Pro Zlíňáky, nebo tak podobně

19 nepřečtených
  • Corbett

    Orientačně se ptám. První 2. týdny v květnu mám volno. Nenašel by se tu někdo, kdo by si ve všední dny dal se mnou do těla a začal dle počasí projíždět Drásala, nebo místní bikový revír? Jezdím sám, ale ocenil bych změnu.

    0 0
    • speedy gonzales  

      11.kvetna ma Univerzita TB rektorsky den sportu nebo jak se to jmenuje.. krome sileneho pochodu by se opet melo jet na bajcich.minuly rok sem nemohl jet ale tenhle rok se chystame i s kamosema. myslim ze i tink by mel jet, jestli nebude liny. no a ze si cizi nikomu vadit nebude.. rekl bych ze to muze byt pekna akcicka

      0 0
      • TinkTink  

        Jaaaa Ti dam LINY!! :o)…ja jsem to minule dostal na starost :o)…ale byla to fakt sranda… :)

        Letos to skusim taky vystihnout…je to sranda…vzal bych aj moju… :)

        0 0
        • speedy gonzales  

          to jenom dokumentuje to jaky je na te skole bordel:-)

          0 0
          • TinkTink  

            To neni bordel…to je organizovany neporadek :

            Nutno priznat, ze jsem si nakonec nechal na dozor 4 lidi vcetne moji a zbytek mi kamsi pod vedenim meho poverence odjel… :))) (tzn. skupinka 3 holky + 1 pomalej chlap)

            NJN…ale ten den jsem se ukazkove rozstipal, kdyz jsem jim ukazoval, jak se sjizdi Komonec… :o)))…

            0 0
      • Corbett  

        Díky za pozvání, 11.5.05 už to mám poznamenané a pokud mi někdo napíše v kolik a kde, rád se připojím.

        0 0
    • hanz  

      klido se ozvi, jezdím skoro denně a střídám to(xc/fr) takže jak se ti bude chtít tam napiš maila nebo na icq a určo se dohodnem.

      0 0
    • TinkTink  

      Jasne…hod sem echo nebo to dej proste nejak do placu – ale aspon par dni vzdycky predem!…a myslim ze se najde par lidi na kazdy den…

      0 0
    • BH  

      jezdime parvidelne kazdou stredu v 18 hod z Otrokovic rychly MTB svih na Chriby a v sobotu 13 hod. pak prevazne silnicku, obcas bike Pocet lidi ruzne vetsinou kolem 5 -ti. planujeme 1× za mesic v nedeli vice hromadne vyjizdky na MTB (cca 10 lidi), Chriby, Hostynky, Vizovicke a pod. V dosahu po vlastni ose z Otrokovic a Zlina. Kdo by mel zajem muze se pridat

      0 0
      • Corbett  

        Děkuji, ale bydlím ve Sluškách. Ono se to nezdá, ale Otrokovice jsou trochu z ruky na to abych hodil kolo na vůz a jel k vám se hoďku projet. Ale dík za pozvánku. (když se domluvím ((třebas)) s někým ze Zlína, tak si dáme sraz na Lešné, nebo ve Fryštáku a můžeme vyrazit a oba na tom budem přibližně stejně co se týče vzdálenosti z domova.)

        0 0
        • BH  

          jo to chapu Slusovice jsou ponekud dal i pro Zlinaky,myslel jsem to ale jako obecnou informaci k danemu tematu a to pro Zlinaky a prilehle okoli, coz je i napr Camlikov , Napajedla a pod.

          0 0
        • bokombo  

          Ve Slušovicích se jede 14.5. takový hobi závod – Slušovický okruh. Více na :slusokruh.web­park.cz/. se tam konečně dostanu, protože to plánujeme a kecáme o tom už 3 roky.

          0 0
      • TinkTink  

        Nekde na netu budou infa? :)

        0 0
        • BH  

          jo urcite budou , delame ted nejake upravy na servru a pretahuji tam domeny, az to dokoncim, tak na to udelam nejake samostatne stranky.

          0 0
      • bokombo  

        Ještě pořád jezdíte? Z kama vyjíždíte – občas bych se svezl, tedy pokud budu stačit …

        0 0
    • speedy gonzales  

      takze smeruju dotaz predevsim na pokrevni bratrstvo Univerzity Tomase Bati ve Zline, Tinka a podobne individua…

      jak to vidite se stredecnim skolnim svihem??? od nas z FMK jedeme uz 4, prida se jeste nekdo??

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.