• wlada

    Chtel bych se zeptat jestli nekdo nevite kde koupit v Praze 180 kotouc tak do 700,–. Nejlepe Alligator(resp. A2Z).Potrebuju ho bohuzel uz na sobotu a z cykloprofi by to uz asi nedoslo. Za odpovedi predem dekuji.

    0 0
    • Meesha  

      Myslim, ze neco od A2Z meli u Kraba v Podoli…

      0 0
    • TinkTink  

      Skoda ze jsi se zeptal az ted…kdyby jsi se zeptal o par chvil driv, tak jsi ho v patek mohl mit :)…(tak o 4hodiny driv stacilo… :)) )

      No nic… :)

      0 0
      • wlada  

        ..a ja furt na pritulku: pust uz mne k tomu pocitaci a vona: to pocka ..nepockalo:-)

        0 0
    • blue  

      nejaky kotouce maj v programu, ale nevsimnul jsem si, co jsou zac

      0 0
      • Meesha  

        meli tam ty desticky?

        0 0
        • blue  

          koolstopy prej nedelaj, maj tam fastopy a goldfreny

          0 0
          • wlada  

            ..taxem jsem dneska sehnal-uf:-) alligatora 180 u Kraba. Jeste bych mel dotaz ohledne adapteru-je pravda, ze adapter ze zadni brzdy na velikost kotouce 160 je stejny (a da se pouzit) jako adapter na predni brzdu pri velikosti kotouce 180??? Za odpoved diky.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ano.

              0 0
              • Homer  

                I kdyz ma treba vidli od Manitouououou???

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  To by prece nechtel pouzit adapter dopredu.

                  0 0
                  • Homer  

                    No to zni logicky :)

                    0 0
                    • wlada  

                      tak to je dobre-diky za odpoved uz to letim prehodit. 2Homer: opravdu nemam vidlici Manitou:-)

                      0 0
                      • wlada  

                        ..no tak jsem namontoval novy Alligatori 180mm kotouc a pri brzdeni(spis ve vyssich rychlostech) to vydava takovy zvlastni zvuk-prijde mi to jako kdyz strcite do dratu bowden-takove trrrr:-)-ne moc hlasite. Nevi nekdo z vas co by to mohlo byt za zvuk??..ze by to byl dusledek tech direk v kotouci??-preci jen jsou trosku jinci nez ty kulate na orig. shimanu. nebo snad jde o nezajeti kotouce?? Jinak brzda je hydro Shimano 525, vidle Marzocchi MxComp. Jeste dodam ze kotouc nikde neskrta(tedy pokud protocim kolo na miste)-. Jsem z toho jelen:-(. Za rady diky.

                        0 0
                        • Máza  

                          Tenhle zvuk je normalni, takze si ho nevsimej. Delaj to i kotouce od Hayesu.

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.