RockMachine (CPS) 18",20" na morave?

29 nepřečtených
  • architekt

    chci se zeptat jestli nekdo z brna nebo ceskeho tesina, ostravy nebo okoli ma RackMachina (nejlip cps 6.0, ale muze byt skoro cokoliv)? Chci koupit prave CPS 6.0 a nevim jestli objednat 18" nebo 20". Proto kdyby mi ho nekdo ukazal in natura, byl bych moc vdecny…

    0 0
    • Darius  

      jsem z daleka, tak aspon tohle: CPS 6.0 20" mod. '01 hlava: 130mm sedlova trubka: 500–505mm (nevim presne, je tam sedlova objimka) (stred-konec) horni trubka: 575mm (stred-stred) zadni stavba: 425mm (stred-stred)

      0 0
    • slavekRM  

      CPS 6, model 2005, velikost 18, Ostrava. Klidně se ozvi. Jinak ti můžu ofotit i geometrii.

      0 0
    • piskot  

      mám CPS 4.0 18" a momentalne ho mam na koleji v Olomouci. V sobotu budu na Silesii. Klidne se ozvi.

      0 0
    • Andrew  

      Nevím jak jsi daleko s nakupováním, ale mám RM Tsunami 19" a jsem z Brna, pokud by jsi chtěl testnout velikost. Nemám čas sledovat BF každý den, tak jsem se ozval až teď.

      0 0
      • architekt  

        nemas nahodou geometrii toho ramu? (delky trubek?) Jinak jestli by to slo, tak bych se na nej rad kouknul.Treba utery? Kdyztak jestli nebyvas casto tady, tak mi napis na mail tvuj tel. a ja bych se ti ozval.dik

        0 0
        • vlk  

          pokud ti jde jne o velikost tak proč ne ale např mezi geometrií rm z roku 2001 a 2005 je obrovský rozdíl.Bohužel v neprospěch 2005.

          0 0
          • architekt  

            co znamena v neprospech 2005? Tak mi porad jak tu velikost mam vybrat :-( uz to chci obednavat, ale nechci koupit spatne :-( vidli uz mam, lezi tu smutne u me… ;)

            0 0
            • vlk  

              no ne velikost odpovídá, ale jízdní vlastnosti nových rockmachinů jsou už poněkud jiné.To by ses divil co udělá 1 stupen jinak položené hlavové složení, či delší rám o 1–2 cm.Pokud to potřebuješ jen kvůli velikosti ,tak je to v pohodě.

              0 0
          • architekt  

            btw – kolik meris a jak ti vyhovuje velikost 20,5?

            0 0
            • vlk  

              185 cm.Je mi akorát.Ale co jsem např zkoušel 19 tak takový rozdíl to nebylo.

              0 0
              • architekt  

                kdyby delali 19, tak to neresim :-( ale napr. GaryFisher 19,5 mi byl dobry… tak fakt nevim. Jaky muze byt mezi 18" a 20" rozdil ve vysce horni trubky od zeme?

                0 0
                • vlk  

                  já předtím jezdil na Klein na 19 a vyrost jsem z něj, stejně ale už praskl, tak jsem šel do většího.Řek bych že dost záleží spíše na délce nohou.

                  Mrkni na http://www.wrenchscience.com/WS1/default.asp

                  klikni na tu osobu vlevo a pak si to nech spočítat.Musíš měřit své rozměry dost přesně, mě to vyšlo tak jak má rozměry rám, až na to, že bych měl mít prý rám o 1–2 cm delší a sedlo ještě o 2cm vytažené výš.Zkus a uvidíš.Já su z olomouce, tak u mě to asi nevyzkoušíš, ale vypadá to že Brňáci a Ostraváci tu jsou taky.

                  0 0
                  • architekt  

                    jo osobu vpravo myslis :-) btw: do rozkroku mam ± 86cm… coz se mi zda nebezpecne kdyz ma horni trubka vysku nad zemi u hlavy 87cm… ale to asi nezalezi ani na velikosti ramu, jako na vysce vidlice… a splice nebude asi nizsi nez MX105

                    0 0
                    • vlk  

                      a tak to je už trochu moc těsné.No já mám mám ještě tak 5–9 cm místamezi rozkrokem a horní rámovou.Nějaký sloping tam ale taky bude..

                      0 0
                  • architekt  

                    tak jsem se pomeril a vyslo mi to asi takhle: overall reach – 66cm frame size – 19" (center to top), 18" (center to center) seddle haight – 76.82cm

                    Tak ted uz fakt nevim. Takze bych mel mit ram 19" a ten se nedela, takze nejspis 20" a predstavec nejakych 7cm. Nebo 18, ale to zas nevim jak je dlouha a jak dlouhy predstavec bych musel mit. Da se nekde sehnat geometrii CPS 6.0 2001 18"?

                    0 0
                    • vlk  

                      vždy? slavekkrm tu pasl že je z ostravy a má cps6 18-tak to u něj zkus.

                      0 0
                      • architekt  

                        Ja nejsem z ostravy. No ale asi to zkusim jestli bude mit pristi tyden v sobotu cas. Do te doby asi nakoupim vsechny zbyle komponenty.

                        0 0
                        • vlk  

                          tak to jo, ale v nadpise si psal že by to mohlo být i z ostravy.Hele kamoš má RM tsunami 2003 v 18.Tak mu řeknu a? ti to proměří.

                          0 0
                        • slavekRM  

                          Když dáš dopředu tochu vědět udělám si čas, ozvi se mi na mail, dám ti telefon a zítra ti pošlu geometrii. Jinak opradu nemá význam zkoušet modely starší než z roku 2004. Rozdíl v jízdních vlastnostech je poznat. Osobně bych řekl k lepšímu.

                          0 0
                          • architekt  

                            Prave ja kupuju ram z bikestore.cz. Pisou ze je to rocnik 2001! Tak ted jsem z toho jelen.Ty mas CPS 6.0 rok 2005? on se vubec ted vyrabi? Chci koupit vlastne stejny jako ma darius, jenom se bojim aby 20" nebylo moc.

                            0 0
                          • architekt  

                            dosel ti muj mail? nevim jestli se to odeslalo…

                            0 0
        • Andrew  

          Odpověděl jsem ti na mail.

          0 0
        • Andrew  

          Jo ještě jsem zapomněl dodat. Mám 175 cm a velikost 19", původní představec 11 cm a sedlo trochu posunuté dopředu a vlaštovky a v pohodě.

          0 0
          • venca1  

            Nazdar všichni! Asi to budete vědět, poraďte mi kde se dají rámy RM sehnat. Vím jen o nějakém výprodeji na bikestore, ale tam mi žádný nevyhovuje :-(
            Třeba ten CPS 6.0 by se asi hodil- kdysi Easton ultralight-dobrá věc, a kolik vůbec stojí, kolik váží a z čeho se teď dělají?

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.