• Medi

    Minulý rok jsem projezdil v tričku, letos zvažuji koupi dresu. Má dres nějakou výhodu kromě kapes na zádech? Máte dres s reklamama nebo bez?

    0 0
    • wroum  

      mam tricko z dresoviny ve vlastnim designu. kapsy sou spis na obtiz, podle me. dulezitej je material. loga urcite nemusim, ale sou soudruzi ktery to bez nich neumej.

      0 0
    • MARIN  

      Pokud jsi jezdil v nejakem „funkcnim“ ticku (Moira,Sensor…)tak rozdil velky neni. Jak uz jsi psal tak treba ty kapsy ale taky zip. U nekterych dresu jde rozepnout jen kousek jinde do pulky nebo treba cely.

      0 0
      • Medi  

        Ne ne, jezdil jsem v úplně normálním triku. To lepší jsem koupil asi před měsícem.

        0 0
        • MARIN  

          Tak pak rozdil je velky. Hlavne v odvodu vlhkosti (potu:) a rychlosti schnuti ve prospech dresu i kdyz taky zalezi z jakeho materialu je vyrobeny.

          0 0
        • LukasX  

          tak potom je rozdil nebetycnej ;o) Odvod potu, ochlazovani tela, smradek z potu, rychle schnuti po vyprani … s pritelkyni sme na funkcni veci (vcetne dresu) presli asi pred 3ma rokama a byl to druhy nejlepsi krok jaky jsme udelali (hnedka po zamene kondomu za hormonalni antikoncepci;o).

          0 0
          • Medi  

            Nemáš náhodou žlutou přilbu? Vidívám jednoho takového na Vsetíně a už se začínam pomalu stydět, že jsem ještě nevyjel. A jaké dresy jste koupili?

            0 0
            • LukasX  

              nee, mam sedivo bilou. Ja sem vyjel poprvy v utery ;o) Takze se neni za co stydet .. ale dneska vyrazim zase po praci na chvilu. Jake dresy jsme koupili? Ja sem mel dva rockmachine (jeden sem daroval ke staremu kolu) a naprosta spokojenost. Jeste mam jeden zalozni (uplne prvni .. On Road:o) Pritelkyne ma damske (jeden author a druhy tusim axon – oba s nejakejma kytickama ;o))

              0 0
    • Daf  

      Dres za tebou nevlaje jako tricko. Material z ktereho se delaj castecne chrani i proti vetru. Idealni pod nej je jeste pouzit nejakej lehkej funkcni natelnik.

      0 0
    • Medi  

      A kvalita těch dresů je rodílná? Chtěl bych určitě nějaký normální. Mám RM a GT, takže reklamy max. na toto téma nic víc.

      0 0
      • LukasX  

        no ja zrovna mam dres rockmachine. mam bilo cervene kolo, tak mam i bilo cerveny dres. Predminuly rok delali volnejsi strihy, minuly rok jsem si koupil tenhle a je prilehavy tak akorat. Kvalita se podle pozna i podle toho, ze sem s nim nekolikrat riznul na sterku a neni na nem ani „skrabnuti“. Nevim, kde se prodavaj jinde, ja ho mel objednany u Adama na suchdole (cykloadam.cz tu­sim)

        0 0
        • Medi  

          GT mám červené RM červeno bílé ( manželčino, ale můžu používat ) RM dres taky zvažuju, ale je dost masn°; VOC 795 Kč.

          0 0
        • Medi  

          Prosím tě jak ten RM dres vypadá? Nemůžu nikde najít obrázek.

          0 0
          • LukasX  

            poslu fotku, ale az zitra .. sebou zadne v praci nemam. Starou kolekci uz z netu stahli a nova tam jeste neni ;o(

            0 0
            • Medi  

              Ahoj, nezapomeň na tu fotku. Včera jsem musel odejít už ve 13:00 takže reaguji až teď. A děkuji všem za názory!!!

              0 0
      • grafik  

        porozhledni se v nejblizsich cykloshopech, tam si urcite vyberes. A k ‚dresu‘ to chce samozrejme i cyklo kratasy …

        0 0
        • Medi  

          gautě mám, ale musím je letos určitě vyměnit. Že já se k té bikeřině vůbec vracel, to máte helmy, blikačky, oblečení komponenty, flašky.........:-)))

          0 0
      • mike!1  

        já mam modrého authora a dres bbb

        0 0
    • Luka  

      :) jezdim v dresu a pod nim bud moiratriko nebo moiraprsenku. Mam s logama i bez, dresu se nejak seslo povicero.

      Vyhody: kapsy, kapsy, kapsy, prilnavost, rozepinani a to ze mi netahne na zada.

      0 0
    • kovar  

      výhody kapes na zádech nevidím v ničem, buď švy kapes tlačí pod ba?ohem, nebo když v kapsách něco je, táhne to dres dole a obsah kapes je propocený a naplněné kapsy něčím neprodyšným zabraňují odvádění potu, takže jsou mokré jak sviňa. Když něco do kapes tak do gatí, ne? TAkže jediný cyklodres, co jsem měl, jsem věnoval potřebným. Vozím trika z funkčního PES (jak říká wroum -dresoviny) nejlépe s dlouhým rukávem kvůli ochraně proti drobným odřeninám..

      0 0
    • mn  

      jezdím v dresu, nemám rád když za mnou něco vlaje a táhne mi na záda. do volného trika taky velmi lehce chytneš vosu a podobné brebery.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Trocha flamu neuškodí. Já vozím v létě bavlněný trika. Čím víc děr a volnější tím lepší. Aby líp větraly. Příjemně se do nich smrká třeba. A ten pocit dyž to triko vlaje je přeci báječný! :o) Dres prostě nepotřebuju. (a myslim to vážně :o))

      0 0
      • wroum  

        ja ti rozumim :-) bavlna rulez! taky casto jezdim v normalnim tricku (treba i s limeckem) a nemam s tim problem. prilehavejsi dres s kapcama je pro me nastejno s oholenejma nohama a elastakama.

        0 0
      • Smazaný účet  

        to sem rad ze nejsem sam co si utira frnak do trika :-) btw. nekterym lidem to vadi ( difkam.. ;)))) :)))))

        0 0
        • Smazaný účet  

          To chce trénink. Janka se nejdřív taky ošívala dyž sem před ní jako smrávný športovec smrknul do trávy a utřel nos o rukavice, ale pak viděla běžce na lyžích a jejich zasoplený xichty a je radši dyž se utřu třeba do trika. :o)))

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Pockej, pockej…tak lidi nebo difky? ;)

          0 0
      •  

        jo taky jenom triko, uvidim mozna nejakej volnej dres… ale nejak extremne nemam potrebu

        0 0
      • pos3k  

        neni nad to si v kapse dresu vozit bavlnenej kapesnik :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Zdlouhavé! :o)

          0 0
          • pos3k  

            ts neni nad to si poradne vycistit frnak :-)

            no abych se zapojil k puvodnimu tematu:

            vozim dres, nekolikrat mi uz zachranil kuzi. Pod nej vzdy beru moiru ultralight (kdyz mam samotnej dres tak jsem takovej nejistej) vlastnim levnej ale hezkej Kalas :-) a nyni i drazsi Primal Wear. Uvidim jak se osvedci dlouhej zip :-)

            0 0
        • blue  

          znam experta, co ho vozival zastrcenej pod hrazdickou na riditkach :-)

          ale na co na kole kapesnik? ;-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Baže. Já si odfrkávám s gustem. Např. u golfistů na tý stezce u vltavy. Je to drsňácké. Kdysi někdo někde povídal že drsňácké je taktéž třeba polívat si hlavu vodou a pak jí ocákávat, za jízdy. Ale to sem zkusil a zasral jsem si brejle a nic neviděl. U smrkání je taktéž riziko že to ulpí na rukávu, ale menší. Jo ale na to se asi autor threadu neptal co…

            0 0
          • pos3k  

            no ja jsem tomu drsnackemu smrkani neprisel na kloub, ja mam rymu skoro celorocne a uz mam s kapesnikem grif. vytahnout ho ze zadni kapsy je chvilka i za jizdy, vetsinou se ale vysmrkam nekde pri zastaveni. Par lidi ma dojem ze kapesnik mit nemusi, bohuzel ja v haku ten nazor nesdilim :-) No a kdyz na kole nemam dres :-)) tak jsem uplne spatnej kam narvu snupftychl, kdyz mam rukavy tak ho narvu pod ne na zapesti.

            jinak ma i sekundarni vyuzti, jako krvelapka, bordelolapka atd. (pravidelne menim :-)

            zdar bajk

            0 0
            • MARIN  

              sakris asi se na tebe prijedu podivat jeste neznam cyklistu ktery vozi cistonosoplenu :)

              0 0
            • Smazaný účet  

              Já jsem se nikdy nenaučil smrkat do kapesníku za pomocí pouze jedné ruky. Sice ho taky vozim v kapse u kra?asů, ale moc nepoužívám. Naštěstí (?uk?uk?uk) ani jako krvelapku. :o)

              0 0
            • Luka  

              Shnuptychl taktez vozim vzhledem k celorocni alergicke ryme. Mam ho v bozni kapse kejmlu, jen zalovim a mam, ani nezastavuju.

              0 0
            • blue  

              no tak samozrejme je pri smrkani v baliku taky nutny dodrzovat nejaky pravidla, priste tomu pred tebou hod pumpicku do dratu :-)

              ja taky zejmena v zime casto smrkam a prave predstava, ze kazdejch pet minut zastavuju, me donutila naucit se to i bez kapesniku… a na rukavech mi nic nezustava ;-)

              0 0
              • pos3k  

                no cistonosoplenu vyndam jednou rukou a vysmrkam se i za jizdy (v prihodnem terenu)…kdyz jsem vozil pumpicku jeste v kapse DRESU ( :-)) tak bych ten grif mel, ted co vozim hrba bych se za jizdy k pumpe nedostal :-)

                jo umisteni snupftychlu za kratasama de mi uz nekolikrat nevyplatilo…snizil se pocet kusu v rodine zasobe :-(

                jo a s kapesnikem jsem resil dilema kdysi v lete, kdy ryma byla horsi…plavky rucnik pres ramena a kam s kapesnikem? :-) ted co mam plazove plavky ho obcas zapomenu v kapse a pak si moc neposmrkam :-)

                ps: RYMA JE PREVIT A DOPORUCUJI DRES

                0 0
            • MaPa  

              Sice vozim dres, ale kapesník mám v pohotovosti strčenej za okraj elas?áků. Sice to vypadá jako pořádnej výron, ale účel to plní…

              0 0
              • Medi  

                Kapesník ( papírový ) řešim stejným způsobem.

                0 0
        • Andrzej  

          taky vozim viceucelovy kus prosteradla poradneho formatu

          0 0
    • RomanH  

      Kdyz je velke teplo (nad cca 25 stupnu), jezdim jenom v moire UltraLite, jinak jezdim v dresu (pod 15 stupnu si pod nej jeste beru moiru UltraLite, ale s dlouhym rukavem). Oproti bavlnenemu tricku je to fakt rozdil. Dres mam nejaky no-name PES a oproti moire odvadi pot mnohem hure. Nevim, jak se chova treba dres z Coolmaxu.

      0 0
      • K2  

        Mám dresy dva a jeden z toho je z coolmaxu a ten je pro odvod potu znatelně lepší – srovnal bych ho cca s ultralight Moirou

        0 0
      • Lance  

        v lete v jakemkoli pocasi nad 25 st. moira ultralight a na to dres i kdyby bylo 50 st.

        0 0
    • BOREK  

      mam dva a bez reklam , dulezitej je material aby byl opravdu funkcni, taky sem jezdil v triku a zmena je obrovska. Kup si co se ti bude libit:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.