• fireman01

    Zdar všem mám takový dotaz příští měsíc se chystám sobě a přitulce pořídit přilbu, můj favorit je Met 5th element vozite jí někdo? napište vaše názory, a pak bych taky potřeboval poradit nějákou přilbu pro tu mou bikerku cena tak do 3000 díky za rady.

    0 0
    • b27  

      Čau, určitě bych do ní šel, já ji mám druhou sezónu a jsem maximálně spokojený, perfektně sedí a odvětrání je taky super. No a pro bikerku Met Ippogrifo, a? vám to spolu ladí, moje má bílo červenou a fakt ji sluší a to si jich předtím vyzkoušela asi tisíc :-( než si vybrala, už jsem v to ani nedoufal :-)

      0 0
    • jjirka  

      mám ji taky a je super, doporučuju

      0 0
    • Jane  

      No, já tedy vozím Cratoni Tremor Tribal a rozhodně bych neměnila. Jsem s ní fakt spokojená. Předtím jsem měla Ked drive a rozdíl je dost velký – co se týká odvětrávání, hmotnosti, vzhledu a tak. Ale ta Met 5th element taky nevypadá špatně, nicméně já preferuji upínací mechanismus helem Cratoni. Mám ji ve velikosti S/M – teď nevím, kolik je to přesně cm, ale myslím, že tak od 52 cm. Prostě to chce vyzkoušet a vzít, co bude líp sedět.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.