Kolik km a jakej terén ve všední den jezdíte ?

53 nepřečtených
  • Bak0nuk3m

    Ahoj všem tak me napadlo se na tohle zeptat protoze bych rad porovnal jak na tom s fyzickou jsem. U me je to kazdej druhej den 25km lesem – rovina

    0 0
    • Matts.  

      Záleží akým tempom, radšej ešte potrénuj…

      0 0
    • Pá-dlista1  

      A ze si to rovnou neprectes v threadu „Kolik jezdite denne?“ ? To je hruza, ze dneska ty mlady uz neumi ani cist :)

      0 0
    • Daf  

      Beeda ma pekny stranky. Mrkni na ne a bude ti z toho zle :) Ja jsem si myslel ze jezdim docela dost :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      No já jezdím asi tak každý třetí den (podle počasí a času) cca 50 km z toho vyjde asi tak 5 km po asfaltu, pač to nejde jinudy, a zybtek lesem a polňačky, a najde se mi na tý trase celkem tři brutální kopce… Teda brutální na moje poměry… Ještě jsem si na ně nezvyknul… :o)) Nemyslim si, že bych na tom byl nějak dobře, spíš naopak. Jeden ten kopec mam 1/1 a je docela dlouhej, tan prostě nejsem schopnej vymáknout v kuse. Vždycky v prostřed musim zastavit. Je fakt dlouhej…

      0 0
      • kungpao  

        V tom prípade neváhaj a trénuje aby si mohol v lete ís? na maratón horal do Svitu kde ?a bude na trati očakáva? kopec s prevýšením viac ako kilometer – výjazd na Krᵝovú Hoľu. Tí čo už zažili sa teraz iba usmievajú a v očiach zamáčkavajú slzu… :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Hm, tak to bych chcípnul. To bych asi ani nevytlačil :o), teda záleží na tom jak je ten kopec taky dlouhej… :o))

          0 0
          • lubos  

            12km. Plus dalsi 5 + 7km , a niekolko dalsich s par km :)

            0 0
        • climber  

          Jojo, další výbornej kopec je výjezd na Martinské hole, 12 km, převýšení cca 1 km.

          0 0
    • skipXC  

      Mno – sou různý druhy tréninku většinou 2+1 3+1 4+1 – dní na kole+den volna Pro MX a jarní objem je nejlepší 3+1 a to i pro relativně netrénovanýho typa takhle 80,110,160 – volno a znova. Až budeš mít 4tis tak začneš sílu a intervaly.

      Mno v každym případě – jaro na silnice a co nejdýl a co nejvolnějc.

      0 0
      • McBlacky  

        to se dá tak při škole, to jsem taky jezdil 4 až 5krát týdně. při práci je reálný tak 1 týdně 80–100 silnice, jednou 3–4 hodinky terén + jeden celý den z víkendu.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ja se snazim v lete dostat na kolo kazdej den. Nekdy je to treba jen na chvilku, ale da se i pri praci. Jako na spanek uz moc casu nezbyva… jidlo jen tak tak a nedej boze, kdyz je potreba udelat neco navic. Treti den bez kola uz jsem nervozni jak pes.

          0 0
          • McBlacky  

            no jo ale já mám i jiný zájmy a aktivity, takže fakt třikrát za týden je pro mě max co dám

            0 0
        • Mikikuba  

          jak kdo:)pokud opravdu trénuješ musíš víc:)ale padají ostatní zájmy to souhlas

          0 0
      • Smazaný účet  

        No tak to by mě vyhodili z práce a mladá by se se mnou rozešla…

        0 0
        • Pebe  

          A to by bylo volnýho času :-))

          0 0
          • climber  

            Cidas na to kápnul, to bych se rovnou mohl zvednout of stolu a jít říct říďovi, že tady končím, protože musím jít najíždět kilometry.

            0 0
      • skipXC  

        No já normálně dělám, krom toho mám hafo dalších aktivit…viz. www.bikebase.cz ale na kolo so čas prostě dycky najdu – jde jen o rozdělení priorit.

        0 0
        • Smazaný účet  

          A přítelkyni máš? To je totiž třikrát horší než zaměstnání…

          0 0
          • Bak0nuk3m  

            souhlasim !!!! je to obcas hrozny clovek chce jit na kolo a nez aby poslouchal tech reci tak radsi nikam nejde…

            0 0
    • orca  

      tejdně cca 200 km.. cca 80% silnice(ale okrsky kolem Plzne jsou na urovni casto polnich cest) (mam rodinu…)a pokud mozno hledam kopce..Tam je ma jedina sance . Tempar jsem napul a s kopce se bojim takze jedine do kopce mohu se zlepsovat..Zel kolem Plzne nic poradneho do vrchu neni ..leda ze by mi nekdo dal tipy v okruhu cca 40km…

      0 0
    • winter78  

      V pracovné dni od tých 20 do 30 km za jednu jazdu (2 až 3 krát v týždni) a cez weekendy,dovolenky alebo voľné dni (štátne sviatky,návštevy lekára,..atď) od 50 do 90 km za jednu jazdu . Závisí to aj od počasia…sú dni keď som na crosse každý deň a odjazdím v priemere 40 km denne…a naopak sú dni keď sa jednoducho nedá a na cross nevysadnem aj týždeň ;-).

      0 0
      • jIrI___  

        Co tě přimělo k vyhledání takové vykopávky? :-D

        0 0
        • winter78  

          Hnusné a ešte raz hnusné počasie . Tešil som sa na leto a nakoniec sedím za PC a hrabem sa v archíve B-F :-D. A zistil som že sú tu založené témy naozaj na všetko ;-).

          0 0
          • hribik A1  

            tento rok leto vyšlo na stredu

            ale mne to počasie teplotne vyhovuje.. pokiaľ ide o dážď, včera nič (slnečno), dneska skoro nič, akurát je hmlisto ako v novembri

            0 0
            • winter78  

              Tu pod Tatrami je celkom chladno, ak v Žiline vyšlo leto na stredu, tak tu u nás leto začalo v stredu ráno a skončilo v stredu na obed ;-)). Včera bez dažďa, ale dnes premenlivo. Nuž aj to je daň za to že mám Vysoké Tatry ako na dlani a že Kriváň mám takmer za domom :-)))).

              0 0
              • jIrI___  

                Tady taky kosa, celý týden kolem 15°C a déšť nebo aspoň zataženo. Člověk by do takového počasí psa nevyhnal.

                0 0
                • nox159  

                  ja jezdim a pohodicka :)

                  0 0
                  • jIrI___  

                    Já na to nejsem stavěný. Bahno, zima, mokro všude, nic pro mě. Aspoň mám čas degustovat nové tabáčky :)

                    0 0
                    • Frostty  

                      Na to musíš mít mentálně :o)).

                      0 0
                      • jIrI___  

                        No to bez debat. A nejlíp ještě pravidelně užívat kozí mléko se sifónem :)

                        0 0
                    • winter78  

                      Boli časy keď som sa na výjazd vybral aj za hustého dažďa, keď som po 2 km bol premočený do nitky…ale toto obdobie je už asi za mnou (dúfam) :-).

                      Takéto „zážitky“ si vynahradím keď sa v zime na biku povozím v snehu počas snehovej fujavice ;-) alebo v jeseni keď už budú ranné mrazíky ,kedy pôda a tráva pekne primrzne. Blato a voda je môj nepriateľ.

                      0 0
                    • nox159  

                      staci mit slusne obleceni… a neni problem… ( jinak ja bahno taky nevyhledavam…)

                      a uz me zacinalo vsechno bolet z toho nic nedelani tak jsem musel… :D

                      0 0
                • Smazaný účet  

                  vidis, ja se byl v patek projet…viz tema o prani

                  rychla vecerni projizdka

                  s par zajizdkama…

                  0 0
                  • nox159  

                    pekne – vis o necem techničtějsim ( v ramci XC ) v okoli brusperka, petrvaldu… ?

                    0 0
                • Biker jak Pes  

                  Co to, kde to? Za poslední tři dny 530km :-D

                  0 0
              • hribik A1  

                chladno je aj tu (17–21 stupňov), ale to je akurát, mohlo by byť aj ešte čosi menej. aspoň sa dá jazdiť. nad 25 na to j**em, to už jazdím iba k vode

                ono severné slovensko má 3 ročné obdobia: zima, sku*vená vyeaná zima, a obdobie dažďov

                0 0
        • pepek  

          Chtěl nám všem sdělit, že on přece jezdí výhradně na crossu a zásadně po silnici, chápeš?

          0 0
          • nox159  

            ale moc si to teda nedava na to ze potrebuje tolik zubu na prevodniku :D

            0 0
      • DaSnail  

        si tam nahoď blatníky a možeš veselo jazdit, ne?

        0 0
    • kamosv  

      kazdy pracovni den pokud teda neleje cca 40km po silnici (rovince), o vikendech ± 70km kdyz je pekne

      0 0
    • goofy  

      Do hospody to mam 4km, a zpatky asi 5… Zalezi jak moc jsem nality

      0 0
    • shark.jd  

      Obecně pod 20 km nejezdím. Jezdím tak jednou za 2–3 dny a průměrně těch 50km. Asfalt a terén jak kdy – někdy si vyberu krásný cesty a asfalt jen přejezdy, jindy zase skoro pořád asfalt (to většinou když spojím cestu na bike s nějakou jinou činností – nákup, rande :D, atp.).

      0 0
    • Tomínos  

      Netrénuju, jedu se projet. Kolik ujedu nevím, nemám tachák. Občas jedu do kopce občas z kopce, občas rovinka, vše si snažím užít. Ale hlavně, většinou si na kole odpočinu, teda ne fyzicky ale tak jako sajkedelicky :-) Hlavní je se vrátit z vyjižďky s úsměvem ne? Ostatní jsou jen podružný blbosti :-)

      0 0
    • Kamikaze 591  

      Tak třeba dnes jsem jel s furious fredama na Lázy. Také maso jsem snad ještě nezažil. Kdo neviděl ty vyjeté koleje by nevěřil. Jinak na Trojáku začalo chcát a chcalo až celou cestu domů. Roztrhl jsem řetaz, mám v hajzlu kazetu a špalky.Najeto cca 45km.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.