• Kacafirek

    Ahoj vsem . Chtel jsem se zeptat jak se da zkratit hadicka u hydr.brz Hayes HFX-9XC . Diky za rady .

    0 0
    • thulio  

      heh. no ja by som potreboval naopak predlzit hadicku :)
      w servise by mali mat katalog nahradnych hadiciek ci uz dlhsich alebo kratsich…
      w mojom pripade chcel servisak za hadicku cca 1300 sk + neco co tam este ma byt ..

      0 0
    • Nego  

      Vcera me to kamos ucil a je to docela v poho … Nejdrive si peclive odmeris spravnou delku, pak jsem odmontoval paku z tela brzdy abych si ji pri manipulaci nezmacknul. Odsrouboval jsem hadici z paky (zatim v podstate zadny olej netekl, je to uzavreny systema tak se to tam drzi diky tlaku. No vezmes hodne ostrou kudlu, nejakou podlozku a tu hadicku uriznes. Co nejvice cisty a kolmy rez. Z toho kousku co ti zbyde zacne vytekat olej, ale vpohode ho chytnes do hadru. Jen pozor, ten olej je hodne agresivni a lepta co muze … barvu srazi celkem stoprocentne, takze nepokapat ram, stenu, obraz od Moneta a tak. No a pak uz je to jednoduchy. Na hadicku nasunes tu gumovou krytku, matici, nasunes tam novej prevlecnej krouzek a na konec tam narazis jehlu. Prevleces ten prevlecnej krouzek a pres nej matici. Umistis to opet do tela paky a pevne to dotahnes. Jukni se na druhou paku kam az je to dotazeny. Chce to hodne sily, protoze ten prevlecnej krouzek se vlastne rozlisuje na te jehle. No a je hotovo a ted uz jen odvzdusnit.

      0 0
    • Nego  

      Jeste se da od Vokolka stahnout navod v PowerPointu. Jsou to vsechno fotky ve velke kvalite a da se to z nich pochopit. Ale pozor, ma to 22MB, takze po modemu to pojede sakra dlouho…

      http://www.vokolek-import.cz/manual.pps

      0 0
      • Kacafirek  

        Diky za rady , ten navod od Vokolka mam stazenej snad to dam nejak dohromady . Jen tak pro zajimavost psal jsem prave i Vokolkovi a ten mi dal krasnou radu : nech si to udelat v servisu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.