• dalimil

    Jak moc se sjízdná tahle trasa na kole.Je tam nějaká cesta ? Jde o rodinný výlet,takže žádný brutality :-)

    0 0
    • jecnak  

      Kolem Kocaby – pohoda, jde to tam jet snad i autem.

      0 0
    • wroum  

      super cesta udolim kocaby. spousta brodu (daj se objet, ale proc?). V knine sjedes z namesti a hned za kocabou se das doprava a pak se uz jenom drzis vody. cesta vede po polnich cestach, obcas chatovou osadou. vyjedes ve stechovicich u mostku pres kocabu. miluju tuhle cestu.

      0 0
      • dalimil  

        Chci dojet do Dobřichovic,busem do Mníšku,Voznice,Knín,Štěc­hovice po silnici do Davle,Záhořaňákem do Libře a do Prahy. Snad mi drahá polovička cestou nezkolabuje :-)

        0 0
        • McBlacky  

          kdybyste dojeli až do Doříše busem tak se pak dá jet pěkně po turistický (modrá nebo tak) do Knína, zádný HC a je to moc hezký. nedávno jsem to dali s Ječnákem, a nebo tam vede cyklostezka ta by měla bejt 100% pohoda, na tý turistický jsou asi dva mini úseky (20–30m) kde jsou trošku větší kořeny (pro případ jízdy na trekovém kole)

          0 0
          • dalimil  

            ale ten cyklobus jezdí jenom do Kytína,ne ?

            0 0
          • vt  

            To bude asi omyl. Z Dobrise do NK zadna modra nevede, snad jen zluta, ale ta na manzelku asi moc vhodna nebude … modra vede na Kozi Hory po dost kamenity ceste … a vlastne druha modra vede do Mnisku.

            Jinak cesta z NK do Stechovic je pro rodinny vylet ok.

            0 0
            • McBlacky  

              tak to bude žlutá, nemám po ruce mapu :) je to easy až na ty dva mini kousky s kořenama, ale jestli je někdo brutální víkendák -tj. 4–5 vyjížděk ročně, tak ano je to drsný terén!

              0 0
              • dalimil  

                koupila si novýho Gary Fishera,tak jí snad nějaký kořen vadit nebude.Spíš mě šlo o to ,jestli to není jako stezka nad Svatojánskými proudy ze Štěchovic na Slapy,tu mi pravda moc nepochválila :-)

                0 0
                • fousac  

                  tam si ji vzal??

                  jestli ste se nerozvedli, obdivuju tvoji zenu.. ;)))

                  toho se bojim i ja… a nemyslim si, ze by me jen tak neco odradilo..

                  0 0
                  • dalimil  

                    no ono to je značené jako cyklotrasa na mojí mapě… Ale ustála to,i když to povětšinou tlačila,a ani já jsem z některých míst neměl věru radost :-)

                    0 0
                  • McBlacky  

                    však já tě to naučím jezdit uvidíš :)

                    0 0
                • McBlacky  

                  ne ne tohle je paráda a procházka proti zelený ze Slap do Štěchovic, ta je pekelná, ale už tam mám pořešený i opravdový lahůdky a je to můj neoblíbenější singl :) směrem do Štěchovic je to výrazně jetelnější…

                  0 0
      • Martin  

        Je vidět, že už jsi tam dlouho nebyl. Už to není co bejvalo:-((( Je tam silnice a vůbec vopruz. To krásný údolí s cestičkou mezi osadama bohužel ztratilo svoje kouzlo. Ale brody jasou furt super!!!!

        0 0
        • Honzas  

          silnice? jsem tam jel asi pred mesicem a za posledni ctyri roky mi to prijde porad stejny. silnice je akorat kus ve Stechovicich a pak pri prujezdu Malou a Velkou Lecici.

          0 0
          • Martin  

            No – prostě po povidních se tam najednou objevila příjezdová asfaltka pro auta, která tě odvede od vody a mě to neskutečně sere!!!

            0 0
            • Honzas  

              vzdyt se to da jet skoro cele podel vody po turisticky znacce.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.