• vili

    cau,shanime s pritulkou tretry na mtb. Ona by chtela takovy ty turisticky tak sme vcera prosli cely brno a bud byly strasne mohutny a tezky nebo byly naprosto hnusny (nelibili se ani mne :-)) a nepohodlny.ale urcite sme nezkousely vsecky moznosti, tak jestli mate nejaky typy,dik

    0 0
    • Daf  

      Prave jsi vyjmenoval spolecne vlastnosti vsech turistickych treter. Je cas se porozhlidnout po nejakejch sportovnich :)

      0 0
      • vili  

        to ji rikam taky,ale prej sou moc ufounsky :-),hlavne sou drazsi ,ale nakonec to tak stejnak dopadne a bude si muset priplatit,jestli mas nejakej typ na sport. damsky do cca 2500 tak sem s nim,dik

        0 0
        • Luka  

          Ja ti to reknu takhle: za 2500 jsem letos koupila super tretry od specialized, ufounsky nejsou ani nahodou viz: www.lukabike.com/…okor/p01.jpg ptaci perspektivy) :) A kdybys chtel, mam jedny doma i s pedalama na prodej, viz muj web :) Super stav!

          0 0
          • vili  

            ja vim,uz sem koukal :-) ona potrebuje tak 41 ma dlouhou a uzkou tlapu takze ty northwave asi nee,ale ty spesly ji chcu taky vnutit protoze si chcu koupit taky ty pansky :-).btw sou pohodlny?nekdes psala ze ti odrely nohu…

            0 0
            • Luka  

              A hele, zvidavi a peclivy ctenar :))))

              Oficialni zprava: speshly jsou mooooc pohodlny! Uzky uplne presne na moji uzkou nohu, cekam ze se trochu vytahnou, ale vubec to nebude vadit, na dylku mi sedly jako prdel na hrnec. Odrely mi nohu hned prvni vyjizdku, protoze vlizt do novejch bot a dat si 80km neni tak uplne to pravy orechovy, potrebuju doladit utazeni – mivala jsem 2 suchace a ted jsou tam tri a tak jsem utahla co to slo, ale otekla trochu noha a tak mi to sedrelo trochu kuze pod kotnikem, ale to bude spis mojim vybocenym kotnikem z osy a vlastni blbosti nez vinou Bodygeometry by specialized :))

              Toz tak… a jedna rada od zensky: za turisticky akorat vyhodite penize, tezky, nachylny k prasknuti podrazky a osklivy. Zahy byste menili na tretry: za a) vypadaji mnohem lip, za b) sedi mnohem lip, za c)bikerka v keckach nejezdi a za nejdulezitejsi d) v tretrach se to lepe tahne aneb „slape se v tom lip“ :D

              0 0
              • Luka  

                Teda fuj: zvidavYYYYYYY

                0 0
                • vili  

                  se stane :-) tak dik za info,snad ju do nich ukecam..

                  0 0
                  • Luka  

                    v pohodeeeee… jo a moje oblibena: kdyz ji nepadnou jako backurky, tak je neberte… ja mela taky driv botky „trochu sirsi“ a vytahly se a pak me chytaly krece. Je to dost draha sranda na to, aby sis znicil nohy spatne sedici botou… tak lovu zdar!

                    0 0
    • vlk  

      specialized dělá taky turistický.Třeba jí ta body geometrie zrovna sedne.

      0 0
      • vili  

        to sou jedny z mala co se ji i libily :-) bohuzel meli jenom maly velikosti tak jeste pockame

        0 0
    • dalimil  

      Moje žena jezdí v turistických ádách,jsou pěkný a pohodlný.El moro mám dojem.za 900 v adidas outlet na zahradňáku.

      0 0
      • vili  

        to je v brne?neznam…el mora se ji libi ale nemuzu je v celym brne sehnat,vcera sem prosel asi 9 obchodu a ani v jeednom je nemely

        0 0
      • kannon  

        Kde je to přesně je to ulice Žirovnická. Mají tam ještě něco. Byl jsem Na Poříčí a tam už nic není.

        0 0
    • Volf  

      Když jste prošli celý Brno tak jste si nevybrali ani u Svorady ? Jinak turistický tretry jsou jen o chlup lepší než sandály s kuframa. Pokud ti jde o ceny podívej se na nějaký sportovní Axony nebo Diadory a určitě najdete něco co bude vyhovovat. Jinak není nic divnýho, když holce sedí pánská tretra.

      0 0
      • vili  

        ke svoradovi a hanakovi se nam uz nechteloa nebyl cas tak tam dem zitra, doufam ze tam maji jeste takovy celkem slusny najky jinak SIDI coz je uz trochu jina cenova liga.axony ani diadory nee, ty sme zkouseli a hruza.ale dik

        0 0
      • mlyny  

        Diadory mám a jsou v pohodě. Jezdím v nich i na silničce a vůbec to nevadí- dobře se v nich chodí(to nemyslím, že bych chodila do kopce pěšky, ale třeba po závodě a tak). S velikostma mám opačný problém než kolegyně. Já mám 36 a tak prostě kupuju děstký.

        0 0
    • norman  

      Drahá má Spešly , cena něco přes 2 tisíce , 3. rok, a absolutní spokojenost – perfektně tvarovaný, pohodlný, tvrdá dobře profilovaná podrážka, noha se v nich nepotí, nerozpadají se, v barvě psího hovna, takže co víc si přát.

      0 0
    • mar_tin1  

      co treba specialized taho wmn? http://www.specialized.cz/…oduct_05.php?… ja je mam (teda ne damsky samozrejme) a uplne v poho…

      0 0
      • vili  

        jo to sou vony ty se ji libily,ale mely jenom maly a pak velky cisla.jestli ju neukecam do sportovnich tak asi pockame az budou mit tydle..

        0 0
    • norman  

      http://www.specialized.cz/…oduct_05.php?… To je přece pro ženskou nádhera!

      0 0
      • vili  

        tak ty sou moooc pekny,ty ji musim ukazat :-)))dik

        0 0
      • Luka  

        Jo, kdyby ale nebyly semisovy a az moc odvetrany… prej do nich leze blato vetracima otvorama… je to tak na silnici a na suche leto…

        0 0
        • norman  

          To si troufnu polemizovat. Používám taky dost odvětraný boty ( spešly) a neměnil bych. Když je horko, nepotím se, když chčije nebo jedu marastem jsem mokrej tak jako tak, radši vezmu návleky. A že by mi do bot lezlo bláto v situaci, že mám suchá lýtka, to tedy nepozoruju.

          0 0
          • Luka  

            Mels tyhle semisky v ruce??? (na noze)?

            Odvetrani ano, ale odsad pocad. Ab mi byla zima kdyz trochu foukne, o to fakt nestojim, a vubec, jdi si je vyzkouset, osahat, poradit se s lidma co je jezdej a uvidis. Ja je nebrala, protoze za a/ lepsi kuze nezli semis b/ moc odvetrany, dirky tuu muč velky (a to jsem driv mela hodne vetrajici NW) c/ nebyly mi doporuceny ani kamaradem co mi je prodaval ani holkou co v nich jezdi d/ compy jsou compy :)

            0 0
          • vlk  

            semišky nebrat, to jsou lepší ty sport v kůži.

            0 0
            • vili  

              muzes to prosim nejak rozvest?to je tak velkej rozdil mezi touhle kuzi a semisem(konkretne u tech speslu)?dik

              0 0
              • vlk  

                konkrétně u specialized nevím, ale měl jsem před tím jinou značku semišových.promoká to a roztahuje se to.Mám teď specialized kožené, jsou supr.Povolili jen velice mírně na šířku.A když je zimněji, tak ty přední otvory přelepím páskou.Jezdil jsem tak i ze začátku zimy ve sněhu a mokro v botě jsem neměl.Zatímco rok před tím v jinech semišovechjch bylo mokro po chvíli.Nejhorší je to roztahování.

                0 0
    • Eila  

      no urcite se ji budou libit ta kolekce paola pezzo.. ale nejsou turisticky, ale stejne se v nich chodi dobre, nevite kdo to dela? myslim ze sidi..

      0 0
    • orca  

      Ne že bych se smál ale přesně tohle jsem absolvoval před 14 dny v Brně s maminou :-)) turistické sice měli ale byly ble .A hlavně velikost byl problém…Nevim kolik chceš do toho dát ale jedny Specialed dámské měli kousek od Vlakového nádraží nalevo (nejsem Brňák) ale za 2900. Jinak my jsme koupil č. 5 DMT Virtus po slevě za 1790 a to bylo koukám do mapy Burešova ulice je to ve sklepích (ale velká prodejna) Jo a také měli dámské v ulice Na veveří na rohu velkej krám za cca 2490. Jo a ještě jedno zjištění mamina má normálně 4 nohu ale tretry pouze 5 (vyzkoušeno několik modelů)

      0 0
      • vili  

        jo ta buresova to bude rocky bikes,tam sme byli ale nic se ji nelibilo.vlastne sme byli vsude kde rikas u nadrazi je cyklos a na veveri hoby sport-vypada to ze skaknem sem pro nejaky spesly,maji tam nejaky slevy na lonsky modely tak treba neco pujde.dneska dem jeste do xcr a hanaka tak uvidime.dik

        0 0
        • orca  

          U svorady jsme taky byli a připrav pořádnej ranec …tam nám sice byli velikostně ale v kapse peněz jen na jednu tretru…

          0 0
        • JM  

          A a? to máš úplné, zkus ještě RK-cyklo (sklep na Jiráskově) + 2 cykloobchody na Horově/Hlavní – a prošel jsi v Brně takřka vše …

          0 0
          • vili  

            tam uz sem vsude byl :-)),jeste mam asi dalsich 6 obchodu na peripetiich v zaloze ale tam se mne nechce,navic tam asi budou mit taky kulovy

            0 0
            • dalimil  

              zkus ten Adidas na Hatích.jestli tam mají stejný ceny jako v Praze tak budeš mile překvapen…

              0 0
              • m.k.2  

                Nevíš jak velký výběr na Hatích mají? Chystám se tam, ale přijet tam a zjistit že tam moc nic není by mě asi rozrušilo.

                0 0
                • dalimil  

                  tak to nevím.tady v Praze je to různý zkus si tam sehnat telefon,ale jestli tam jsou stejný expertky na MTB obuv,tak se stejně nic nedozvíš :-)

                  0 0
        • orca  

          Ještě jeden paradox všude nám řekli že modely 2005 teprve dostávají a dostanou a modely 2004 doprodávají… A to jsem si myslel že duben už je zezóna v plném proudu a ono né :-(

          0 0
          • Luka  

            No vidis, ja koupila lonskej model 2004 s 500 slevou, takze za nejakych 2490,– :)

            0 0
            • myki  

              řešíme ten samej problém, pravda je taková, že moc velkej výběr není. přítelkyně se rozhodla pro NIKE KATO Strap III, 2005, cena: 2600,–. podle meho nazoru to jsou v současné době ty nejhezčí dámský turistický tretry na trhu. ja osobně bych raději volil klasiku s tvrdší podrážkou, ale znáš ženský, daj hodně na design.

              0 0
              • Luka  

                Znam zensky..... no, asi bych mela :D Ale dizajn nedizajn, dulezita je funkcnost!

                0 0
            • TinkTink  

              Hmm…ja si tech 500,– priplatil za model 05 vcetne prezky :)

              0 0
              • Luka  

                Me se prezka nelibi, mam tu jedny starsi SIDI a prezka se mi pranic tkanic nepaci… radsi 3 zipy nez 2 a prezku. Tak tak :)

                0 0
    • tbc  

      a co Shimano SH-M120WB ? Rozmyslal som ze ich kupim tej svojej polovicke. Ja mam SH-M120S a som prudko spokojny. Hlavne su velmi lahke. Mate niekto skusenost stymi zenskymi? Cena o nas nejakych 2900SK staze tesne nad 2000Kc typujem.

      A perfektne sa vnich chodi! Tiez som rozmyslal nad turistickymi, potom co som sa presiel v 120S som na turisticke uplne zabudol…

      0 0
    • Belial  

      http://cycle.shimano-eu.com/…/SH-M038.jpg Už 3. rokem a v pohodě.

      0 0
    • vili  

      tak sme vcera koupili kozeny spesly za 2400.jeste z tech turistickych sme nasli hodne pekny a lehky LAKE u svorady za 1900(slevneny) s vibramovou podrazkou,ale pritulka nakonec chtela ty kosmicky :-).tak dik vsem za rady a cau

      0 0
      • myki  

        Tak jsme dneska konečně objednali.http://www­.nike.com/nike­cycling/index_flash­.html

        0 0
        • myki  

          nike kato III strap

          0 0
          • timi  

            Pritelkyni se rozpadaji po dvou letech pouzivani levne tretry Scott. Na kole moc nejezdime, ale ona chodi 2–3kr tydne na spinning. Uz se mi povedlo ji presvedcit aby nekupovala nejlevnejsi a zkusila alespon neco od treba Specialized? Koukal jsem, ze jsou tu docela chvalene.

            Mozna hloupa otazka, ale mate nekdo zkusenosti s cislovanim? Kdyz obvykle nosite nejake cislo boty plati to i pro cyklo teto znacky? Ona kupuje vetsinou 39, ale ma nejspis 38,5 a koukal jsem, ze se vyrabeji jen po celych cislech. Rad bych se vyhnul kolecku vraceni. A zaroven by bylo prijemny vychytat nejakou slevu. Trochu se mi prici si to jit do kamenaku jen zkusit a koupit jinde.

            Tomas

            0 0
            • Bikes  

              Tak nevím jestli nejdu s křížkem po funuse, ale hodně dámám sedí a líbí se lehoučké LG Terra lite viz.: http://www.tommbike.com/img.php…

              0 0
              • timi  

                Diky za tip, ukazu ji je. Mne se vcelku libi. Pritelkyni se kupodivu libi vic tmavsi boty. Hlavne zadna ruzova a kyticky. Proste nesmi vypadat jako damske:-)

                Do ted mame tkanicky s jednim paskem na suchac. Ten suchac je pekne rozdrbava. Napadlo me zkusit jen paskove? Jen nevim, jestli jsou jen pasky nejaka velka vyhoda.

                0 0
                • siafu  

                  Mám starší verzi Specialized Motodiva č. 38. V civilu úplně nejčastěji nosím ‚outdoor‘ obuv Salomon z Hervisu – taky č. 38. Další tretry mám v plánu přímo Specialized Comp.

                  0 0
                • scoty  

                  Tyhle si dcera hodně chválí…

                  0 0
            • Juan Pelota  

              Já si teď koupila Sidi Eagle 5 a jsem moc pohodlný. Původně jsem chtěla bez přezky, ale teď jsem ráda za ni.

              0 0
    • xshreck  

      A moja si koupila pánské a je spokojená :-)

      0 0
      • timi  

        Dekuji vsem za nazory na boty.

        Musim se poohlednout po necem do 2tis. Drazsi by ani odeme nechtela.

        Tomas

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.