• bastlar

    mam takovou otazku .......ktera je tedy vodici kladka????zde na netu www.bajk.cz/…a/clanek.asp?… je to trochu v rozporu .....jakakoliv origos zabalena prehazka od shimana to ma obracene a to tak, ze kladka u pastorku nema zadne nabehy a velkou vuli v ose a spodni kladka ma naopak nabehy a zadnou vuli??????tak tedy nevim????

    0 0
    • Daf  

      Vzdyt je to tam napsany dobre. Horni jes s vuli a spodni bez.

      0 0
    • lubos  

      vozim oba stejny, ty co maji kermamicke kluzne pouzdro. V blate to normalni lozisko nevydrzi. Jinak je to asi jedno, stejne se a umela hmota ojede :(

      0 0
    • gobike  

      Vodici kladka má nápis centeron-g pulley nebo tak a ta spodni ma napis narrow. (Teda asi.)

      0 0
    • chupas  

      musim ozivit tohle tema. sem pri cisteni rozebral na kousky LX shimano a pri skladani jsem si vzpomnel, ze jsem se nepodival, kde ktera kladka byla. tak jsem to namontoval nasledovne. narrow jsem nacpal nahoru, g pulley dolu. radi to normalne, otazkou je, je to tak dobre? a jeste, jak poznam smer otaceni? nebo je to fuk? a taky jedna byla mirne omleta, kdy vymenit?

      0 0
    • blaf  

      kdyz uz se to tu ozivilo tak se taky zeptam, jak se projevi kdyz ty kladky budou opacne?

      0 0
      • Singlespeed  

        Nebuď shnilý a prohoď si je. Pokud něco poznáš, můžeš poreferovat.

        0 0
        • blaf  

          tak jsem se teda donutil zvednout ze zidle a dojit se podivat jak to mam :) a mam to dobre, takze v tomhle to blby razeni neni :(

          0 0
      • jecnak  

        Prakticky nijak, nebo ja jsem aspon rozdil nezaznamenal. Stejne tak vymena horni kladky se stranovou vuli za kladku bez nezmenila nic. Ani prechod z 9z kladek na 11z kladky (tam snad jen ze mi prijde lepsich chod retezu).

        0 0
        • Vilém  

          U nekterych shimano saltru originalni kladky prehodit nejdou, maji kazda jiny profil, takze kdyz se prehodi, tak se kladka netoci, protoze se opre o plech voditka.

          1 0
          • Smazaný účet  

            Kterých třeba?

            0 0
            • Vilém  

              U starsich a obycejnejsich modelu. Zda to tak delaji dodnes, to nevim, nezkousel jsem to.

              0 0
            • Vilém  

              Treba na teto fotce je to videt. Diky rozdilnemu profilu kladek neni jejich zamena mozna. Voditko ma rozdilne prolisy, ktere odpovidaji profilu kladky.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Jo. XT

                0 0
              • Miramar  

                Ahoj a která z těch dvou má být teda dole a která nahoře?Dal jsem tu levou(s tím bílým nápisem)dolů a tu pravou nahoru a když jí dotáhnu,tak se nechce točit.Neví někdo čím by to mohlo být?

                0 0
      • Listr  

        Nedokážeš to seřídit tak, aby ti to o nějaký pastorek neškrtalo. Ty stranová vůle je tam od toho, aby si řetěz „sedl“ sám pod tahem po navedení zespodu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.