• cabbage

    shanim akutne patku na gianta, nevite nekdo kde bych ji v praze(mimo progresu) sehnal?

    0 0
    • cabbage  

      fakt nikde?:-/

      0 0
    • BH  

      nesu z Prahy, ale nejake patky se Gianta se nam tu povaluji.Ev. muzem zaslat , jaky typ kola?

      0 0
      • cabbage  

        nrs 03 vis bikes.

        0 0
      • TinkTink  

        A patku na Giant AC tam mate taky? (cislo 7)…bych si koupil do zasoby :) (je to sice starej thread uz par mesicu, ale za zkousku nic nedam :) )…+ prip. cenu :)

        0 0
    • MartinX  

      Mám stejnej problém, ale ještě jsem se nikde neptal – kde by se v Praze dala sehnat patka na přehazku na gianta nrs – 04 – přehazka deore? Nejlépe i s výměnou a úplně nejlíp na počkání, protože dneska jsem měl naplánovanej nějákej pěknej švih! :-(

      0 0
      • MartinX  

        Už jsem obvolal kdekoho – a marně! Nikde a ani v Progresscyclu je nemají a dneska ráno jsem jel nejspíš na delší dobu naposled! :-((( HELP! Rozšiřuji okruh hledaných servisů či prodejen na okolí Prahy! Hledá se JEDNA patka přehazky na gianta – prý jsou všechny stejné… děkuji za každou pomoc! :)

        0 0
        • cabbage  

          nejaky sem potkal v jednom vetsim obchode v ML. Boleslavi- jestli to teda povazujes za okoli Prahy:)

          0 0
        • TinkTink  

          Tim ze jsou vsechny stejny si jistej nejsem, ale to je fuk – vem si na strankach progressu seznam dealeru a obvolej je.

          0 0
          • MartinX  

            To jsem včera dělal celý den a jedině u Šterby jsem našel ochotného mechanika – ovšem nakonec me prodal polotovar a já si trošku zapiloval… :-) Ale patka sedí slušně… To s těma patkama na gianta s tebou souhlasím – ale takto mě informoval prodavač od progresscyclů, no nic…

            Díky všem – už zase jezdím!

            0 0
    • omar  

      mam jich tady na kramu asi 20 ( Plzen)

      0 0
      • MartinX  

        Děkuji, včera večer jsem si odpiloval patku z authora a docela dobře sedí… ale mám švagra z Plzně a tak jej zaúkoluju – a na kolo nasadím raději origoš. Prosím tě kde máš ten svůj kvejb a kolik si mám připravit? Jinak blahopřeji k nejlépe zásobenému obchodu v ČR giantovýma patkama! :-)

        0 0
    • MrAndrew  

      Ahoj, vytahuju z hlubin, pze jsem dneska hodil tygrika a mam patku takovou lehce nahlou a vzhledem k tomu, ze uz byla jednou rovnana, tak by ji to chtelo vymenit.

      Jedna se o Giant Iguana, geometrie shodna s XtC, tudiz by to mohlo sedet?

      Diky za jakekoliv info

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.