• honya

    Jaký máte názor na rámy Duratec??

    0 0
    • Daník  

      nadsazená cena v poměru k užitným vlastnostem

      0 0
    • Daf  

      Duratec jako jeden z mala ceskych vyrobcu dela pomerne dlouhou geometrii ramu. Coz aspon pro sebe povazuji za plus. Na druhou stranu ty ramy jsou docela dost drahe. Brousene svary vypadaji elegantne, me to ale zas tak moc nebere. Takze zaverem kola dobry, pekny, ale vzhledem k cene ne az zas tak moc. Dost bych vahal jestli koupit nejlepsiho Durateca, nebo treba Author Introvert.

      0 0
      • Pekáček  

        S geometrií souhlas, spokojenost. Mám nejhoršího Durateka 3 roky, prošel generálkou a novej lak i samolepky v pohodě. Až doslouží planže?ák, jdu do Careera. Problémy s přesností zpracování jsou doufám minulost.

        0 0
    • mAk  

      Muj názor je super pecka bomba nádhera, jen jediný mínus (nevim jak teď), ale u mýho tři roky starýho rámu je že má nestandardní rozměr integrovanýho hlavovýho složení, takže když sem chtěl koupit nějaký krásný kartridžový, tak se tam nevlezlo! To který k rámům dodávaj, je uplně na hovno, ale jak to je teď fakt nevim.

      0 0
      • kandik psi zub  

        plusy a minusy ktery jsem ja zvazoval kdyz jsem ho kupoval a ktery se pozdeji objevili: minusy:

        • dementni design samolepek
        • kolisavy dilensky zpracovani ( nesouosy zavity ve slapaku nedosoustruze­ny cela)

        nestandartni hlavovy slozeni delalo problemy pozdeji to zmenili, me jako opravu nabidli vlepeni nynejsiho stnadartniho modelu

        • ac se tvari ze udelaji na zakazku cokoliv, nechteli prodat ram bez laku a ani bez samolepek

        jejich praskovy laky nicmoc, mel jsem krabaty samolepky

        • mezi ceskou konkurenci jsou vlastne doost drahy coz se dale shorsuje

        plusy: krasna konstrukce bez modnich pycovin ( cnc onanie atd.), hladky svary, inteligentni profilace

        • custom geometrie, headshok atd.
        • jsou cesky
        • 5 let zaruka
        • co se tyce vahy, lzou taky, ale ne tolik

        takze tu znacku musis mit pro neco rad, selskym rozumem bys od nich asi tezko neco koupil

        0 0
        • Peslezedirou  

          Jestli chce kolo, které udělá z dálky krásný dojem pěkným lakem a výraznejma polepama tak je to to pravé. Mínus u mně má Duratec za debilní profilaci, zohejbaný zadní stavby a strašný polepy atd. Což je stejný jako CNC u RB..........

          0 0
        • kovar  

          Duratec upustil od Integrated HS?, no sláva.

          0 0
    • MARIN  

      Me se libi ale uz ne ty ceny.

      0 0
    • Twisp  

      Toz me se libi Sendic F12 ale je fakt drahej… :(

      0 0
    • munro  

      jezdím C9, takže bych měl mít názor kladnej. Plusem je délka a pohodlí (přešel jsem z Meridy), negativa už byla zmíněna výše – otřesný polepky a lak jsem teda už taky viděl odolnější.

      0 0
    • pos3k  

      jako majitel Durateca bych se mel ozvat :-)

      vlastnim C10. Pred tim jsem jezdil Cr-Mo ocelaka kellys. Na svoji vysku jsem mel vetsi ram (21)coz bylo docela dost (merim jen 178), ale me to sedlo. Pri upgrade kola prisel cas i na ram. Rozhodoval jsem se mezi RB-Duratec-Author (ego ci intro)-Spyder a Sfinx. Trosku jsem se bal zmeny na hlinik, proto jsem si pujcil na vyjizdku kolo z hliny a nakonec i starsiho careera. hroznej pocit, strasne tvrdej :-) ale rychlej :-) Postupne jsem odskrtl spydera-Authora a RB. Bud Sfinx bo Duratec. Po zkoumani u sfinxe a sve penezenky jsem se rozhodl pro duratec. Jak pisnul Daf ma pomerne dlouhou geometrii ramu coz mi vyhovuje. Zabrousene svary se mi libi moc. Bal jsem se nejakejch nedodelavek (viz starsi prispevky a zkusenosti valstniku), bez obav na ram se nemuselo sahat. jedinej problem nastal kdyz jsem volal k nim a rekli mi ze uz je novej model C10 (na webu meli stale C9) a rekli ze vse je stejne (geometrie atd) coz samozrejme nebyla pravda! Byl zmenen prumer sedlovky z 31,8 na 31,9 (mel jsem objednanou novou sedlovku, ta prisla driv, mel jsem zalusk na easton, kterej je 31,9, takhle jsem objednal podle nich 31,8 :-( (sedlovka drzi v pohode). Dale nejak zatloukli ze maji nove vedeni lanek spodem horni ramove… No kolo se dalo do kupy a vyjel jsem s plastema 1,9. Zjistil jsem ze to nebude dobra volba pro moji telesnou schranku a tak jsem poridil 2,1.

      Ram jezdim skoro rok, nekolik padu a skrabancu ram ma, zatim drzi pohromade. Pri padu se vzdy dostane konec brzdy na ram, tak mam horni trubku orazitkovanou z obou stran, jednu bolistku jsem daval do foto-kolo komponenty-skrabnuti..) Vse az na kov (zapatlany lakem na nehty bezbervym).

      Samolepky by mohli mit o trosku lepsi, pravda :-) Jo a na zadnich vzperach je www.duratec.cz , co jsem koukal tak ted davaj uz www.duratec.org :-(

      Kdyz to shrnu tak tech penez nelituju, platil jsem 13 tisic za ram z hlavovym a objimkou, neoprenem a jmenem na ramu. (bohuzel jsem si nenechal samotnej ram zvazit, nechal jsem ho v krame pres ktery jsem ho objednaval a jen tam pak privezl stareho bajka na odstrojenia pak jel do Phy). Dodani bylo do 4 tydnu po objednani.

      0 0
      • sendic  

        cau, zakoupil jsem duratec sendic full C1o rám a nevím jak seřídit -řesmyk, tím,že je uchycen na kyvce se mění jeho poloha vůči zubům a jde jen těžko přeřadit, nebo vůbec ne. už si nevím rady jak dál.u duratecu po telefonu řekli, že seřízení není problém,několik servisáků zase pravý opak, nemáš zkušenost

        0 0
        • pos3k  

          ee, s fullem nemam zkusenosti vubec, na HT problem neni mozna se ozve nejaky majitel, ve foto neni ale ani jeden :-(

          0 0
        • pos3k  

          skoda zes z Brna, v Pze maji prodejni centrum

          0 0
          • Vrci  

            Duratec centrum je i XCR na Špitálce. Zkusil bych to teda u Svorady, a? se s tim poperou.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.