dilema-tretry Spesl, nebo Northwave?

7 nepřečtených
  • PEP/\N

    Ahoja. Prosim vas vsechny, kteri mate nejake zkusenosti s temahle tretrama, abyste mi je sdelili. Jde o to, ze ty spesly maji plastovou podrazku, ale jsou zas o 500 levnejsi. Ty northwavy bych mohl mit ale zas az za 2tydny, dlouhe to cekani. Tak by me zajimaly vase nazory. Taty jsou odkazy. Predem moc dik SPESLY: www.specialized.cz/…oduct_05.php?… NW: www.northwave.com, dole je odkaz na bikovou sekci, a pak v products, shoes, a jsou to TWISTERY

    0 0
    • Quake 9.0  

      Ty které Ti budou líp sedět. Nevím co dodat…

      0 0
      • duk  

        Taky jsem vybíral mezi Specialized a Northwave. Nakonec to vyhrály Northwave. protože mi líp seděly ale hodně lidí vyzdvihuje Specializedovu body geometry, takže vem ty co ti líp sednou nespolíhej na rady zdejších odborníků a vem ty který ti budou vyhovovat.

        0 0
    • Vrci  

      Měl jsem a mám NW Team na silnici. Bohužel ale dost povolily. Pod vlozkou mám lunatex (pěnový běhoun do koupelny 5 mm tlouš?ka) a jezdim v moiře Trek. Mám z nich zimní boty :-((. Byl to tušim druhej nejvyšší model. Dost mě sklamaly.

      0 0
    • Daf  

      Spesly maji sice plastovou podrazku, ale i tak je opravdu hodne tvrda. Tvrdsi nez treba Sidi Eagle. S Northwave ale srovnavat nemuzu.

      0 0
      • Uža  

        Mam spesly (bike) i NW (silnice) a nemuzu rict ani na jedny krive slovo. Mimochodem BG je skutecne znat uz po prvnich slapnutich – drzi nohu presne tak, jak je namalovano v reklamnich letacich:-) Priklanim se k nazoru – vybrat, co lepe sedne.

        0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.