• Samin

    Zdarec, přežije rám author opus 17" namontování vidlice manitou splice super aniž bych z biku měl čopr, nebo jezdil neustále po zadnim? Nebo se mam radši podívat po menšim zdvihu

    0 0
    • kovar  

      v neděli jsem namontoval 120mm vidli na moje první pevné kolo (určené pro pro zdvih 0–63mm a na kterém jsem dlouho jezdil se 100mm vidlí) a je to paráda.

      0 0
    • Volf  

      Dával jsem ženě na Tractiona Manitou Super 70 – 100 mm. Při zdvihu 100 mm je vzdálenost misky hlavového složení po úchyt kola stejnej se Suntour XCP – D 80 mm zdvihu, kterej tam měla před tím. Prostě je potřeba to změřit.

      0 0
      • Volf  

        Axel Super

        0 0
        • Samin  

          zkousel sem na netu hledat velikost ty splice ale nasel sem velky h…o, nevite nekdo jak je splice dlouha od hlavovyho slozeni ke stredu? estli je o dost delsi nez axel super(asi jo podle me)

          0 0
          • Volf  

            To se budeš muset stavit asi někde v obchodě, protože Manitou to fakt asi nikde neuvádí.

            0 0
            • Samin  

              a co ten axel super jak maká?

              0 0
              • Volf  

                No nahradil Suntourku, takže je prej boží. No ale znáš baby a jejich hodnocení.

                0 0
          • architekt  

            Pri zdvihu 130mm ma nejak 505–510mm mam dojem. Mam ji doma, tak ti to nemuzu zmerit presne, ale takhle jsem to nejak zmeril o weekendu.

            0 0
            • Samin  

              ted sem měřil toho myho axela a ma jenom 45 cm :-(, takze splice asi nebude nejlepsi napad

              0 0
              • goofy  

                Ja bych se tech peti centeku zas tak nebal… Ja mel na trctionu Omegu TL, a ta byla asi o tech 5 cm vetshi nez Marzocchi, kterou mam ted a na geometrii sem to nijak nepoznal… Ale je fakt, ze nevim kolik ma ta Marzocchi. Jestli jsou vyshkove nejak stejne s Axelem…

                0 0
                • Samin  

                  asi mas pravdu, koukal sem na kolo a zkousel nasimulovat zvednutim riditek tech 5 cm a nebylo to tak strasny. a navic by mi ladila barevne :-)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.