• Medi

    v Aldi je teď dobrá nabídka ( rukavice, dresy, ponožky , brýle atd) Příští týden tam mají fulla za 299 €, osazení vidlice RST a myslím měniče LX Deore víc si nevzpomínám, hydrapack za 10 € a nějaký cyklocomputer a tepápákem za 18 €. Pokud budete mít zájem, mám doma leták, tak to můžu po obědě poslat.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Pro ty co nechteji cekat http://www.aldi-sued.de/…1/start.html

      0 0
      • TinkTink  

        Nic moc teda…zas neco, co si nekoupim :)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          To kolo treba ne, ale hadry, zamek nebo camel? Ja vozim pres rok ten camel za tri kila a jsem vysmatej jak mesicek na hnoji. Taky mam peknou bundicku za stejnou sumu a ****** by me dokazalo akorat, kdybych se dozvedel, ze kacej stromecky :)

          0 0
      • Medi  

        Dík za spolupráci, nějak jsem to na těch jejich stránkách přehlédl.

        0 0
      • Medi  

        Ten camel ( chápu to asi následovně: camel – ?ava – velbloud – žíznivý biker = hydrák?? ) říkáš je dobrý?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Dost je o nem popsano v historii. Konkretne o tom vpravo. Ten model vlevo tenkrat nemeli. Ja si nestezuju. Levny rezervoar jako od Authora napr. (cca 450Kc), plastenka jako od Camelu (cca 399) dostatecny ulozny prostor, kapsy, reflexni prvky… za 300 kila, no i kdybych ho mel zahodit. Ale jet tam jenom kvuli tomu se mi nevyplati :)

          0 0
          • Medi  

            já to zvažuju. mam ba?oh „husky“, celkem tam dám dost věcí a pití mám v košíku na štangli, tož nevím estli to není zbytečné.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Jestli prezijes s pitim v kosiku na stangli, tak to urcite je :)

              0 0
              • Medi  

                vozím litr to většinou stačí a když ne tak je tu celkem často nějaká restauračka kde se dá doplnit přímo do hrdla , ale i do flaše.

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Ale jo. Kdyz ti to staci. Navic bidony jsou tak pro ortodoxni silnicare. Mozna prave pro tebe na to vyzkouseni co dokaze camel by to byla dobra volba.

                  0 0
                  • Medi  

                    co je bidon?

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Uz jsem skoro zapomnel :)

                      0 0
                    • blue  

                      bidon (m) – bandaska bidon (m) – kanystr bidon (m) – konev bidon (m) – konvice bidon (m) – plechovka bidon (m) – polní láhev bidon (m) – čutora bidon à eau – konev na vodu

                      :-)

                      0 0
                      • Medi  

                        Spasiba. Tož u nás tomu říkame flaša viz: "Hňápni mu tam flašu""-))

                        0 0
                  • vlk  

                    též zůstávám u bidonu.Jednak se obávám, že by se mi potili záda a jednak bych pak musel často zastavovat :o) .na závodech mě v určitém místě bude čekat další naplněný bidon. a je to v klidu.

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Na kratkych zavodech nebo s obcerstvovackou to dokazu pochopit, ale jinak moc ne. Stejne potrebuju vezt i spoustu uzitecnych veci:)

                      0 0
                      • vlk  

                        na to mám taštičku v rámu.Prostě bych na zádech asi nic nesnes-hlavně v parných letních mesících.

                        0 0
                • sousedovicmalymirek  

                  …a pak se ti jednou stane, že vytřeseš flašu nebo bidon ve sjezdu, budeš pár kiláků bez vody a další den rád poběžíš do krámu pro kejmla…

                  0 0
                  • vlk  

                    stávávalo se, dokud jsem si nepořídil titanový držák na flašku od GT-ten flašu jen tak nepustí.

                    0 0
                    • blue  

                      to musi bejt nebezbecny shybat se do ramu, aby ses napil, ne? vlastne ho musis i otocit to kolo :-)

                      0 0
                      • vlk  

                        nechápu proč.Ten držák mám na obr na kole v profilu.A isostar flaša v něm drží skvěle.a vyndávat jde taky dobře

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Tu pumpicku mas prichycenou jeste paskem? Jestli ne, tak mi je jasny proc se ti tam udrzi bidon :)

                          0 0
                          • vlk  

                            no te? zrovna nemám, ale měl jsem, v těch objímkách drží dost, Ale asi budu muset zase dát.Každou druhou vyjížku tu pumpu pak v lese hledám.Jen pak doma na to vždy zapomenu:o)

                            0 0
                    • Medi  

                      držák od gt mám taky. Flalšu eště nikdy nepustil drží ju jak vlčák.

                      0 0
    • Pebe  

      hehe, downhill řidítka a na fotce jsou rovný s rohama :-))

      0 0
    • rock  

      Docela zajímavý, zaujaly mne šortky a camel … jenže vyrazit z jižní Moravy do nejbližšího obchodu Aldi … to si mohu jít rovnou koupit Briko a vyjde mi to cenově nastejno …

      0 0
    • Smazaný účet  

      i sportovní výživu nabízej! http://www.aldi-sued.de/…ct_1728.html

      0 0
    • BB  

      me se strasle libi to damske pyjama, nemate s tim nekdo zkusenost ?

      0 0
    • Raydowe  

      Mne sa hrozne paci odtial jedno triko, je takmer vo farbach biku, nemate niekto cestu do Aldi? :)) Zo ZIliny sa tam asi tazko dostanem…

      Respektive po nete sa to asi kupit neda

      0 0
    • pos3k  

      maximalne camel (cernej), ten by stal o zralou uvahu, za ty prachy :-) Kdyby to nekdo chtel nebo mohl dostat do Phy … :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.