• Dafidek

    Jake univerzalni plaste na MTB

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Asi neco mezi Maxxis Hookworm a Nokian Gazzalodi 3" v cene Maxxisu, vaze Hutchinsonu Pythonu a ve verzi tubeless s dusi.

      0 0
    • McBlacky  

      asi bude nejlepší když použiješ vyhledávání :) no a pak napiš mezi kterýma si vybíráš a mi ti napíšeme aby jsi si koupil Ralfy, dohodnuto?

      0 0
      •  

        Maxxis Ignitor-přední, ale dá se dát v poho na zadek a zadní Maxxis DynoMite!, ten se dá sehnat pouze jako sundaný z nových kol(Merida,Autor), když někdo preferuje jiný značky a typ(sehnat se ale dá).Dle mého názoru výborný univerzál s přijatelnou cenou drát/kevlar 390/590 Kč.Trošku horší je to s výdrží přední cca 1600 km, zadní 1000 km.Ahoj

        0 0
      •  

        Maxxis Ignitor-přední, ale dá se dát v poho na zadek a zadní Maxxis DynoMite!, ten se dá sehnat pouze jako sundaný z nových kol(Merida,Autor), když někdo preferuje jiný značky a typ(sehnat se ale dá).Dle mého názoru výborný univerzál s přijatelnou cenou drát/kevlar 390/590 Kč.Trošku horší je to s výdrží přední cca 1600 km, zadní 1000 km.Ahoj

        0 0
        • Wickey  

          tak me ten zadni vydrzel asi 500, mozna ani to ne

          0 0
        • marapara  

          Abych pravdu řekl, tak jsem si na Ignitor 2,1 dělal zálusk, ale docela mě odrazujete s tím, že h***o vydrží. Osobně mám dobrou zkušenost s WTB Nanoraptor 2.0. Dají se s ním sjíždět i drsnější terény, dobře fičí na silnici, ale je dobrý jen na suchu. Do bláta se nehodí. Ale pokud je dobré léto, tak jej v červnu nasadíte a sděláte až s prvním blátem v září nebo říjnu. :)

          0 0
          • enjoy  

            jo tak nanoraptory byly zpocatku fajn.vzorek vydrzel hrozne moc,jenze samotny plast nevydrzel to co vzorek:-).prorezanej atd. za nejakou dobu zacinal hrozne chytat defekty.

            0 0
            • McBlacky  

              hrozně jo? ten měl defekt pořád :-) jsme si dávali sraz na švih o hodinu dřív aby byla rezerva na lepení tvejch nanoraptorů :-)

              0 0
            • aku  

              Asi jsi mel na ne spatny vliv. NanoR nasazuju vzdycky z jara na najizdeni km a tak zatim zadna nachylnost na defekt (i kdyz moje pojeti terenu pro nanoraptory se bude asi trochu lisit od tvojeho ;))

              0 0
              • Honzas  

                taky to nechapu. nanoraptorum bych toho vytknul vic (hlavne nez jsem si na ne zvyknul), ale nizka zivotnost a nachylnost na defekty by to rozhodne nebyly.

                0 0
                • enjoy  

                  no hele co mam z-maxe a velociraptora tak se defektu fakt ani trochu nebojim a vjedu s tim treba do skla a je mi to u… ovsem kdyz pak fakt chytim defekt(jednou za pul roku:-)) tak tomu chvili vubec nemuzu uverit:-) ovsem tohle jsou opravdu poradny gumy,taky maj 700g:-)

                  0 0
                  • aku  

                    Ten z-max mas kolika palcovy? 2.0 na zadnim kole?

                    0 0
                    • enjoy  

                      tak to ani nevim ze se dela.snad se dela 1,95 ne.ja mam 2,1.vazi 710g:-)

                      0 0
                      • McBlacky  

                        já ted vozím vzadu 770gr… ale zase docela pohoda, nějak mě přestalo zajímat co je pod zadním kolem :)

                        něco málo o z-max Classic, proven Z-Max VFA tread design • All-around, front or rear World Cup caliber race tire • One of the lightest full knobby tires available • WCS, Pro and Comp versions • 26×1.7, 26×1.9, 26×2.1, 26×2.35

                        0 0
      • fousac  

        :D taky hlasuju pro ralphy…

        0 0
      • enjoy  

        blacky,ja to tady trosku zneuziju.podle tebe,mel bych si koupit 2,25 nebo 2,1?rikam si ze ty 2,1 maj ve skutecnosti 1,95 a to zase na muj tank neni moc.ale taky nevim jestli se da nekde sehnat 2,25 v kevlaru.rad bych konecne nejaky lehci plaste.

        0 0
        • McBlacky  

          jo v kevlaru jsou 2,1 i 2,25, ale jeden stojí 1000kč. Kup si 2,25 na rychlosti ten rozdíl poznat je (říkal Ječnák, vozí oba typy) ale 2,25 je pohodlnější a stabilnější v terénu, taky jí spíš nesnejkneš.

          0 0
          • enjoy  

            no na koloshopu tusm neco pres 700,–.ale 2,25 nenabizi­.zkusim jeste jednou:-) bikestore,az to bude aktualni.diky

            0 0
            • jecnak  

              Na Palacaku je maji za 1000 neco. KDyz uz nikde jinde nesezenes…

              0 0
            • Darius  

              tusim ze Schwalbe meli taky ve Sfinxu v Katerinsky kolem 800,–

              0 0
    • Sethi  

      Tioga Factory XC 1,95 – ja byl spokojenej!!!

      0 0
    • bikemanx  

      continental explorer, když to moc klopíš tak moc nedržej moje čapáky vědí o čem mluví… (ale to byl fakt extrém) vydželi mi 4 500 km

      0 0
    • climber  

      IRC Serac kevlarový

      0 0
    • Eila  

      IRC Mythos

      0 0
      • biker007  

        nejsou spatny, ale schwalbe racing ralph nabizi podle me pri mensim valivem odporu min. stejnou trakci.. ale ani jedny se nedelaji v modrem, skoda co:)?

        0 0
        • Eila  

          hmm fakt ty cerveny mythosy jsou jako pest na oko ale nejak to preziju:-)

          0 0
          • vlk  

            tak proč si je kupuješ, vždy? se dají sehnat i celé červé, viz můj bajk-IRC Mythos 2,1F-přední.

            0 0
    • Lister  

      Taky se přidám a přihřeju si svoji polívčičku Irc Notos http://www.bike-forum.cz/…/recenze.php?…

      0 0
      • náčelník  

        Polívčička v rozměru 1,95" je ukrutně hubená.

        0 0
        • Lister  

          Náčelníku ty máš asi reflex :-) Jak se někde mihne zmínka o Notosech tak hned přiletí tvá poznámka, že v šířce 1,95 jsou strašně uzoučký ( což ale podle mě jsou všechny pláště téhle šířky a na pořádný terén se nehodí).

          Ale kvůli těm co tu sou nový beru tvoji hlášku jako pruduktivní :-) Asi to bude pravda, protože ani ty 2,1 nejsou žádný extra balónky.

          0 0
          • náčelník  

            Je to pravda, mám reflex :) Takže opravdu naposledy: můj zadní Notos 1,95" je o 5 mm užší a nižší než přední FRONT S též (!) 1,95". Hrůza pohledět – kolo vypadá jako auto s nasazenou neplnohodnotnou rezervou.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              To kazdy kolo s plastema pod 2,3" :)

              0 0
            • fousac  

              nekdy si clovek fakt nepomuze.. :/ racing ralfy v 2,25" v dratu sou stejne siroky jako treba maxxis kraken 1,95" a ve skutecnosti je to tak 2,0–2,1" … takze priste du do RR 2,4" ;)

              0 0
    • Pekáček  

      Maxxis Ranchero 2.00"? Url:http://www.limboland.net/…ranchero.jpg

      0 0
      • Mamutt  

        Nemá ten vzorek tendenci táhnout na stranu? :-)

        0 0
        • Pekáček  

          Nechápu.

          0 0
          • Mamutt  

            Z té fotky mi přijde, že střední část vzorku je „osekaná“ jen po pravé straně.. Tak mi přišlo, jestli v klopenkách nedrží na jednu stranu lépe :-)

            0 0
    • Stax  

      Asi pre viacerych ako univerzalny plast prijatelny je podla mna a mojich skusenosti Hutchinson Spider. Asi pre viacerych plast (nie len na zadne koleso) absolutne neprijatelny (pozdravujem Kovara) ale mne vyhovujuci (univerzalny) zadny plast je Hutchinson Python…

      0 0
      • kovar  

        taky pozdravuju

        0 0
      • Pekáček  

        Na zadní kolo Python a dopředu třeba Mosquito. Vozil jsem i Aligatora, tj. Spyder bez dutých špuntů.

        0 0
      • Honzas  

        spider (mam air light 2.0 drat) bych taky videl jako dobry univerzalni plast na XC. teda az na tu zivotnost, nejak rychle mi na zadnim mizi vzorek.

        0 0
    • visby  

      podla mna aj taky maxxis minion DH 2.5 60a dualply je vcelku univerzalny… je dobry na tvrdom, v blate, v prachu je sice trochu horsi, ale co uz… a defekt s tym clovek dostane, len ked mu niekto prestreli koleso…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Tak to nemuzu souhlasit. V 2,7" a 42a s butylovou vyztuhou mi prisel daleko univerzalnejsi :)) Hlavne kvuli absenci oranzoveho prouzku se pak hodi na kazde kolo (kam se vejde:) .

        0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.