• Pasf

    Proč mi přední kolo tahne do prava?

    0 0
    • duk  

      Nevim :)

      0 0
    • mlyny  

      Máš levou ruku delší.

      0 0
    •  

      máš křivě představec

      0 0
    • vlad@  

      Tak zatacej opacne hh toje for sorry ..

      Nevim cim to mas, ale nevoz na riditkach nakup mozna jeto tim.. sorry ted vazne.. Mozna mas neco tesi na jedne strane riditek ..

      0 0
    • Jogador  

      Asi lepší,než kdyby ti zatáčelo zadní, tak to maj ještěrky a blbě se snima manipuluje. Mě to nějak nevadí,že mi přední zatáčí. Jinak se zkus podívat na hlavový složení.

      0 0
      • Twisp  

        Naopak, kdyz ti zataci zadni kolo (jesterka) – je to pro lepsi manevrovatelnost.

        0 0
      • fousac  

        to bych netvrdil.. s jednou takovou krasnou petitunovou jesterkou v praci funguju a dopredna jizda je v poho.. couvani, to je jina.. v tom mam dodneska hokej.. ;)

        0 0
    • Luka  

      Vymlety hlavovy slozeni?

      0 0
      • tbc  

        toto je najpravdepodob­nejse. hlavne ak nemas integrovane alebo aspon Ahead. Ja mam podobny problem na starej kostre s klasickym zlozenim. je to tam uz nejake vydrate a bud je tam vakl, alebo ked to poriadne dotiahnem tak to malinko taha na stranu. na pazu, neda sa ist bez ruk.

        0 0
        • Bigfull  

          to taky může dělat i vykřížený rám

          0 0
          • tbc  

            alebo nacata vidla. aj to sa mi stalo. ked som ju vymenil bolo po probleme. myslim si ale ze je to poskodenim/opo­trebovanim ramu v casti kde sa osadzuje hlavove zlozenie. aj po vymene zlozenia to robi. hold ram ma ca 14 rokov a nijak som ho nesanoval. :-) Ale vykrizeny by zase nemal byt. HiTen co to zdrzi :-)

            0 0
            • McBlacky  

              14 let? no to je brutál, a jezdil jsi na něm pořád nebo roky bylo bez provozu?

              0 0
          • tbc  

            alebo nacata vidla. aj to sa mi stalo. ked som ju vymenil bolo po probleme. myslim si ale ze je to poskodenim/opo­trebovanim ramu v casti kde sa osadzuje hlavove zlozenie. aj po vymene zlozenia to robi. hold ram ma ca 14 rokov a nijak som ho nesanoval. :-) Ale vykrizeny by zase nemal byt. HiTen co to zdrzi :-)

            0 0
    • Bigfull  

      mě taky, ale na štěstí vždy tam kam chci

      0 0
    • mlyny  

      Nedávno tady někdo řešil, že nemůže jezdit bez držení, tak si to zkus najít.

      0 0
    • MirkoCarver  

      Typoval bych zkřížený rám, zkus zkouknout, zda náhodou nemáš z kola štafle.

      0 0
      • Pasf  

        Díky všechno jsem kontrolaval kromě toho rámu no snad to bude ještě něco jinýho.

        0 0
    • Freestyle MTBer  

      Mam ten samy problem jestli ono to nebude tim ze mam lefty :-) Jinak bych taky rek ze to muze byt ohlym sloupkem vidle.

      0 0
    • jihra  

      Křivá vidlice (nebo celý rám).

      0 0
    • dudek35  

      A nemůžou to dělat bovdeny…? Někde víc našponovaný… Než koupíš nový a nezkřivený rám, zkus je povolit a vyzkoušej znovu..8O))

      0 0
    • Lister  

      při dnešní politické situaci lepší něž kdyby tě to táhlo doleva :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.