ZLIN - 11.5. rektorsky den sportu

9 nepřečtených
  • speedy gonzales

    11.5. vyrazime na bajcich. je to v podstate otevrena akce takze by bylo fajn, kdyby se nekdo pridal…at je nas vic, nebudem se bat vlka nic.. timto apeluju na tinka s hanzem (a samozrejme i mene provarene zlinaky) aby si udelali volno. proti minulemu roku by to mela byt vetsi pohodicka, pac to povede kamos a ne ten sileny chrt bez prilby na slicich v peti centrimetrech bahna,…

    0 0
    • TinkTink  

      Sorry, lezi mi tam projekt a musim se na nej podivat + udelat ho…na toto nemam bohuzel cas.

      0 0
    • Marika88  

      Ahoj, toto mě celkem zaujalo. Jsem z Fryštáku a ráda bych se k vám přidala. Ale je tu problém – jsem holka a je mi 17 :). Nevadí? A v kolik hodin máte sraz? Kama se pojede?

      0 0
      • speedy gonzales  

        hehe..oznacit za problem ze si holka, tim si koledujes o pomstu vsech feministek. urcite pojed- bude to pohodicka..

        v kolik bude sraz jeste nevim..dam urcite jeste vedet..po zkusenostech uz nejak rano..cca kolem osme. a kam se pojede to je vzdycky tak trochu tajne, protoze je to spojene s udelovanim zapoctu, tak se takhle pojistuji, aby jim tam lidi nejezdili busem, ale po svych..

        0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.