• JJ

    Nemate nekdo zkusenost s temito tretrami? Vaham mezi nimi a osvedcenymi Specialized. Zajima me tuhost podrazky, odvetrani a zivotnost

    0 0
    • DT Czech  

      No jelikož je to novinka tohoto roku tak nevím nevím jestli se nějko takový najde :) navíc já si je chtěl koupit ale po přístupu ze strany Axonu jsem je poslal do prd.le, měli bejt na začátku dubna a když jsem tam volal na začátku května tak ještě nebyly Axon never more.....

      0 0
    • McBlacky  

      obecně věci od axonu moc dlouho nevydrží, zrovna tretry bych od nich netestoval.

      0 0
      • DT Czech  

        Můžu potvrdit mám od nich letní rukavice a za rok používání z nich odpadlo co mohlo :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jo to já mám taky. Sice mi super sedí, ale jeden šev se po roce taky rozjel, ale to mladá zašila, takže v pohodě… Axon je levnej, tak nečekej zázraky… Jinak co se týče levných treter, doporučuji LG Ergogrip… Mám je rok a v pohodě…

          0 0
          • Ekscel  

            Tak jsem se cvičně juknul na cenu těch „levných treter“ LG Ergogrip a vidím, že stojí asi dvojnásobek toho co považuji za levnou tretru :-)))))

            0 0
      • Jenda  

        no jenze kdyz to srovnas za jaky penize tak to nevychazi vetsinou tak spatne :-) Treba jejich cyklokratasy special II za 550 ktery maj stejnou vlozku jako jiny za 1500 mi drzi celkem v pohode – rozhodne vic nez G-sport za dvojnasobek:-) To JJ: zeptej se Kvety ta si ted ty wizardy kupovala treba ti neco poradi

        0 0
    • tm  

      No zatim sem v nich byl jen jednou. Vetraj dobre, material je spis tenci. Tuhost podrazky je unosna, jen asi nebude kazdymu sedet ten strih. Zapinani drzi v pohode, uvidime casem. Zase za ty penize.

      0 0
    • Mamut  

      Ak si doteraz jazdil Spesly, tak Axony nechces. Spesly su siroke na spicke a su urcene ludom s oblou nohou. Axony su spicate a ludia s oblou nohou maju smolu. Siroke spicky (este viac ako Spesl) robi Pearl Izumi.

      0 0
    • majkee  

      Ted je mam par dni doma a moc nadsenej nejsem. Maji(teda aspon ty moje) nejakou trochu vyssi podrazku, takze kdyz na ne namontuju kufry, tak mi nejdou cvaknout do pedalu (VP, proste ty kufry jsou proklate nizko, a kdyz to vypodlozim, tak zas nedrzej jak maj a porad se kroutej na stranu. Takze asi pujdu reklamovat :-(

      0 0
      • JJ  

        Diky, uz je delsi dobu mam. Oproti predchozim Adidaskam Gradient se mi nezdaji tak pohodlne,ale jsou tuhe a prezka je prijemna

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.