• Romek

    Zdravim, Prosim vas mam dotazek. asi uz jste na to odpovidali tisickrat. ale zkuste to jeste pro jednou vydrzet. Co rikate na GT avalanche 1.0 Disc pro rok 2005??? Predem Dekuji za Odpovedi

    0 0
    • Charlie_R  

      Mam ho a celkem spokojenost. Trosku zlobi zadni brzda, uz mi to 4× serizovali

      0 0
    • pegal  

      GT je hnusny kolo.......... tecka

      (hlavne ten detail u sedlovky, jak se to nekomu muz libit..........)

      0 0
      • enjoy  

        myslim ze tenhle typ odpovedi ho zrovna nezajima:-))

        0 0
      • BOREK  

        taky se mi to nelibi, ale to je ciste subjektivni nazor

        0 0
        • ravo  

          To je jak s miminama, Romek chce znát názor na kolo, ne jestli se někomu líbí…

          0 0
          • cabbage  

            to je taky nazor…

            0 0
          • BOREK  

            Co rikate na GT avalanche 1.0 Disc pro rok 2005??? Predem Dekuji za Odpovedi .....rikam to co rikam, nevim, nejak sem se nedocetl ze chce jen kladne odpovedi

            0 0
            • Romek  

              mas pravdu!!! ale cekal jsem neco konstruktivni­ho.Neva, ale i tak dekuji.

              0 0
              • orca  

                žel tady je to celkem časté že se tu hodnotí komponenty ne po technické či funkční stránce ale vzhledově či esteticky , což dle mého je právě to první co tazatel vždy udělal a vybral jinak by se na dotyčný model či komponent neptal… Ale na druhou stranu se celkem člověk pobaví nad příspěvky :-)

                0 0
            • ravo  

              A přesně právě pro takové přiblblé odpovědi mne to tady už hodně dlouho nebaví. Snad to kolo viděl, když se na něho ptá. No nic, žijte v pokoji…

              0 0
            • enjoy  

              to je jak u blbejch.kdyby chtel slyset ze to kolo ma nejakou hnusnou vec pod sedlem(coz jiste urcite vi) tak by se zeptal asi nejak jako:jak se vam libi triple triangle u GT? ne?:-)

              0 0
              • cabbage  

                odpoved je(by byla) jednoducha: krip triangl se mu nelibi.:)

                0 0
              • Romek  

                nevim jsem si myslel ze jsem mezi docela chapavejma lidickama ze poradi ale dohadovat se mezi sebou??? to jsem se mohl zeptat prvniho chlapika na ulici. a vyslo by to asi stejne ne??? mimo jine jsem se koukl na www.bikecentrum.cz a je tam hodnoceni www.bikecentrum.cz/news_detail.php?…. a tohle divne slovo:triple triangle to je to co se Vam skoro Vsem na tom kole nelibi???? tak to sorry rad se lisim od ostatnich lidi. to je vse. doufam ze jsem nikoho neurazil.a Tobe Charlie_R dekuji za odpoved

                0 0
                • enjoy  

                  tak az se budes priste na neco ptat tak uz vim ze tobe pomahat nebudu.nejdriv se prave snazim,aby ti lidi odpovidali smysluplne a ty ses pak jeste spokojenej s nic nerikajici odpovedi.asi bych se nespokojil s tim kdyby mi nekdo rekl jo,celkem spokojenost.. napsal bych ti to rovnou.tak az ted:jo,to kolo celkem ujde.

                  0 0
                • Mnemonic  

                  Mě se třeba GT-čka docela líbí, uvažoval jsem nad Ruckusem 2.0 (nakonec sem ho teda nekoupil), ten má teda ten rám malinko jinej, ale i tak se mi rýmy GT docela líbí a když jsem si byl koupit kolo tak tam bylo hafo kol od GT a kámoš si tam taky jedno vybral. Osazení celkem slušný až na tu vidli, ale za ty prachy si nemůžeš moc vybírat.

                  0 0
      • Charlie_R  

        mozna se ti triangl nelibi,ale razy do sedlovky chyta(jak GT uvadi)celkem dobre, proste ten ram je super

        0 0
    • gobike  

      G.T. bych si asi nevybral. Třeba i proto,že zkratka GT může znamenat cokoliv, např. Gay Team, Grebeníčkův Trus, Gumová Troska…

      0 0
    • pegal  

      To Romek: chtel jsi vedet co rikame na Gt...... tak ja jsem ti odpovedel ze se mi nelibi. Osazeni ma dobry to jo, ale u me jezdi hodne design, tot vse.

      (ja bych sel do Scotta – to je aspon kultovka)

      A jeste neco jak muze neco tak hnusnyho jako je ten KRIPL TRIANGL tlumit narazy?........

      0 0
      • pegal  

        A uz jsem prisel na odpoved. kdyz ty prekazky uvidi tak hnusnej ram tak se leknou a uhnou a ty pak mas pocit jak to KRIPL..... pekne zehli :)

        (je to jen muj nazor) :)

        0 0
      • speedy gonzales  

        panecku to sou ale argumenty…silny kalibr

        byt tebou bych byl opatrnejsi pri pouzivani slova kultovka

        0 0
      • JMT  

        scott je kultovka asi stejne jakao merida a author…

        0 0
        • Doktor  

          GT je zbytecne predrazena sra…,na ktery nic neni..Uz to neni ani kultovka…NEVER MORE!!!

          0 0
      • náčelník  

        Kuličkovanej Zaskar je kultovka. Triple triangle částečně tlumí vibrace (nepoužíval bych slovo nárazy) díky své konstrukci. Stačí se podívat.

        0 0
        • fousac  

          jeste mi prosim vysvetli, jak (na jakem, principu) to tlumi.. nejak na to nemuzu prijit…

          0 0
          • cabbage  

            uplne jednoduse.- delsi horni cast zadni stavby protazena az do horni ramove trubky- tudiz mene pevna konstrukce- neznatelne se to muze projevit......

            0 0
            • fousac  

              to bych chapal v pripade, ze ty dve zadni savle nebudou spojeny se sedlovou trubkou, tam by urcitej pruhyb moh bejt.. ale jestli se nepletu, tak je to k sedlovy roure privareny, tudiz to co vede dal do hlavniho 3uhelniku je tam vlastne zbytecny…

              0 0
              • cabbage  

                nad tim sem taky uvazoval,proste to je specialita firmy stejne jako i-drive.

                0 0
              • Pá-dlista1  

                Ono to muze mit pozitivni vliv na pevnost spoje v tom miste. Tam totiz ramy rady praskaji a kdyz to protahnes az k horni ramovy trubce vydrzi to vic. Ale to jeste nevysvetluje to tlumeni :) Mozna vic pruzi ta volnejsi sedlova trubka nad tim spojem :)

                0 0
          • náčelník  

            U klasického HT rámu jsou zadní vzpěry přivařeny natupo plným průřezem k sedlové trubce, takže přenos vybrací jde přímo do ní. GT má vzpěry k sedlové trubce jen „při?uknuty“ a plným průřezem natupo přivařeny až k horní rámové trubce, do které se tedy přenáší drtivá většina vibrací. Utlumí se tedy lépe. To jsou fakta, jednoznačně vyplývající z konstrukce. Samozřejmě to není srovnatelné ani se softailem a taky není to ani důvod pro zatracení klasického HT. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že po přechodu na rám GT jsem zřetelnou změnu zaregistroval. Komponenty jsem přeházel a materiál obou rámů je téměř totožný.

            0 0
            • fousac  

              budiz.. na GT sem nejel, nemuzu posoudit.. ja mam v tomhle jasno.. na zadnim kole to chce minimalne 110mm zdvih, jinak to nema cenu.. ;)))

              0 0
    • BB  

      Nekolik let sleduji ruzne testy v casopisech nasich i cizich a protoze jsem kdysi o GT uvazoval, tak jsem ho v tech testech zacal vice sledovat a nejak mi to zustalo. Ne ze bych testum zas az moc veril, ale GT vetsinou v hodnocenich dopada mezi nejlepsimi, jako kolo s universalni geometrii, klidne ve sjezdu, dobre stoupa a relativne obratne. Vahove jsou kola trochu tezsi, ale to bude nejspise plasti, ktere na ne davaji. Urcite neudelas chybu, kdyz do toho pujdes.

      0 0
    • datel  

      Mam lonsky avalanche 0.5, tak sem zaujatej. To kolo se me celkem libi, vidlici moc neresim, stejne vetsinu casu travim na silniccem, ale dost by me tam vadili rafky a predni naboj, atb double wall strka gt i na 3.0 za 9k. Dalsi vec je, jestli nepockat na podzim. V zari sem 0.5 koupil za 17k (puvodni cena 21k)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.