• SID

    lze demontovat orech pro 7 a vymenit za orech pro 8/9 kazetu?

    0 0
    • SID  

      chtel bych misto celeho naboje pouze vymenit orech a kazetu a nabojem se nezabyvat muzete mi poradit jak na to?

      0 0
    • jecnak  

      Jelikoz kazeta stoji skoro totez co naboj, tak …

      0 0
      • SID  

        tak co? ja potrebuju vymenit orech kazetu i naboj mam…potrebuju vedet jak mam vymontovat orech

        0 0
        • juli  

          Co je to prosimte za nabu? A pro priste tim zacni.

          0 0
        • jecnak  

          Sory, spatne, tak jeste jdnou:

          Jelikoz orech stoji skoro totez co naboj, tak …

          0 0
          • SID  

            no to je sice fajn a co prepleteni a penize a draty???

            0 0
            • Bulda  

              sakra, jak ti mame radit, kdyz ani po vyzve (juli) nenapises co mas za nabu, treba ritchey ma ten imbus z druhy strany, tj zevnitr naby se k nemu dostanes, prostrcis imbus zleva dirou po ose, ale to si asi slepej nebo nejak jinak postizenej, kdyz to nevidis, ne? u prumysloziskacu musis nejdriv vylisovat lozisko atd atd takze jeste jednou: CO JE TO ZA NABU???!!!

              0 0
              • juli  

                No vsak taky az uvidim nick SID a vsechny jeho dalsi konverze preskakuju a nectu. Jsem VUL, ze se rozepisuju jak co delat u cloveka, ktery nas zkousi a vlastne o radu nestoji. Moje trpelivost s timto typkem je u konce!

                0 0
                • SID  

                  OMLOUVAM SE PARDON NEJSPIS JE TO V TOM NABOJI NA PEVNO JE NA TOM ORECH KOMPATIBILNI SE SHIMANEM ALE SUNDAT NEJDE PROTOZE ANI Z JEDNE STRANY TO NEJDE SUNDAT JE TO NEJAKEJ NO NAME…KOUPIL JSEM NOVE NABY A ZAPLETU NOVA KOLA DIK

                  0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.