• Daf

    Koupil jsem si uzasne kratasy US Postal 04 akorat k nim nemuzu sehnat vrsek s kratkym rukavem. V Eurobiku ho nemaj, takze pokud muze nekdo poradit kde dres sehnat budu rad. Diky.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Ten se dostava zadarmo, ale musis se moooc snazit, moooc snazit :)

      0 0
    • rb  

      Sem ho myslim viděl v Ostravě,ale to maš trochu z ruky…

      0 0
    • Meesha  

      Zkus primo Bretton. Jinak asi Bikeexpert, Bikecall, Sterba, pak kousek vedle je dealer Treku, ale nevim adresu ani jmeno.

      0 0
      • PEP/\N  

        za 2000 u nas v Plzni v Heposu, coz? Kdybys poslal papirky a rekl velikost rad bych to pro tebe koupil, to myslim vazne

        0 0
    • Honzas  

      V intervelo menger (nebo jak se jmenujou) V olsinach kousek od metra od strasnicky jsem ho tusim taky videl.

      0 0
    • Daf  

      Lidi zatim diky. Zkusim to nejak obtelefonovat a treba mi to nekdo posle na dobirku.

      0 0
    • marin.1  

      Hobby Sport Brno, ne?

      0 0
    • Vrci  

      Viděl jsem ho u budějckýho Šírera, tak bych zkusil i Šírery a taky v Cyklo Sport Extra. Pokud se nepletu tak prodejcem Treku je i Cyklo Švec a ten má i e-shop.

      0 0
    • Eila  

      dneska jsem ho videla v bike-expertu na karlaku, ale ceny jeste lonske..

      0 0
      • Daf  

        Tam jsem volal a rekli mi ze ho nemaj :(

        0 0
        • Eila  

          si tam zadji, normalne jsem tak kopuvala kalhory a jeste na nej koukala a bylo mi lito ze sebou nemam dost penez..

          0 0
    • biker007  

      V Plzni u Kubiase, cena 1490. pokud bys jinde nesehnal tak te ho poslu..

      0 0
      • cube  

        V Ostrvě v YOGI sprtu cenu nevím !!

        0 0
      • PEP/\N  

        Ehm, kdo da vic (zde MIN), ze?:o) A kde ten tebou zminovany obchod v Plzni je? Diky. Mimochodem, koukam ze jsi z bikesportu, tak uz me tam mate taky…:o)

        0 0
        • biker007  

          Tak vitej do klubu:) Kubias to ma na lochotine, 2 stanice pred konecnou 4ky, vedle peny marketu.

          0 0
          • PEP/\N  

            Dekuju ti za uvitani:) Chtel jsem se te zeptat, jestli taky jezdis o vikendech na ty vyjizdky od 10hod? Je to porad na konecny ctyrky? A zajimalo by me, jestli se tam vsichni znate, ponevadz mam strach z toho, ze az tam prijedu, budou (budete) na me koukat jak na zjeveni a budu jedinej, se kterym se nikdo nebavi…Coz?

            0 0
          • PEP/\N  

            Dekuju ti za uvitani:) Chtel jsem se te zeptat, jestli taky jezdis o vikendech na ty vyjizdky od 10hod? Je to porad na konecny ctyrky? A zajimalo by me, jestli se tam vsichni znate, ponevadz mam strach z toho, ze az tam prijedu, budou (budete) na me koukat jak na zjeveni a budu jedinej, se kterym se nikdo nebavi…Coz?

            0 0
            • biker007  

              nz:) v sobotu se jezdi vicemene porad, vetsinou tam od nas dva-tri lidi jsou.. a neboj.. ja taky slychavam hlasky „co na to ten biker leze kdyz na tom neumi“:).jen klidne prijed, uvidis jak te bude vyhovovat tempo.. a nas dres poznas tak se prihlas:)

              0 0
              • PEP/\N  

                O tempu jsem slysel ze je vrazedny:o) Dobre, budu se drzet tve rady, prihlasim se k vam, s tim pocitej:o) Ale jezdim na silnici, aby nedoslo k nejakymu nedorozumeni:)

                0 0
                • biker007  

                  to ja taky:) vcera to byl mesic co mam silnicku takze proto tyhle poznamky na moji adresu:)ale dneska sem uz objel Lopatarnu bez toho abych dostal kolo:)

                  0 0
                  • Eila  

                    nedostal kolo? to jsi zvolil metodu yneskodneni nepritele vztlacenim, nebo starou oscvedcenou to sroubovat po ceste ze nikdo nemel sanci predjet?:-P ale ono to bude spis tim ze mas kvalitniho spolujezdce:-D

                    0 0
                    • biker007  

                      volil sem kombinaci obou:)jeden elektrikar sel do kacirku, posilat k zemi je zacnu az priste..a pouziju k tomu tvoji fotku, urcite si te jeste zive pamatujou:DD a s tim spolujedcem – jak sem mohl jen zapomenout, prijmi moji nejhludsi omluvu:)

                      0 0
    • kusabi  

      ja teda spis shanim Discovery channel…a ten jako nemuzu po Praze sehnat :( kde je Bretton/Trek?

      0 0
      • Daf  

        K tomu ti muzu rict ze jeste neni. Treba u Sirera ho maj uz objednanej ale problem je ze ho asi nema dovozce.

        0 0
      • Meesha  

        Bretton je na Kodansky. Normalni shop to neni, ale mozna by se slo domluvit a koupit to primo u nich.

        Jinak nejaky veci USPS sem vcera videl v Bikecall.

        0 0
        • Daf  

          Jo tam jsem taky volal vsude maji jem okrajove velikosti :)

          0 0
          • Meesha  

            jj, znam – takhle sem loni schanel predlonsky kalhoty Trek/VW – fakt porod! :-)

            0 0
    • Daf  

      Tak vcera jsem obvolal asi 15 obchodu z cele republiky :) Bud vubec neni, nebo jen spatna velikost, nebo dlouhej rukav. Nakonec mi snad stesti pralo a budu ho mit z BC Sportu v Semilech. Snad to bude model 2004 ten co chci :) Jinak diky za tipy…

      0 0
      • orca  

        U Svorady v Brně visí komplet kolekce od poš?áků..jen vybrat…:-)) a hlavně mít nohy k tomu já bych se styděl se svýma nohama v tom jezdit ale proti gustu žádnej dišputát :-)))

        0 0
    • madcat  

      US Postal?? Já bych zkusil nějakou americkou poštu :)))

      0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.