• fousac

    zdarec lidicky…

    mame tady 2 nabidky dopravy z prahy na drtice a zpet..

    prvni: jedeme v aute tri (sava, jeji pritel a ja) a jedno misto je stale volne… odjezd v patek cca 17:00 z prahy (nejspis holesovice), navrat v nedeli… podminka: vlastni stresni nosic.. pri rychlem prihlaseni je mozne sjednat i ubytovani (s nama v jednom pokoji :) kontakty: bud fousac nebo savah – viz. users info

    P.S: Sava vzkazuje, ze by radsi nejakou slecnu… :) (katzenooooooo)

    druha: jede jecnak a mcblacky a nabizi taky jedno misto v aute.. odjezd v patek k veceru (cca 18:00–19:00 z prahy) kontakty: jecnak nebo McBlacky – viz. users info

    a jeste pridam moji osobni prosbu… mohl by mi nekdo (praha a okoli) na „drtice“ zapujcit stresni nosic na bike, kterej umi meridu s shotgun profilem trubek??? dik predem..

    0 0
    • kovar  

      Drtič, to je nějaký sraz kecá-listů z B-F ?

      0 0
      • fousac  

        ne.. to je sraz tech, co pri tom kecani stihaj i jezdit na kole… :)

        0 0
      • jecnak  

        Uz to tak zacina vypadat…

        0 0
      • McBlacky  

        to si povíme na místě :-)

        0 0
        • kovar  

          a bude tam soutěž o nejlepší vidlici? A nebo aspoň soutěž o nejhorší Suntour?

          0 0
          • jecnak  

            Na to nam schazi Milan, aby to kvalifikovane zhodnotil :-))

            0 0
          • TinkTink  

            tak do tydle souteze automaticky prihlasuju svoji polovicku s jejim Suntourem! :)

            Ja nemuzu…ja mam Marzocchiiii :))

            0 0
            • fousac  

              ze by marathonka??? :)

              mno ja se taky nehlasim… mam jdenu z nejlepsich SR… zlaty leta 00–01.. :)

              0 0
          • McBlacky  

            a co o nejlepší SR…

            0 0
    • TinkTink  

      Hele..ja svoji meridu dam normalne do obyc.nosice…akorat jsem si musel koupit delsi sroub v prodejne sroubku…a pohoda…ne? :)

      0 0
    • SavaH  

      Zdravim, zdravim. Fousy ma pravdu. Scháním někoho (1 človíčka) do auta na Drtiče. Prosím, máte-li zájem, napište mi co nejdříve: savah@seznam.cz Díky moc. SavaH

      0 0
      • rich  

        tak ja definitivne nemozem :-(

        0 0
        • SavaH  

          To je blbý, a zrovna se uvolnilo další místo v autě.

          0 0
      • Darkson  

        máš ještě to jedno místo? potřebuju ho pro kámoše. jestli jo, pošli sms svý číslo na 731173702 a my se ti co nejdřív ozvem. dík

        0 0
    • SavaH  

      Ahojda. Po malé rozepři doma (nevrátila jsem se domů v noci) je volná jedna mapa a další místo v autě. A ubytování. Pište, ICQujste. Díkes SavaH

      0 0
      • MartinXC  

        Jestli to znamená, že nejedeš, tak to je mi moc líto – ale není všem dnům konec. Já už jedno místečko na startovní listině právě sehnal.

        0 0
        • SavaH  

          Já jedu!!! Si to nenecham ujít. To že pán si jet nechce, tak a? si nejede. Auto odřídim bez něho. A možná si to i víc užiju, ale to mu neříkejte(o:= Jen píšu, že je o jedno místo navíc volné!!! Pořád volné.

          0 0
          • RomanH  

            Tak to muselo byt husty :o)

            0 0
            • SavaH  

              Nebudem řešit veřejně;o) Neví o co přichází. No a jak se těšíte? Ještě jeden nudnej den v práci a pak se jede. Jakym tempem pojedete? Celou trasu, nebo jen kousek?

              0 0
          • MartinXC  

            Tak to je dobrá zpráva, užij si to (Drtiče)!

            0 0
    • jecnak  

      Nikdo dalsi nechce?? Odjezd zitra kelm 17:30, jedno misto volne.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.