• Darkson

    Kdo se jdete zítra podívat na Malou stranu? Já určitě, pokud nebude nějak extrémně pršet.

    0 0
    • Meesha  

      Ja 100%

      0 0
    • Beeda  

      Ja jo a pridte podporit Peteho, pojede v dresu Messenger TEAM. Budu jen fotit, nejedu nechci si dat na drzku:-). B.

      0 0
      • Darkson  

        ty už jsi snad někdy spadnul na biku nebo co?! Puč si integrálu a chrániče a můžeš to z mokrejch zámeckejch schodů pěkně spustit:))). V kolik jede Pete?

        0 0
      • petebike  

        dikec, hele lidi kdybych se zrakvil tak kolo odkazuju Beedovi protoze to svoje ma porad rozesrany…a zavet sepisu az zejtra :-) jinac kdyby ste meli nekdo sebou fotak tak se nebudu zlobit kdyz udelate par obrazku a pak rovnou ke me na mail :-) dikec…zejtra v sest tam !

        0 0
        • Meesha  

          Fotaz budou. Martinez je prcek, toho zariznes! ;-) Good luck!

          0 0
        • SNAIL  

          Poslal jsem ti nějaké fotky mailem. Nestihl jsem tě vyfotit jinde než na schodech.

          0 0
          • gummo  

            nechces mi taky nejaky poslat sice sem nejel a ani sem tam nebyl pac mi hodny lidi dali smenu v MC! ale kouk bych se

            0 0
            • SNAIL  

              Spíš bude lepší když to dá Petr na web, já nemám až tak rychlou pevnou linku a docela to trvá než to projde. A ty fotky i když jsem je zmenšil mají docela slušný objem.

              0 0
              • SNAIL  

                Případně pokud by chtěl fota ještě někdo tak napiště a já to pak pošlu všem najednou

                0 0
        • rasto  

          zdravs? nejezdivas nahodou odpoledne z Dobrichovic na Prahu (Smichov)? kazdopodne hodne stesti!! ;-)

          0 0
          • petebike  

            clovece to si me pletes asi s MAtousem Ulmanem, ten jezdi na Sfinxu taky, ma stejnej ram a jezdi ï za Sfinx, letos by mel snad taky jet

            0 0
    • Meesha  

      Nevite jestli prijede Absalon? Martinez, Hermida, Naef, ale o Julienovi nikde ani slovo… :-(

      0 0
      • wroum  

        to sou fotbalisti? :-P

        0 0
      • Orbis  

        mozna ale taky sem zvedavej:-)))

        0 0
      • M@rtin  

        Nejede, má nějaké sponzorské či jiné aktivity doma ve Francii.

        0 0
      • pegal  

        Julien ne. Martinez, Hermida, Naef urcite. A snad i Paulisen, Saurer, Brentsjen a ten Nemec, ted si nemohu vzpomenout na jmeno Fri… , ale to je asi blbost, je to z nepodlozeneho zdroje.

        A samozrejme kompletni ceska spicka..

        0 0
        • Meesha  

          Frischknecht? svycar… O tehle sem neslysel, ale bylo by to moc pekny! :-)

          0 0
    • Dumbo  

      tam by som chcel ist… ach ty pražaci sa maju :(

      0 0
      • climber  

        Jo jo, Praha je zlatá loď. Ale buď v klidu, v tý době budu ještě naprosto bezpečně v kanceláři.

        0 0
    • gummo  

      jo jo taky tam nejspis zabloudim!

      0 0
    • Hanysek  

      Taky zajdu. Jestli bude prset, tak to mozna bude divacky jeste zajimavejsi nez obvykle.:)

      0 0
    • cabbage  

      cas mit budu, ale na tohle se podivat urcite nepujdu.

      0 0
    • Dinoxus  

      Šel bych hned, ale budu se zítra odpoledne mořit na státnicích. Zatracená škola :(

      0 0
    • Jirik123  

      chtel bych se jit mrknout, ale neznam presne trasu(vim ze se to jede nekde kolem hradu a pak po tech schodech samozrejme:-), tak bych se chtel zeptat znalcu kde je nejlepsi vyhled?

      0 0
      • hydrant  

        supi čekaj asi hned vedle doktorů na schodech, ne ? :-)

        0 0
      • pos3k  

        nejlepsi vyhled je samozrejme nahore, to je panorama :-)

        no ale k zavodu: oblibene misto je na schodech (jsou rozdeleny pro bike 3/4, a pesaky-cumily 1/4), hodne zajimavy usek je na konci schodu „na otocce“ (hafo lidi), tam snad jedou nejpomaleji :-) , nize uz to palej o106, Nerudovkou nahoru docela upalujou), taky muzes pendlovat :-)

        0 0
    • Dumbo  

      bude z toho robit CT report do TV ? ak hej… mohol by sa opat najst niekto… napr. Midlander :) a urobyt z toho zaznam a zverejnit niekde na ftp ha ? diky, diky :)

      0 0
      • pegal  

        Anebo kdo tam jde at vezme kameru a pak z toho udelame nejakej superfilm (teda nekdo kdo tomu rozumi = ja ne). Ja tam poslal brachu tak snad ten ňouma nezapomene..

        0 0
    • Peslezedirou  

      Tenhle závod vynechám, je to strašná masovka jak maraton. A ještě k tomu nemám formu :)

      0 0
    • rich  

      ak pridem na biku – nebude mi len prekazat medzi ludmi?

      0 0
      • Meesha  

        jo, a kdyz ho tam nekde opres, tak uz tam pak asi nebude…

        0 0
        • hydrant  

          ho někdo odvede, aby nepřekážel .o)

          0 0
        • rich  

          no kedze ty tam budes na 100% dostanes ho do opatery, ja zatial pokukam a urobim par fotechiek. co povies? :-) musim ist na biku bo to inak nestihnem…

          0 0
          • rasto  

            kolo v poho. akurat se mistama nebudes moct prodirat davem. tj. chce to najit si dobrou pozici hned pred startem zavodu ;-) a lanko s sebou ;-)

            0 0
    • Eila  

      zku*vena skola:-(

      0 0
      • Dumbo  

        jeee… konecne nejaka holka… ahoj :-}

        0 0
        • fousac  

          jsi si jisty? ;)

          0 0
          • Dumbo  

            ja vto verim :-}

            0 0
            • fousac  

              ale asi je.. normalni chlap si v zivote nevymaluje pokoj na zluto.. to muze napadnout jenom zenskou.. ;)))))

              0 0
              • biker007  

                nebo chlap by asi neladil kolo do takovy divny modry barvy a netrapil by tak domaci zvirata :DD

                0 0
                • fousac  

                  tady se schyluje ke skandalnimu odhaleni.. JMT pravdepodobne neni chlap.. ;o)

                  0 0
                  • biker007  

                    ale JMT ma taky koukam segru:) treba mu s vyberem pomahala ona.. o doufa ze do toho ramu doroste drive nez ho bratricek znici:)

                    0 0
                    • JMT  

                      to sou kecy… to kolo ste nevideli, tak tu barvu nekritizjute…

                      0 0
                      • biker007  

                        hele kluud:), se nesmis nechat tak snadno tou barvou vytocit:)..co by potom meli delat smoulove nebo krtecek:DD

                        0 0
              • Eila  

                nerozumis tomu:-P

                0 0
      • Dumbo  

        tiez nemam rad skolu… si budeme royumiet hehe :}

        0 0
        • Eila  

          me nevadi maji tu teplo, klid a kdyz je nejhur i nejaky jidlo:-)

          0 0
          • Luka  

            keeecas! my mame v praci zimu, zadny jidlo, o kidu ani vidu ani slechu…kdeze je ten raj ??? :D

            0 0
          • Luka  

            keeecas! my mame v praci zimu, zadny jidlo, o klidu ani vidu ani slechu…kdeze je ten raj ??? :D

            0 0
      • pelt  

        Jj, to mi povidej – taky by podobne akce mohli delat v nejaky min narvany casti semestru:(… jako treba o prazdninach:)

        0 0
      • cabbage  

        ne, skola uz neni zk*****,ale kurz aj je na H***O.

        0 0
    • jecnak  

      Budu tam. Poznavaci zmaneni – uhlak na zadech.

      0 0
    • Daf  

      Na kolo se mi nechce, tak se tam taky stavim.

      0 0
    • McBlacky  

      budu tam, ale přijedu na bajku tak nevím jak se vejdu na nějaký slušný místo kde bude něco vidět :)

      0 0
    • Thidney  

      sedim v praci, ale presto 1, Hermida pro značkaře – kolečko osazeno Sram xo, avidy, scareb, maxxis, crankbros. hadriky nw .-))

      0 0
    • pegal  

      Nevite jak to dopadlo. A jestli mate nekdo fotky, videa tak sem hned snima..

      0 0
      • Meesha  

        Mam asi 200 vice ci mene (to spis :-) ) dobrejch fotek, ale nevim kam s nima. Jinak prvni Hermida, druhej Vokrouhlik, treti Boudny. Martinezovi se vysrala vidle a Naef mel defekt, ale oba dojeli asi v prvni 7.

        0 0
        • pegal  

          Na net :)

          0 0
        • JMT  

          a copak vozi martinez za vidli ???

          0 0
        • pos3k  

          jeste mu pred otockou na schodech spadl (zasukoval?)retez, musel zesednout, prohodil ajm sorry bikerovy s kamerou kterej ho stihal, nahodil, nased a zas frnknul, cca 20 vterin

          na schodech si docela uzil biker s Cannondale, HeadShok Super Fatty dal hodnekrat nadoraz :-)

          oproti minulym rocnikum chybely vyklepane bidony :-)

          0 0
    • jecnak  

      Jestli mate nekdo fotky, tak muzete poslat do mailu, nebo na ftp:

      IP: 62.177.123.249 u­sername: user password: 12345678

      Je to ftp na mem pc, takze pres noca dopoledne to nebezi.

      0 0
    • Banjo  

      Nevíte někdo, co tam dělal ten maník z Rava bez čísla a s batohem?

      0 0
    • Smepet  

      tak co, jdete se dnes podivat ? Dostal jsem pozvanku je jet jako VIP Je to na 3 kola pred profikama, tak jsem na to zvedav. Doufam ze to ve zdravi preziju ja i moje kolo :-)

      0 0
      • petebike  

        jo po dvouch ucasti v Elite zavode, letos nejedu, ale budu tam fotit, takze vecer bude nejaka galerka :-)

        0 0
        • Smepet  

          Jo tak to je super. ja to fotil loni, ale byla to bida. Rad se pak podivam.

          0 0
          • petebike  

            napis mi co budes mit za numero, nevim jestli stihnu ten VIP zavod, ale kdyz jo tak at mas nejaky fotky :-)

            0 0
      • Meesha  

        jaky mas cislo?

        0 0
      • SELMIRA  

        já jdu

        0 0
      • SELMIRA  

        ne, že bych Ti to přála, ale jestli ne (přežiješ) tak si zamlouvám Tvůj VIP pass loni byl ve VIP stanu moc prima (ž)raut :o)))

        0 0
      • JancA  

        jo ja taky, jedou sice jen 4 dalsi zensky, nicmene se mam asi moc rada na to, abych to pustila z tech schodu:))))..tak se mozna radsi prijdu jen podivat.

        0 0
        • SELMIRA  

          tak tak já taky měla možnost yet, ale chci vidět, jaxe v neděli RUM popere s DH z Komárky, takže nemůžu se přeci zabít dnes

          ženských je přihlášeno 5

          0 0
    • McBlacky  

      uvidim jestli stíhám se jet mrknout někdy bych to taky rád jel :/

      0 0
    • cabbage  

      pokusim se stavit…

      0 0
    • Honzzyx  

      Ja urcite prijdu…

      0 0
    • Peslezedirou  

      Přijdu, doufám že dostanu ještě číslo do první vlny…

      0 0
    • Radek Broz  

      Maj nekde nejaky skoky? Bych se v tom pripade mozna stavil, jestli budu mit cas;-)

      0 0
    • rasto  

      zrovna na dnes mam uz asi 2 tydny objednanou prehlidku porodnice… skoda… i kdyz, PS se jedou i pristi rok…

      0 0
    • pos3k  

      bohuzel po trech rocnicich je neuvidim (stale a jedine jako divak), jsem v pze ale courat moc nemuzu :-(

      tady by bodl primak na ct4 :-)

      0 0
      • Jirik123  

        stalo to za to:-) jeden borec dokonce zlomil na schodech ram sfinx na dve pulky.. nastesti ho nikdo neprejel ale to jak v poslednim kole davali to nejprudsi stoupani na velkou pilu a vzadu asi treti nejvetsi to bylo neskutecny..

        bakalar placal jako vzdy, neco sem zaslech o sestrihu v TV 12 kvetna (predpokladam ze myslel cerven:-))

        0 0
        • Gorgov  

          Jo to bylo ota zvany sfinga, zajimalo by me jestli si ted zmeni nick:))) Mel neskutecny stesti, nic se mu nestalo

          0 0
          • McBlacky  

            ty voe ty maj fakt neskutečnou smůlu, na Malevilu se zrakvil Jirka a ted Ota zlomí rám…

            0 0
            • Gorgov  

              Smulu? ja bych mluvil o velkym stesti, ze se mu nic nestalo,dobrej kazdej takovej zlomenej ram bez trvalejch nasledku na pilotovy. Kdyz sem to videl, NIKDY bych do svingy nesel, zadny klasicky prdnuti u svaru proste to regulerne ulitlo .koplet predek. Fuj

              0 0
              • McBlacky  

                zrovna nad tím přemýšlím že to sfinxu nepřidá… to je hodně hrubý, že se to odporoučí takhle :(

                0 0
                • Gorgov  

                  jo super ramy, myslim, ze dneska si zadelali na krach. Minimalne v preze, bude to urco i v televizi, vsude na netu, vsichni s tim otu fotili jako kuriozitku:)

                  0 0
                  • cabbage  

                    ta značka už si to zasloužila dávno;)

                    0 0
                  • McBlacky  

                    oni už stejně zkončili…

                    0 0
                  • petebike  

                    nj ale kolik tam prdlo jinejch ramu to uz tady nikdo nenapise, videl sem prvni sfini takhle upalounou, ale na schodech se neni cemu divit, kdo to jel tak vi..

                    0 0
                    • McBlacky  

                      hele zase jsou to schody jako každý jiný… akorát že XCčkaři na svých drahých kolech se v tomhle terénu zas tak často nevyskytujou :)

                      0 0
                      • petebike  

                        myslel sem samozrejme zavod…

                        0 0
                        • McBlacky  

                          je mi to jasný, že závod… já teda jezdim na schodech pořád stejně rychle at závod nebo ne, takže v tom nevidim rozdíl.

                          0 0
                          • zirecek  

                            Ano, ale když máš takovýto specifický závod, kde je kus trati na schodech, tak i na nich zrychluješ, jedeš hranu, není to o tom to bězpečně sjet, ale jet co nejrychlejí. To už je dost jiná kategorie zatížení rámu… .

                            0 0
                            • McBlacky  

                              jsem jel loni na výstavišti xc kde se taky hrotilo na schodech dost mocně a několik kol, takže vím jaká hrana se jede na schodech…

                              0 0
                              • zirecek  

                                Nechtěl jsem, aby to vyznělo proti tobě… . Při závodě jedu vždycky jinak než v normálu.

                                0 0
                              • petebike  

                                tam tech schodu je trochu min :-DDD, navic tam nejsou mezi podlazky kdy doskakujes na predni kolo…je to uplne neco jinyho

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  mín ale taky na nich jedeš rychle :) taky jsou, ale protože jsou delší ty sety tak nedoskakuješ to je fakt, ale ty poslední můžeš skákat a je to vic jak metr na placku :)

                                  0 0
                                  • petebike  

                                    nj ted si spocitej kolikrat to jedes, kolikrat si zkocis, vim ze na hrade je 189 schodu, nevim kolik podlazek, skocis a posledni tri jede po prednim,

                                    0 0
                          • fousek  

                            ja je jezdim nahoru pomalejs nez dolu:-)

                            0 0
                          • petebike  

                            vidis, ja nikdy nejezdim (at uz se jedu projet a nebo trenovat) jako pri zavodech, nikdy nenasimulujes zavod kdyz tam nemas cislo atd atd

                            0 0
                            • rasto  

                              nasimulovat trening na zavodni tempo proste nejde. tohle dokaze pouze par jedincu ala armstrong. a i to pouze na par useku. (ne na celou trat). kazdopadne uz to hranici u uchylkou :-)

                              0 0
                • Jirik123  

                  kdyz sem na to koukal tak vevnitr tech trubek byl videt rez, tezko rict kde se tam vzal(vlhkost?) a jestli to mohlo mit nejakej vliv

                  0 0
                  • radio  

                    Škoda takového krasavce :-(

                    0 0
                    • pos3k  

                      to je sila :-/

                      0 0
                    • Daf  

                      No nechtel bych ted byt v kuzi majitelu biku Sfinx…

                      0 0
                      • petebike  

                        proc ? budu na nem jezdit dal, na schodech praska vsechno, takze bych to neresil jestli tam prdne jedna sfinga atd atd

                        0 0
                        • Daf  

                          No jo praska vsechno, ale takhle? Pochopil bych to kdyby to do neceho napral. Sfinga to kolo zas tak dlouho nema ne?

                          0 0
                          • petebike  

                            me takhle prasknul taky jeden ram, ( ne sfinx) myslim ze ten ram ma jako ja 1,5 roku – ma ale trosku jinak poskladany trupky nez ja

                            0 0
                        • fousek  

                          no to teda jestly mi praskne kolo na schodech tak ho pudu reklamovat

                          0 0
                    • pegal  

                      ty bido ..

                      0 0
                    • rasto  

                      to radio: ty brdo, to je hukot!! vypada to, ze v tomto miste je zeslabovana trubka. spise mi to pripada na zavadu columbusu/ dedaccai (nebo odkud to ma) nez na sfinxe. svary vydrzely – kdyby chruply ony, byla by to zavada sfinxe. ale mozna se mylim??

                      0 0
                      • petebike  

                        nj prave prdlo to pred tim navarkem na uchyt bovdenu, je to otazka jestli to na to melo vliv, jinak bych videl jeste jeden problem..ale nebudem to rozebirat

                        0 0
                    • Darkson  

                      hukot; snad si Ota i JIrka vybrali smůlu na x let dopředu…

                      0 0
                    • fousac  

                      navarit panty a je z toho luxusni skladacka..

                      0 0
        • cabbage  

          jj, ale nejlepší držka byla, jak jedem týpek na schodech dal nejdřív nofoot, pak nofamily a nakonec sjel schody po zadku:)))

          0 0
          • Meesha  

            myslis Vencu Asku?! Ten jel dobre! Uplne mi zatrnulo :-( Nastesti taky v poho…

            0 0
        • socka  

          pan bakalar zraje jak vino, cim starsi tim zabavnejsi, tesim na TdF, to bude zas zazitek:)

          0 0
          • dalimil  

            plet si martineze s indurainem jako obvykle ?

            0 0
            • socka  

              sem ten zavod jen mijel, 10min tam postal, martineze tusim trefil, nepamatuju prsny vety, ale vim ze byly vtipny:), tusim 2× oznacil sam sebe jeko jedouciho v cele zavodu:)) „aaa, prave vyjizdim u dvou sluncu, teda xxyy vyjizdi a ritim se plnou parou nahoru…“

              0 0
    • Meesha  

      Toz pekne to bylo! Zavod pekny, holky taky, jidlo vyborny… hezke odpoledne B-)

      0 0
    • zac  

      Zavod parada, konecne jsem to videl na vlastni oci. Zjistil jsem ze musim koupit vetsi kartu do fotaku a taky si shanet driv cervenej prouzek aby na me nemuseli doma cekat s veceri… :)

      0 0
      • Meesha  

        jako mel sem fakt problem! V jedny ruce luxusni kureci nuggetky, v druhy piti fotak na krku a kucí lezli na bednu… :-) Az proberu tech 900 fotek, tak to nekam hodim :-)

        0 0
        • cabbage  

          si měl říct, bych ti to kuře podržel;o)

          0 0
        • zac  

          no ja drzel svoje nugety a limcu v jedny ruce a v druhy cinu a limcu Janci, do toho jsem musel beedovi fotit kazdou bybu o kterou si rek… :-p

          0 0
        • Gorgov  

          mno myslim ze par fotek se mi povedlo, al nemam to jak prezentovat, kdyztak bych vzal treba do berouna cd, jestli tam teda nekdo budete

          0 0
          • zac  

            urcite se najde nekdo s mistem na webu… :)

            0 0
            • Ve-nO  

              Teeda byl to mazec, ode dneška nesnášim schody.Poslední tři kola mi to skoro vyklepalo vnitřnosti z těla :D Ale za to nerudovka, to byla nejlepší část závodu, libovoučkej kopeček :P

              0 0
              • rasto  

                taky davam nerudovku. skoro kazdy den. ale z kopce!! :-)

                0 0
        • SELMIRA  

          nugetky byly dobry, ale mně chutnaly nejvíc šampiňóny když jsem si šla potřetí přidat, tak klučík konečně pochopil, že mi nemá dávat 3ks, ale nabral mi jich rovnou asi 20 :o))) A … ty malinový dortíčky taky jako joooo! :o))

          0 0
    • petebike  

      tak bylo to moc pekny, videl sem hodne lidi, nejcastejsi otazka byla kde mas kolo a hadry a jaktoze nejedes ?, mno mel sem fotak a usmev :-) takze tady je nejaka galerka, snad pristi rok bude lip a pojedu :-))

      odkazek : www.petebike.com

      0 0
    • zac  

      taky fotecky: www.lukash.cz/…y/index.html

      0 0
      • rasto  

        luxusni snimky ;-) ta terka je neprekonatelna :-)

        0 0
        • vili  

          skoda ze ta prvni je mazla, koukala na zaca :-)

          0 0
          • rasto  

            me napadlo presne to same ;-) myslim, ze zac se orosil, kdyz zjistil, ze Terka po nem mrkla a ze to stihnul ocockovat :-))

            0 0
        • zac  

          na Terku mi nesahej… :)

          0 0
        • Twister  

          No jo, tý to tam slušelo… Sem si aspoň nechal podepsat kalendář. :)

          0 0
          • rasto  

            kdybych tam byl byval byl, asi bych si nechal podepsat neco jineho :-)

            0 0
      • vili  

        hodne jich tam mas mazlych, ale par jich je dost peknych

        0 0
      • Peslezedirou  

        Ty první fotky jsou focené proti sluníčku? Jinak zbytek fotek jsou parádní, hlavně těch komponentů a z depa......škoda, že se nepodařilo zachytit nějaký pád…

        0 0
      • petebike  

        pekny fotky, nektery no, udelal bych priste vyber a na net daval vetsi kvalitu :-)

        0 0
      • zirecek  

        To je samica, že to není možný !!!

        0 0
    • Peslezedirou  

      Hezké to bylo, chrti eliťáci jsou všichni krásně opálení, sladěný dresíky, ponožky, přilby, k tomu veselý očíčka :o) Ze schodů to celkem řezají, hezká a hlavně atraktivní show. Mohlo by být takových závodů víc :o( Nejvíc se mi líbí bike Kořínka.

      BTW: Huříková má docela velká kozy.....

      0 0
    • Smazaný účet  

      Víte někdo, co to měl ten Martinez za minipřevodníky?

      0 0
    • Elwing  

      sakra mrzí mě to mrzí mrzí! že sem tam nebyla… :( ale těším se na nějaké fotky alespoň

      0 0
    • jecnak  

      Co jsem vcera nacvakal je tady: www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…

      Kdo by neco chtel v plny velikosti 8Mpx, tak se mi ozvete mailem. Kazdopadne po vcerejsku mam zas dost takovychle hromadnych akci.

      0 0
    • Meesha  

      … a taky moje fotky … :-)

      meeshovifotky­.wz.cz/schody06/scho­dy06.html

      0 0
      • petebike  

        jsou pekny :-)

        ale tahle vede…

        meeshovifotky­.wz.cz/schody06/pho­tos/DSC03775.html

        0 0
        • Jenca  

          docela bych souhlasil

          ukazuje takove dve stranky prazskych schodu jednu smutnou kdy se povede znicit nestastnou nahodou milacek a zaroven tu stastnejsi ze majitel odchazi po svejch

          0 0
      • Gorgov  

        super fotky, jeste se s tim musim trochu ucit:)

        0 0
      • palkac  

        pekny. ja mam tady www.palkovsky.cz/pschody2006/

        0 0
        • Meesha  

          tyyy jo, taky dost dobry! Ty sou z D70 ne?

          0 0
          • palkac  

            jo, ze D70, ale uz jsem dlouho nefotil a uz vubec ne lidi v pohybu, takze tam mam jeste hooodne co dohanet…

            0 0
            • Meesha  

              nj, s tim se to pak foti jinak :-) Postavim bika a dalsi vec naporadi je fotak… Sem zvedavej na fotky od Gorgova… EOS 20D a bleskem je uz taky dospelej fotak :-)

              0 0
              • Gorgov  

                mno fotak jo, ale fotograf moc ne:) par by se jich tam snad naslo. Dneska to dam Beedovy a on to pak hodi na nas web (hervis-cykloadam.cz):)

                0 0
                • petebike  

                  to je normalni, pouzijes tak 1/4 fotek co udelas, z th si nic nedelej, tedy pokud nedelas mega galerie a nedavas tam vsechno mozny :-))

                  0 0
                  • Gorgov  

                    ne, to je jasny, musis se s tim spis naucit,jeste sem s tim poradne nefotil, neni co. musim to dostat do ruky, abych se treba nemusel koukat na jakou stranu se zaostruje bliz a na kterou dal:) atd atd…

                    0 0
                    • petebike  

                      ja se ucim porad, nejvetsi problem mam s vyvazeni bile :-(

                      0 0
                      • filipes  

                        Tak to jsi stastny clovek – kdyz bude fotit do RAWu, tak vyvazeni bile muze udelat az doma v kompu – ja mam nejvetsi problem trefit ostre neco, co se hejbe, navic pri tom premyslet o spravne clone a kompozici :-(

                        0 0
        • Gorgov  

          ty voe, taky super fotky, musim se to naucit jeste :(

          0 0
      • filipes  

        Celkove super, mozna bych vyhodil par prilis maazlych. Mas dost i takovejch, za ktery by se nemuseli stydet profici…

        0 0
      • Pinocio  

        Fotky jsou super, ale tady tu nechápu:-) Proč tam stojí, když jede závod?! meeshovifotky­.wz.cz/schody06/pho­tos/DSC03553.html

        0 0
    • Daf  

      To by me zajimalo co to ma Miguel za kliky. meeshovifotky­.wz.cz/schody06/pho­tos/DSC03129.html Mozna proto mu to nejelo :)

      0 0
      • Gorgov  

        tyky bych rek, nemohl slapat s kopce, na to nema prevody:)

        0 0
      • Mamutt  

        Klika vypadá na MoonheadMachine. Ale proč zahodil velkou pilu asi zůstane záhadou…

        0 0
        • McBlacky  

          co by s ní asi dělal ? leda na malostanskym, jinde asi ne. Při slušný kadenci to dá i na 32/11 možná má 34 nebo 36…

          0 0
          • prodi  

            já ho viděl jezdit pouze na ten nejmenší a zdálo se mi, že jede moc rychle vzhledem k zařazenýmu převodu. Až jsem začal mít podezření, že v tom mohutným středu je ukrytá nějaká nová vychytávka, převodovka, něco jako Rohloff :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Měl sem naprosto stejnej pocit, do kopce svištěl vepředu ten mikropřevodník a vzadu tak v půlce kazety, a nebyla to přitom nijaká extrakadence, jak by člověk čekal.

              0 0
      • Meesha  

        ja sem nejdriv myslel, ze ma neco jako SRM, ale na biku mi to prislo divny a zadnej budik tam taky nemel… Divné… :-)

        0 0
    • dafe  

      video ohlednuti stazene z CT tady (bohuzel po castech, spojit tim bat souborem co je posledni)

      www.verzend.be/…6.avi.1.html www.verzend.be/…6.avi.2.html www.verzend.be/…avi.bat.html

      0 0
      • Meesha  

        nejak mi to nejde :-( stahul sem vsechny 3 soubory, spustil ten .bat probliklo nejaky okno a to je vsechno. Spustit ani jeden z tech dvou .avi nejde. :-/ Vi nekdo co s tim? Dik

        0 0
        • vili  

          musis chvilu pockat az v tom okne nabehnou nejaky kecy apk se ti ty dva soubory spoji v jeden.chvilu to trva

          0 0
          • Meesha  

            no, okynko nabehne a behem setiny vteriny zmizi a nic se nedeje… tak nevim:-/

            0 0
      • pos3k  

        gr8 , diky, (no problemos)

        0 0
      • rasto  

        budiz pochvalena Tva cinnost ;-) v tcmd vse funguje nadherne ;-)

        0 0
    • brantec  

      Tak jak to letos dopadlo? Sem zapnul TV a ve zpravach sem stihnul akorat posledni vterinku z reportaze:-(

      0 0
      • sway  

        VIP zavod vyhral nas oblibeny McBlacky A Elite zavod obhajil Fredrik Kessiakof (?) Bylo to dneska zase paradni…takova exhibice opravdu stoji za shlednuti.

        0 0
        • goood  

          Teda Blacky je zvire! Gratulace! Gonda ani Jiskra si neskrtli…

          0 0
        • pegal  

          Blacky fakt jo? .. tak to gratulace nejvic!!

          0 0
        • palkac  

          wow.. gratuluju moc moc..

          0 0
        • brantec  

          Blacky? A ja fandil Pavlu Bemovi:-( Joke, samo ze je to mazec! To bude v alejich nablito;-)

          0 0
        • Meesha  

          kdyz Lempl fandi…

          0 0
          • Thidney  

            joooooooo ta je super .)

            0 0
          • kurýr na bajku  

            Jaaaaaaaaaaa

            0 0
          • karf  

            to se nedivim, ze Blacky vyhral – videt tohle na trati, tak to snad zrychli i me :-)))) Jinak gratulace, Blacky !

            0 0
            • Bulda  

              sem si ted uvedomil, Lempl jede s Blackym Bikechallenge :))) UFF, to mame s Dafem koukam peknej hendikep …se musim taky naucit takhle sklebit a hlavne rvat, jinak sme v p… :)))

              0 0
          • Luka  

            absolutně skvělý snímek!

            0 0
          • pos3k  

            ma to v oku :D

            0 0
        • Darkson  

          bomba! už jsou někde výsledky?

          0 0
        • Meesha  

          Blackyho fanklub jeste jednou :-)

          0 0
          • Daf  

            Nadherna fotka. Dobrej kontrast Simca vs. Lempl :)))

            0 0
          • frof  

            Fanclub jak se patri:-).Jinak gratuluji Blacky.

            0 0
          • Treker  

            Gratulace…dobrý, celkem dost lidí to vzdalo v elitě teda myslím potom. byl to nářez. Nevíte někdo, kdo jste tam byli , co to bylo za borce s tím batohem bez čísla co se tam snažil pár kol :-)))) Asi nebyl ve startovce ne ?

            0 0
            • Meesha  

              to byl Honza Kotal – kameraman :-)

              0 0
            • JancA  

              no nemyslim,ze by vzdavali,ale kdyz ti da borec kolo,tak se tam nebudes trapit,je to exhibice, takze penize dostane stejne a sponzori budou spokojeny ze se tam projel:)))))

              0 0
              • Treker  

                No ještě že se živím jinak. Ta logika mi uniká, ale dobře, asi to je normální. myslím že většina tady co jezdí hobby závody jde do toho se srdcem sportovce a dodjede "na hadryů a je třeba 150. místo. tyto lidi se tím živí a když to nejde tak se na to vyfláknu, proč se trápit že…moc tomu nerozumím, ale asi to bude tím že stárnu :-)))

                0 0
                • Mike TB  

                  Na schodech je to stejne jako to bylo treba na Lize HK. Po polovine zavodu a pokud te dojede prvni o kolo, tak te stahnou rozhodci s trati.

                  0 0
                • SELMIRA  

                  …hlavně mám takovej pocit, že borce o kolo z5 z trati stahovali organizátoři :o)

                  0 0
                  • Mike TB  

                    Poradatele tam v cili behali a nahaneli cipy od kazdeho kdo slezl z kola :) Je fakt, ze na trati k pretlakum nedochazi a me by asi stvalo, kdybych chtel jet dal a poradatele by me stahli z trati.

                    0 0
                • Honzas  

                  nevím jak letos, nebyl jsem, ale dřív, pokud někdo dostal kolo, tak ho do dalšího nepustili. takže na hadry na 150. místě jo, ale max se ztrátou 5 minut, nebo jak dlouho jim to kolo trvá;-)

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  Čemu nerozumíš? Tady za to nemáš žádný body do žebříčku, jde jen o to, ukázat sponzory. Profík má každej víkend min. jeden „ostrej“ závod, takže já naprosto chápu, že se nechce odrovnat tady. Když máš exhbici v hokeji, tak se taky divíš, že je skóre 10:11 a obrana spí? :o)

                  0 0
            • pos3k  

              :-D neco se mu valelo na prilbe

              0 0
            • petebike  

              hele dojelo dokonce asi 8 lidi bez ztraty kola, to je docela dobry ne ? na to ze pred par lety museli migiho brzdit aby nedojel tu skupinku za nim :-DDD

              0 0
    • petebike  

      www.petebike.com/…dy/index.htm

      pár fotek ze včerejška

      0 0
    • sway  

      az to proberu, tak nekam taky hodim par fotek…jenom stojim pred otazkou, zda zverejnovat i ty „umelecky“ rozmazane, nebo ne:) holt kompakt, no…

      0 0
    • Brzdič  

      Další fotky jsou na www.bikebase.cz/main.php?…

      0 0
    • Arnie  

      Taky pár obrázků www.bikebase.cz/article.php?…

      0 0
    • zac  

      taky fotky: www.lukash.cz/…zske_schody/

      0 0
    • MartinX  

      Trošku více než opožděně, ale pro ůplnost prazske-schody2007.ic­.cz/ :)

      0 0
    • Pijer  

      Tak se pochlubte, kdo tam byl, jaký to letos bylo. Bohužel jsem byl máma-táta, takže jsem se tam nedostal, ale když jsem viděl, co spadlo u nás na Praze 4 před sedmou večer, tak to tam asi bylo zajímavý :-)

      0 0
    • fil  

      TY VO*E, to byla soda, sem se sel podivat poprve, pac predtim mi to vzdy uteklo, ale takovej mazec (mluvim o pocasi) jsem dlouho nezazil a na sportovni akci neco takoveho fakt nepamatuju.

      Obdivuju vsechny, kteri dojeli, protoze v te prutrzi, na slickach …

      Jinak gratulace Jecnakovi !!! (ve VIP byl 3, ale mam pocit, ze jezdil prevazne prvni, asi ho zarizli v poslednim kopci).

      Elita parada, hezky se na to divalo, pak to poradatele zkratili na 40 minut, ale stejne se muselo jet tak 1,5 kola v lijaku, kterej na Prazskym hrade byl tezce za hranici snesitelnosti!

      Spousta lidi to vzdalo, neni divu.

      Az si to v hlave sesumiruji, tak treba napisu jeste nejake dojmy, ted se jdu zdimat a prosit rozmocenej fotak, aby se dal dohromady :O) nasledne bych soupnul nejaky foto!

      Nezapomenutelny zazitek byl (teda bylo jich vic) kdyz jsem stal pred johny servisem a v jejich kadibudkach se tisnilo tak 60 lidi …mysleno cca 6lidi na kabinku :O), tak jsem se radeji nacpal do VIP stanu hned ke stolku s kolackama :O)

      0 0
      • Medunka  

        Nemam co rici, ale sem rada, ze mam doma celyho chlapa :-) Prikladam zaznam z Polaru

        0 0
        • Zerocool  

          ty vole tak to je celkem tempo

          0 0
          • jecnak  

            Tempo netempo, priste bych mel trochu myslet a ne si placat plice na spici a utavit se (o jak klasicke u me). O „sekanych meduzach“ ani mluvit nebudu. No a hlavne jezdit.

            0 0
            • Zerocool  

              jako trénink maximálních intenzit to ale splnilo svůj účel, ne? jinak gratulace, nevím, jestli bych se na tu trať pustil???

              0 0
              • jecnak  

                Jenze ja ted nejezdim – od 24ky jsem prakticky nesedel na kole a predtim mesic temer taky. Takze tak. Jinac trat je uplne v pohode – naopak schody jsou ok, horsi jsou nektere zatacky – jel jsem nekolikrat smykem obema koly.

                0 0
        • karliner  

          těší mne, že jsem chrtovi stačil aspoň po schodech dolů, taky mám maximálku 45 :-)))

          0 0
        • fil  

          polar-nepolar, tepy-netepy, pratele kamaradi…stalo to za to!…se na to jen divat!

          „vsichni se ptaji, komu to hraji“

           
          0 0
          • petebike  

            mam lepsi fotku :-)

            0 0
            • jecnak  

              Nebleju, ale k tomu abych videl ty sekany meduzy i podruhy to fakt nemelo daleko.

              0 0
            • Darkson  

              hehe, název  fotky v adresáři „bleje“ :-))).

              jinak gratulace Tomášovi k bedně!

              0 0
      • civetta  

        Pripojuju se ke gratulaci!!! taky jsem ho videl furt vpredu, treti byl vlastne az na bedne :-) - kde byl problem? Jinak teda ty tri tlamy co jsem videl behem VIP zavodu vypadaly dost osklive – pri tom hlavnim zavode se ty schody zdaj skoro v poho :-) 

        0 0
    • Pebe  

      smesla pěkná buřina. My tomu málem utekli, chytlo nás to až na Malostranský :-)

      fotky

      0 0
    • ydaho  

      Gratulace Ječňákovi. Mám spoustu fotek a pár videí.

      Jinak to byla pěkná kaše. Ty 3 pády, který jsem viděl, vůbec nevypadaly hezky.

      To, co předváděl Trunschka na celoperu od Superioru, se jen tak nevidí :-)

      0 0
    • fil  

      nejake fotky

      1/ Fuji BR trenuji

      2/ velka placka-velkej pastorek?!

      3/ Jakub a Ivan

      0 0
    • civetta  

      Jinak v nedeli na CT 4 sport: 14:25

      Pražské schody Reportáž z průběhu populárního mezinárodního cyklistického zá­vodu

      0 0
    • l-e-t-o  

      Chci se zeptat jestli někdo neripnul z televize Pražské schody. Byl jsem tam osobně jako diváka rád bych se na to podíval v (nesestříhaném) záznamu :)

      Jinak ten děšť byl opravdu výživný :-D Jen tak tak sem uchránil foťák před zmoknutím:)

      0 0
      • petebike  

        kde to davali ? ja videl jen urivek ve zpravach

        0 0
        • l-e-t-o  

          Na ČT4 byl přímý přenos

          0 0
          • Meesha  

            nebyl. budou to davat jako zaznam primeho prenosu nebo neco takovyho v nedeli. Celej den davali pinkalisty

            0 0
            • petebike  

              to zkusim sosonout, co fotak prezil ?

              0 0
              • Meesha  

                fotak je destotesnej, tomu to bylo vcelku jedno. jednomu blesku se moc nechtelo, ale uz je vysusenej a v poho. hezkej destik! :-)

                0 0
                • petebike  

                  me se nechtel vypnout – fotak, jen kdyz sem vytahnul baterku, ted uz je to dobry, blesk a objektiv taky zije, tak dobry :-) ale byl to dobrej race…hlavne v ty tme :-D

                  0 0
            • l-e-t-o  

              Vážně nebyl? Vždyť říkali, že to budou poprvé letos dávat v přímém přenosu :/

              Jinak sem házím taky nějaké fotky

              0 0
          • Zerocool  

            a tak se ***** šíří fámy!

            0 0
    • petebike  

      tady je " fotogalerka":http://www.petebike.com/…dy/index.htm

      0 0
      • přišlapávač  

        hmmmm ty voe, sem nevěděl, že se Schody jely i v generálce v noci před tím :-) To byla nějaká 24h hadr ne? :-))))

        0 0
      • Zerocool  

        to kolo a jezdec dopadli jak??

        0 0
        • petebike  

          myslis Kamila Aus. ? v poho, hodil zada pres rameno a odesel po svejch :-)

          0 0
    • Arnie  

      Přidám další fotky

      0 0
    • Tom New  

      Nesmějte se mi moc pro můj dotaz:

      Myslel jsem, že takovy schody jsou pro kola typu Full. Dle fotek je tam ale snad vše HT. Jsem překvapen! Tak nevím, proč jsem si myslel, že to HT nesjede … Je to jen otázka pohodlí, když se jede ze schodů na Fullu? Brání něco HT sjíždět schody?

      0 0
      • petebike  

        jde o to ze schody nejezdi ale skacou – to tak ze prvni pulku a druhou dojizdi na roletu…jinak par „fullu“ tam taky jezdi…

        ja to jel 3–4 na pevnym kole a jiny kolo bych si ani na takovy zavod nebral…

        0 0
        • Tom New  

          :) dobře, je to skákání. Jsem na HT zatím se jaksi bál na schody vjet, abych je seskákal. Jakýsi blbý zvyk z ocelovýho treka s pevnou vidlicí – že by se mi mohlo na kole něco rozbít, vyhrkat a tak.

          Jediný riziko na HT je jen kdybych měl moc měkký gumy, tak procvaknu duši o ráfek. Dnes jsem někde tříschodí v pohodě (v Praze na sídlišti) několikrát sjel, tedy seskákal a pojedu na vyšší sestavy, je to skvělá věc!

          0 0
          • petebike  

            bat se nemusis, jediny co tak jsem prifouknul trosku plaste a hodne vidlici – stejne ale sla na doraz :-( na schodech dostane material dost zabrat :-/////

             
            0 0
            • Tom New  

              mám Toru 302 – 80mm, tam nepřifukuji:) Jen jsem nedořešil, zdali želvu či zajíce (mám to nastavený uprostřed – je tak tuhá, že jaksi rozdíl jsem nepoznal …) Na schody bych si jí odemknul.

              Jak dostane materiál zabrat? Co si opotřebuji a co budu muset nosit pak do servisu?

              0 0
              • petebike  

                ja to spis myslel na Prazskych schodech, jestli obcas jezdis schudky u baraku tak bych se nebal, na tom zavode – kazdej rok neco prasklo a nejvic ramy, vidle :-)

                0 0
                • Tom New  

                  tak to mi šla nálada dolů :(

                  chtěl jsem se od schůdků zde dostat ke schodištím a takhle to vypadá, že bych pohřbil rám … to raději jiné vyjížďky.

                  0 0
                • karliner  

                  taky když jezdí na těch karbonovejch, 8kilovejch šlupkách…

                  RB Speedster schody vydržel bez sebemenšího problému ;-)

                  0 0
        • Tom New  

          Jinak gratuluji k Tomáškovi! Ať dobře roste!

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.