• Kóča Popovič

    Máte někdo tento nový model tepáku od Sigmy? Zajímalo by mě, jak jste s ním spokojeni, jestli je vhodný taky na kolo (držák na řidítka), zda byste místo něj dali přednost spíše PC 14 nebo PC 16 (Polar prosím nechte stranou – to je jiná liga). Děkuji za názory.

    0 0
    • Kóča Popovič  

      Zkouším ještě připomenout dotaz – možná, že v době původního dotazu se ještě dala PC15 jen obtížně sehnat (možná vůbec). Ostatní příbuzné diskuze jsem pročetl, ale faktické zkušenosti s PC15 ještě nikdo nesdělil.

      0 0
      • Jester  

        No vcera jsem se ptal na bikezone a borec mi rikal, ze jestli to dobre pujde, tak budou v CR ke konci tydne. Tj. musis sehnat nekoho, kdo ho ma ze zahranici, a tech asi zatim moc nebude.

        0 0
      • jezevec2  

        ted jsem byl na Strossmayeraku zeptat se prave na PC15 a chlapik mi rekl, ze se tenhle model zacne teprve dovazet do CR. Puvodne jsem chtel FitWatch, ale nema osvetleni, jinak tam snad neni rozdil. Sigma rozdavala letaky s PC15 uz na SportPragu cimz asi lidi zmatla. V obchode by meli mit pc15 nekdy pristi tyden. Tak se snad dockame :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.