• om40

    Ahoj, pred lety jsem opravoval kola. Mel jsem CrMo Tange ram a mix deorek, jezdil jsem o zivot a snil o GT. Po ctyrech letech, co jsem si neslap do pedalu, mam chut se konecne naucit postavit se na zadni kolo. Jen nevim jaky zelezo koupit. Hledal jsem na webu Kleina a kdyz jsem ho nasel, stranky jsem kvuli cene rychle zavrel:-(

    Je mi jasny, ze za 10 let uz si budu shanet trikolku – mam posledni sanci. Chci kolo pro radost, jezdit a zkusit obcas skoky a tak. Na to je asi treba nejaky lehci kolecko, ze? Hlinik asi bude teda vhodnejsi, nebo ne? Predpokladam, ze je asi taky dobry mit uzamykatelnou vidlu. Elastomer, olej – je v tom pro me rozdil? A co vlastovky, kotoucovy brzdy? V tech dnesnich znackach se vubec nevyznam. Nasel jsem Amulet 11,1 a vytrestil oci. Za me byl Amulet shrot a dneska delaji 11-tikilovy kolo. Lehci jsem v tyhle cene nenasel.

    Poradte kolo pro radost kolem 20k. Zkusenosti. Bude v Praze nejaka vystava? Dik. om

    0 0
    • tradic  

      v tyhle cenovy kategorii je celkem jedno co koupis. Mozna si dej jenom pozor na vidli. Kotouce snad jenom hydrauliky, ale jestli jsi jenom turista tak by Ti mechanicky stacily, ale tady Ti budou tvrdit neco jinyho.(uz se to tu probiralo mockrat) Ja bych se kouk na nejakou Meridu

      A stim Kleinem, to je jako kdyby jsi chtel novy auto za 250 000,– a sel do autosalonu BMW.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Na sem tam nejakej skok potrebujes kolo co neco vydrzi a to obvykle byva tezsi. Ale ono to s tim skakanim nebude tak horky. Ted se na kolech skace trochu jinak :) Vidlici pokud mozno tlumenou olejem a radeji ne Suntour (i kdyz takovy Duro by nemuselo byt az tak spatny pro tenhle ucel). Ocelovy ram budes dneska uz tezko shanet a hlavne to bude neco stat. Tech dvacet tisic neni zrovna dobra hranice na nakup kola na kterem te to bude bavit. Ja vim, ze dulezitejsi je to nadseni, ale za 30 tisic uz se da dobry kolo… za dvacet se da nejaky kolo. Vlastovky jsou asi vhodnejsi pro nechrti pojeti cyklistiky.

      0 0
    • emkaa  

      No s tou vahou Amuleta trochu bacha, je to pro 17" kolo, nejsou tam ani rohy a ty plaste jsou tam asi taky jen kvuli vaze, ale stejne je to dost dobry. A hlavne se prodava za dost dobrou cenu. Doporucena 22900 a na webech se da koupit jeste levnejc, na jednom dokonce za uchylnych 18590 coz uz se mi zda trochu pritazeny za vlasy. Nicmene za ty prachy asi kolo s takovou vybavou nesezenes. S tou vystavou jsi to prosvihnul Amulet byl na SportPragu. Jinak bracha si 11.1 objednal, takze behem par tydnu budu moct poreferovat. Jen pro informaci, podle spousty lidi tady je Amulet porad shrot:-)

      0 0
      • Martin Liška  

        Co je na teto cene uchylne? ja ho mam taktez za tyto penize. myslim ze je docela hezka ne? muzes mi rict kde si ji bracha objednal? zajima me to jen tak pro informaci, diky

        0 0
        • Banjo  

          Hlavně mu to neříkej, hned by toho prodejce naprášil!

          0 0
    • pavitas  

      zdar, neda mi nepripomenout podobny dotaz nekdy z unora, tenkrat vypadal nadejne gary fisher mullet. http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

      http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

      0 0
    • norman  

      Zrovna včera jsem s kámošem co taky kupuje koukal na rozličný sajty a za těch 20 litrů mě fakt zaujalo tohle http://www.schwinn.cz/…s/detail.asp?…
      Ale s tou vidlí nemám zkušenost, snad ji někdo okomentuje.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.