• Jogador

    Nevíte někdo z vás Pražáků, kde maj v Praze woodmany? Nechci si to nechat zasílat z Veselý nebo kde to maj toho dovozce. Děkuji všem, i za přízpěvky z cela offtopic, ale aspon se pobavíme:)

    0 0
    • Luky  

      to chces pro sebe???

      0 0
    • spipi  

      jo to by me taky zajimalo..potrebuju predstavec=)

      0 0
      • Jogador  

        Tak to jsme dva:) Vim, kde to nemaj, tak mužem to vzít vyřazováním, ale aby nám pak ještě něco zbylo:)

        0 0
        • enjoy  

          to se dozvite:-)

          0 0
          • Jogador  

            Tam u tebe ve finský je nevedou?

            0 0
            • Meesha  

              ne, v programcyclu nee. Jedine, ze bys misto toho treba Easton, Tune, Bontrager nebo Thomson… ale tam je cena zas nekde jinde.

              0 0
    • Meesha  

      V Praze netusim. Nechavam si to posilat primo z RD Cycles a vzdy to bylo do 4dnů, takze naprosta spokojenost!

      0 0
    • Twisp  

      Kdyz uz sme u toho woodmanna, chci sedlovku od nich , ale moje dosavadni sedlovka ma prumer 31,00 a ta karbonka od woodmanna 30,9 → jak velkej by to byl problem (zajizdeni, atak…)

      0 0
      • Meesha  

        Pokud dobre pocitam, tak by to byl 0,1mm problem?! :-) Takze myslim, ze zadnej…

        0 0
        • Jogador  

          Ja si taky myslim, že jsi to spíž blbě změřil, a i kdyby jsi to změřil dobře, že toto je malý rozdíl.

          0 0
          • Twisp  

            ze by mi suplera made in china merila spatne ? :) to by me zajimalo kde nasi soudruzi z ciny udela chybu

            0 0
      • MARIN  

        problem by se rovnal rozstrizene plechovce od piva ci nejakeho nealko(pokud jsi abstinent:)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Se domnivam, ze ma stenu 0,3mm. Ale pivo v plechu jsem uz dlouho nemel..... vedle šuplery :)

          0 0
          • náčelník  

            Pivní plech (Gambrinus) má sílu 0,1 mm. Mám takto vyvložkovanou sedlovou trubku 27,0 mm pro sedlovku 26,8 mm. Plech je velmi hladký, takže jsem musel zdrsnit glaspapírem sedlovku a moc ji nemazat, aby nezajížděla.

            0 0
      • Twisp  

        hele tak sem dneska vzal pro jistotu jinou supleru a sel to zmerit znova. Ta mi ukazala 31.2, co ted ? vyresil bych to tou plechovvkou, kdybych vzal tu 30.9 ? Koukal sem, moc karbonek se v 31.2 nedela. Abych pravdu rekl nenasel sem zadnou.

        0 0
    • JMT  

      nejaky woodman komponenty sem videl v bike live ale uz je to asi rok (vlastne rok a pul – ten cas leti…)

      0 0
    • nadrazak  

      http://www.cyklo-kern.cz

      loni nějaký sedlovky měli, zavolej si tam…

      0 0
      • Jogador  

        Bydlim asi 10 minut od něj, ale moc knim nechodim, ale vždycky co vim měli jen pells, možná by ale mohli objednat, pak by to ale zas bylo drazší.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.