• Otto

    Jaké máte zkušenosti s pláštěmi IRC? Zajímá mě hlavně piranhaPro. a Sarres(nrbo tak nějak)

    Teď jsem si koupi Z-Maxe ve 2.1 na jarní bláto ,předtím jsem měl Michelin XL 2.1 Takže případné srovnání.Jezdím hlavě terén, asfalt jen nutné přesuny.

    0 0
    • Darjan  

      Ony jsou dva. jeden stoji asi 300 a pak druhej sai 600. Mel jsem ten obycejnej a vzorek je paradni drzi nadherne v bahne, mokre trave a na sotoline. Katastrodfalni je ale material. Guma se hrozne rychle sjede a pneumatika po bocich popraska. Ma vyplet (tkanina v plasti) asi z obycejnejch niti. Nevim jak na tom bude ta drazsi, ale material se mi zda mnohem lepsi.

      0 0
    • porda  

      IRC Mythos je super. Drží jako prase. Já mám 1,95 a ten je ******** rychlej. Lepší je koupit ty dražší – lepší matroš. Kdysi sem měl ten levnej a po 2 sezonách se na bocích trochu rozpadal. S tím současným není problém.

      0 0
      • cagalam  

        co bych za to dal, kdyby mi kterýkoliv plášť vydržel dvě sezony ;-)

        0 0
        • marapara  

          Kup si Kendu Karmu 2.0 kevlar a uvidíš :)

          0 0
          • kili  

            Kenda Karma 2,0 k 120 TPI cca 3000 km, takže žiadny zázrak.

            0 0
            • DaSnail  

              keby si jazdil každý víkend 20km v lesoparku, tak ti vydrží tri sezóny ;o)

              0 0
            • marapara  

              Kenda Karma 2.0 60 tpi, najeto na silnici vepředu cca 7000 km, pak další rok vzadu cca 8000 km a stále drží.

              Kamarád má Karmu 2.0 120 tpi, najeto cca 15000 km vzadu převážně na silnici a říkal zatím bez defektu. I když už je jetá tak, že je na vyhození. Tak si vyber :).

              Kevlarové Karmy sice za mokra moc nedrží, ale jinak jsou to co se týče výdrže až neskutečné držáky. A asi nebudu sám, kdo to potvrdí.

              0 0
        • DaSnail  

          nejaká rubena za kilopade, zmes na puky?

          0 0
      • marapara  

        Taky jsem jezdil kdysy Mythosy. Držel dobře, ale tak rychlý mi nepřišel.

        0 0
        • rb  

          Mythos je fajna guma,ale dělají je hrozně úzké.Aby byl pro mě použitelny,musel by to v jejich rozměrech byt 2,5"

          0 0
          • marapara  

            Možná že to šidí. Já je jezdil nějaký rok tak 7–8 let zpátky.

            0 0
    • ememem  

      roky som jazdil mythos xcII, svojho casu zncne vychyteny plast. co do jazdnych vlastnosti pomerne slusne plaste nicmenej dnes uz asi existuju lepsie.

      vyhody – cena, pomerne slusna vydrz cize pomer vykon cena docela ok (urcite lepsi jak u schwalbe), slusne jazdne vlastnosti, hlavne trakcia zadneho pri pomerne malom valivom odpore (niekde boli aj testy zhruba na urovni RaR, len minimalne viac.)

      nevyhody – uzke, predny drzi stopu len priemerne, znacne mizerna odolnost (proste raceova guma)

      keby existovali sirsie a ust asi bych to aj skusil, v tejto podobe co su k dispozicii dnes uz nie.

      0 0
    • rock  

      Od IRC jsme zkoušel jenom Notos XC, na zadním kole. Na tvrdém povrchu docela jedou a na lesních cestách (tvrdých a ještě lépe vlhkých, i když na extrém bahno už to zase ideál není) poskytují překvapivě dobrý záběr. Do kopce zabírají stejně jistě jako zubatka. Akorát životnost je spíš podprůměrná.

      Na předním kole si ji neumím představit.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.