rozmluvite mi koupi Trek fuel 80???

47 nepřečtených
  • pegal

    http://cykloshop.cz/…2/karta.php3?…

    chci svihovejsi full a tenhle mi prijde hodne dobrej…

    0 0
    • Meesha  

      Zazeli co myslis pod pojmem svihovejsi full. Ten se z toho urcite da udelat, ale zacal bych tlumicem s lockoutem a pak nejekou odtucnovaci kuru. Jeden starej Fuel mi prasknul, ale ted uz to maj vic vychytany a sou v pohode.

      0 0
      • pegal  

        Takze bude asi hodne tezky? Nebo jak jsi to myslel? Vahu jsem nikde nenasel.

        0 0
        • Meesha  

          Vahu pocitej tak kolem 13–14kg. Zalezi fakt co mas pod pojmem svihovejsi full. Jestli chches fulla na rychly pohodovy jezdeni a maratony a nevadi, ze se to obcas na silnici pri svihovejsi jizde zhoupne, tak ho ber.

          0 0
          • pegal  

            fiiiha 13–14, no trochu to budem muset asi odtucnit, az na to bude tak tam pujdou Crossmaxy a X.0 atd. ikdyz ma to cenu na takovej ram…

            Zhoupnuti mi nevadi, myslim si ze jizda v terenu na pevnym ti sebere vice sil jak jizda na fullu po silnici.

            0 0
            • Meesha  

              13–14 byl muj odhad, ale rek bych, ze nad 13to bude. Urcite kdyz tam pak das ty Crossmaxy, tak bude zvivejsi. Jestli tam chces ale davat Crossmaxy,X.0 a­pod., tak zvaz jestli to neni na postaveni vlastniho biku.

              0 0
              • pegal  

                Mozna bylo, ale ja se hlavne musim orientovat podle penez. Koupim tohle a potom to budu postupne upravovat. Kdybych ho stavel tak ho za pul roku nepostavim.

                0 0
    • pegal  

      Nevite jestli existuje nejakej test toho kola?

      0 0
    • hydrant  

      vždycky, když na seznamu příspěvků naskočí nahoře znovu ROZMLUVÍTE MI KOUPI TREK FUEL 80???, tak si říkám, už mu to někdo rozmluvte, on to kolo fakt nechce a oni mu ho nutí, asi zadarmo, nebo co. TAK UŽ MU TO ROZMLUVTE !!! Anebo si ho kup, nejsem sice příznivec Treku, ale to kolo, musím přiznat, třeba, když koukám na meeshovo, se mi líbí :o)

      0 0
      • Meesha  

        Jestli mu ho nuti zadarmo, tak do toho du klidne misto nej! :-)

        0 0
        • Vladim73  

          Pokud by bylo fakt grátis, tak i když sem spíš na Meridu,tak bych si dva kousky taky vzal. (třeba by začala jezdit i moja. :-)

          0 0
          • Meesha  

            Treba je maj v nejakym teleshopingu! Koupis jeden a dostanes dva zdarma! A este urcite nejakej bonus kdyz zavolas vcas! :-)

            0 0
        • hydrant  

          ty už jedno máš, ale já bych se teda nechal celkem rychle ukecat :-) , ani bych nezaložil novej rozmlouvací thread :)

          0 0
    • Nodar  

      taky zrovna vybírám kolo a když jsem si dělal přehled a zjistil, že Fuel 70 váží těžko překonatelných 15kg, tak jsem se o Fuela 80 přestal zajímat … možná se pletu, ale tipuji cca 14kg. U nějakého endura, u kterého asi skončím já by ta váha nevadila, ale nemá ten Fuel vzadu jen 8cm zdvih ? Co třeba Giant ?

      0 0
      • Meesha  

        Je to sice „levnej“ full, ale 15 je fakt hodne a rek bych, ze to je prestrelenej udaj. Ram by mel vazit kolem 2,7kg s tlumicem.

        0 0
      • cabbage  

        80mm? to su mu trochu pridal, jen 76mm!:)))

        0 0
      • Meesha  

        on chce sportovniho fulla, takze vase 130mm nad obema koly si muzete strcit za klobouk! :-) 76mm je tak akorat!

        0 0
    • pegal  

      Ta vaha me docela znepokojila, kdyz Fuel 70 vazi 15 kg, tak 80 asi nebude o mnoho lehci :-(

      Jeste je mozna jedna moznost ze bych si priplatil a sel do Specializedu Epic http://www.specialized.cz/…bike2_05.php?… ale to uz je kurna 70.000, na druhou stranu je to hodne povedeny kolo, vidle super, geometrie super, vybavy taky celkem slusna, tak ja nevim..

      0 0
      • dada  

        no ten fox vpredu+vzadu to uz holt musi neco stat…ale je to krasa'

        0 0
      • Rolei  

        to bylo pořád rozmluvte mi to, rozmluvte mi to a nakonec ses do toho zamotal pěkně :-)

        0 0
        • pegal  

          Ja jsem nepsal rozmluvte mi to. Ja jenom jestli mi to rozmluvite a to je neco jineho. A nakonec jsem si to asi rozmluvil sam :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.