• ToBo

    ram: GT Zaskar Pro 2004 Hlavove zlozenie: Canecreek IS-6 vidlica: Manitou Black Elite 100 predstavec: FSA OS 170 Riaditka: Pells XR6 light sedlovka: Pells XR2 Light sedlo: Pells BES Ti radenie: Sram X.0 Gripshift presmyk: Sram X generation prehadzovac: Sram X.7 kluky: Truvativ Firex SL kazeta: Sram PG 970 retaz: SRAM PC 970 naboje: author disc rafky: remerx eagle brdzove paky: Shimano deore predna brzda: shimano deore xt 2004 zadna brzda: shimano deore lx 2005

    dufam, ze som nezabudol nic… vdaka.

    0 0
    • Seveřan  

      S těma nábojema od AUTORA bych byl opatrnej.

      0 0
    • Daf  

      Brzdove paky bych dal urcite stelovaci Avidy. to si myslim je potreba nejvic. S kazetou PG970 nemam moc dobrou zkusenost radsi bych dal LX nebo XT. Na Truvativ se zeptej Pekacka :) Ja bych tam dal radeji nejake shimana nebo FSA.

      0 0
      • Seveřan  

        S klikama taky souhlasím. FSA nebo Shimano. Zatím mě mile překvapila vidle od ROCK SHOXu Reba.

        0 0
      • ToBo  

        preto su tam deore, lwebo je to len na leto… na zimu pridu kotuce, budu premie.. .;-))

        0 0
      • wraftler  

        ja jazdim truvativy a su super:)

        0 0
    • wroum  

      jiny brzdovy paky. a ja bych si tam urcite dal cokoliv jinyho misto pellsu.

      0 0
      • ToBo  

        preco nie Pells? co som cital, tak su dva vyhranene nazory… but total shit, alebo potom se su skvele veci…

        0 0
        • wroum  

          nemam rad pells a podle me maj jedno z nejosklivejsich log z firem co delaj do kol a to ja na kole nesnesu. jestli je pells spatnej nebo dobrej nevim a zkouset to urcite nehodlam. proste nelibi a nechci, nic vic v tom nehledej.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ono to mas jedno. Tohle jsou jenom takovy teoreticky plany. Dostat soucastku od Pellsu ze seznamu na kolo to je jeste tak dlouha cesta, ze se muze vsechno zmenit.

            0 0
            • goofy  

              Co, eshte nemash naboje? :o)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Buh vi jestli vubec mit budu :/ Ale to se netyka jen tohohle. To je Pells vseobecne.

                0 0
                • ToBo  

                  na pocudovanie u nas pell's nie je ziadny problem zohnat… je to jedna z mala znaciek, co ma (aspon vo zvolene) celkom dobreho predajcu, ktory je zasobeny.. ;-))

                  0 0
    • vlk  

      náboje raději novatec než author, ráfky mavic nebo mach 1 než remerx, místo pelse bych taky bral něco z 7075 t6 nebo 2014 t6 slitin- levně z toho dělá itm, bbb, nebo ritchey. To sedlo si raději někde vyzkoušej-nesedí každému. -Můj osobní názor

      0 0
      • vlk  

        ještě bych dodal-kliky pokud je budeš kupovat + střed tak bych si těch pár stováků připlatil za lx 2005

        0 0
      • ToBo  

        hm… remerx – co chalani vozia, tak vladne vseobecna spokojnost… pells – zatial sa staviam neutralne, skusime uvidime… kluky – shimano radsej nie a fsa sa u nas dost zle zhana…

        0 0
        • vili  

          proc kliky od shimana nee?ja myslim ze to je jedna z mala veci co jim celkem jde…

          0 0
          • ToBo  

            aj tie brzdy tam sli len preto, lebo som dostal dobru ponuku… ;-)) 1500 skk obidve brzdy a paky za 500 Skk. inac je to nove, len kupovane z krachnuteho obchodu… ;-)) na zimu chcem dat hayes hfx9. proste nemam rad shimano… tot vsjo…

            0 0
          • Lister  

            Tak tak. Souhlas. Pro běžného cyklistu jsou Deorka na Octalinku jedna z nejlepších voleb. Líbí se mi i Alivko na příští rok – taky dutá klika.

            0 0
      • MARIN  

        Nechci se moc dohadovat ale rekl bych ze ty riditka a sedlovka od Pells budou ze stejne fabriky a mozna uplne totozne s jinymi (bbb,ritchey,uno…)

        0 0
      • ToBo  

        pells riaditka xr6 light: Materiál: Al 7005 DB pells riaditka XR 2 light: Materiál: Al 2014

        0 0
        • ToBo  

          to druhe ma byt sedlovka.. ;-)) ta by mala byt v poho… riaditka nie su draha zalezitost, takze sa vymenia… ;-)

          0 0
        • vlk  

          právě, že šlo o ty řidítka, já osobně raději pevnější nežli 7005.nejde o to že je vyměním časem, jde o to abych při nějakém sjezdu nebo menšímu skoku nebyly na 2ks.

          0 0
          • ToBo  

            hm… asi si budem musiet dva tyzdne davat pozor…

            0 0
    • fousac  

      chybi tomu tlumic..

      0 0
      • wroum  

        :-)))))

        0 0
      • ddd - andy  

        …a postrani kolecka! .-)

        0 0
      • ToBo  

        ani nie… programatorska prdel pozna stredovek… ;-))

        0 0
        • fousac  

          jestli touzis po opravdickem, neuveritelne nepohodlnem kostitrasu, tak si kup CRX… ;)

          0 0
          • vlk  

            o tomto kole mi kolega povídá jak žádné nerovnosti necítí a když jedu za ním tak poskakuje skoro 5cm nad sedátko, div mu neodletí ledviny.zatímco moje kolo je v tomhle ohledu na tom mnohem líp.Ale když ho zkusí on, tak je to prý kostitřas, titanové lyžiny asi prý nefungují apod.

            0 0
          • wroum  

            kazdy HT je kostitras. CRX jeste o malo vetsi.

            0 0
          • RomanH  

            Dovolim si nesouhlasit. Je to muj treti bike a prijde mi pri stejnem sedle a plastich (mimochodem Medusa 1.8), jako na mem predchozim, nejpohodlnejsi. Nevim, zda je to zpusobenou sedlovkou (Woodman Post SL), ale tomu neverim. Chapu, ze to tak muze pripadat nekomu, kdo jezdi na fullu, ale mne to jako kostitras fakt neprijde. Klidne bych to sem napsal bez ohledu na to, ze jej mam, ale fakt jsem mile prekvapenej.

            0 0
            • fousac  

              dovolim si souhlasit.. prece jenom se obcas na nejakem HT svezu, a to CRX mi opravdu prislo mnohem kostitrasovitejsi nez jine…

              0 0
              • Gumicuk  

                Jeeezis lidi, co to tu zase povidate :-( Na pohodlnost se u HT vykaslete, podle me je to hodne subjektivni nazor amoc zalezi jake komponenty (sedlo, sedlovka, plaste, zapletena kola) tam mate… Tyhle reci me vzdycky dostavaj, ve velu a myslim ze i v cycloservisu pisou ze je to neco jako malej ful :-))) a ze nizkozdvihe fuly a softtaily ztracej smysl… Fakt bavit se o pohodli HT Alu ramu mi prijde docela zbytecne. Ale urcite se najdou vyjmky, pochybuju ze zrovna mezi ne patri CRX, kdyz jsou na ne naprosto rozdilne nazory..

                0 0
      • enjoy  

        jsem si jistej ze ta vidlice ma tlumic.

        0 0
    • náčelník  

      Co že nikdo nehaní ten supermarketový rám?

      0 0
      • ToBo  

        GT som chcel uz pred 10 rokmi.. nech si vravi kto co xce, ale ja nan nedam dopustit… ;))uvidime, co s tou znackou spravi pacific cycle…

        0 0
        • náčelník  

          Já ti volbu rámu plně schvaluji. To byla jen jedovatá poznámka vůči jistým „odborníkům“ Mimochodem – Pacific Cycle vlatní GT již nějaký ten pátek, takže toho bych se nebál.

          0 0
      • fousac  

        pa-dlista je na sluzebni ceste.. ;)

        0 0
        • ToBo  

          ked s nim budes, popros ho nech nieco duchaplne napise do tohoto fredu… ;-))

          0 0
      • enjoy  

        to bysme museli hanet i gianta,treba.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.