• juraj

    chtel bych poradit. rad bych zakoupil horsky bicykl na sportovni jezdeni a nesmi byt moc drahy. klidne mi doporucte konkretni typ a kde se da koupit.

    me pozadavky: nesmi mit razeni otocnym gripem, vzadu musi mit male kolecko 11-ti zube. odpruzenou vidlici mit nemusi a idealne aby byl cerveny.

    taktez by nemel stat vic nez 8000kc.

    diky

    0 0
    • Otto  

      Si děláš srandu…

      0 0
    • kOmE  

      Jestli chces sportovni bajk,tak bys asi mel neco prisolit ,osm litriku je tak na vidlici.Sice jsem ti nepomohl ,ale aspon preju hodne stesti pri hledani

      0 0
      • blue  

        pise, ze odpruzenou vidlici mit nemusi, tak to mu z tech osmi docela dost zbyde, bych rekl

        0 0
        • kOmE  

          Jasne to ja vim ,ale za ty prachy se asi kolo na sportovni jezdeni proste koupit neda,ta vidla byl jen priklad prumerne ceny vidle pro . Tak mozna nejaky rekreacni ,kdy jezdis 500km za rok.

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Jenze sportovni… to bude muset krapek dotlacit… na PACE, Morati, Pells atd. :)

          0 0
    • Kalic  

      Jestli je ti zdravi mile, tak s kolem za tuhle cenu do terenu nejezdi. Za tyhle prachy si kup nejakyho krosa na silnici a zpevnene lesni cesty.

      0 0
    • Daf  

      Za 8000 to kolo sice nebude supermarketova plecka ale porad to bude skoro to nejlevnejsi co se da koupit. Pro sportovni jezdeni to chce obetovat aspon kolem 15000kc. Pak tou uz docela funguje. Mam na mysli ze jde dobre seridit prehazka a brzdy a taky to i brzdi a radi presne no a nakonec to kolo i vypada pekne. Mozna by stalo za uvahu koupit i nejake starsi kolo.

      0 0
    • Elmaco  

      Mrkni sa na Ravo Xtreme. Rám a komponenty (okrem vidly) vypadajú za tie prachy dos? v poho… Plánujem ho kúpi? pre svoju holku a nič lepšie/lahšie za tieto prachy som na trhu nenašiel… Musíš však ešte 3 litre „pritlači?“ www.progresscycle.cz

      Milan

      0 0
    • mastihuba  

      4EVER má model na Altusu cca 8300 bez odp.vidlice. Moje máti má něco podobnýho už dva roky a je v pohodě. Vyjede cca 1× za 14dní po asfaltě a zpevněných polňačkách + letní cyklodovolený Šumava nebo Jeseníky cca 500km za rok. Známej má treka na Aceře a najede 10000za rok. Taky v pohodě, ale taky nelíce v šutrech po kořenech atd. záleží co si představuješ pod pojmem sportovní jízda.

      0 0
    • juraj  

      zatim dik vsem

      tak jsem si vase prispevky precetl, no cekal jsem nejake odsouzeni od hardcore bikeru stran supermarketove plecky, tuto samozrejme nechci :)

      povsechne dik, od autora jsem uz par peknych kousku videl, jde o to, ze je docela zvlastni, ze cpou vsude odpruzenou vidlu, kterouzto nechci.

      trekkinga jsem mel a protoze toto nechci na silnici, tak bych sel do horaka. take mym stylem jizdy trekking trpel.

      chci to na takove jezdeni po praze, po okoli, i vlakem to nekde vzit a davat za kolo vic nez 10 000 se mi nechce :( cim min, tim lip at je to jeste kvalitni. poznam totalni vergl, natolik se vyznam, ale kola od tech 7000 vyse mi pripadnou az na hitech extremy stejna.

      0 0
      • Honzis  

        Šel bych do něčeho s Altusem, ten je 7-kolo 11–28z., já to mám na Favoritu, řazení není gripshift, takže by to mohlo odpovídat tvým představám. Zkus se v krámě pozeptat, zda by ti nevyměnili vidli za pevnou. U těchto levných biků by to mělo jít a navíc tyto vidlice beztak za nic nestojí. Navíc ušetříš skoro kilo hmotnosti! Ale do extra terénu to asi nebude, protože ráfky, výplet a dráty za moc stát také nebudou. Dej si tam pořádné pláště s hrubým vzorem a vyraž!

        0 0
        • Honzis  

          Jo a ještě připomínka – proč 11z dozadu? V terénu těch 42(44)/11 asi moc nevyužiješ, ale když to potřebuješ, tak prosím.

          0 0
    • fousac  

      u nas v kramku maj vystaveny meridy kalahari a taky nejaky fuji v cenach do 10.000,– , na pohled docela pekny a ja bych se nebal mu dat rekreacne lesem koren nekoren i pres 5kkm rocne… sice je to vetsinou altus/acera, ale zase je to laciny, kdyz se to musi menit… :)))

      0 0
      • mastihuba  

        to víš musíme si ospravedlnit ty drahý kola co sou furt polámaný.

        0 0
        • fousac  

          me stejne tak nejak prijde, ze cim je to drazsi, tim vic se to polamava…

          0 0
          • marhi  

            Tím to nebude. Vlastník nového stroje podlehne iluzi že za ty peníze má doma nezničitelný stroj. No a pak to někde zlomí. Je to jako s auty. Máš škůdku, půjčí ti ferari a první pankejt je tvůj.

            0 0
            • enjoy  

              ale jo clovece,kdyz nad tim tak premyslim,tak mas pravdu:-) ale teda me pujcit ferrari tak s tim v CR nejezdim,to by bylo asi opravdu brzo polamany:-)

              0 0
            • fousac  

              mhm… trekac na SISce mi vydrzel skoro 40kkm a pod jinym majitelem jezdi i dal… vim jak vypadal cross na alivku po 7kkm a jak vypada full na deoru po 6kkm… cim lepsi a novejsi, tim min to vydrzi… a ciste pro orientaci, s narustajicim vekem si dovoluju cim dal min a jezdim „tereny“ cim dal pomalejc a opatrnejc… a ted babo rad…

              0 0
              • McBlacky  

                čím dál pomalejc jo? no to bude spíš tím, že jezdíš čím dál větší brutál :)) na krosu by sis na to netroufnul…

                0 0
                • fousac  

                  se koukni na datum.. to sem jeste neznal tebe a tvoje stezky pro kamziky.. ;)))

                  0 0
    • gobike  

      Super kolo je Olpran Spider! Cena pouze 1700Kč! To si kup.. :-)

      0 0
      • hydrant  

        raději přidej litr a máš rovnou celopéro s kotoučema !

        0 0
    • madcat  

      za rozumný minimum na rekreační ježdění považuju schwinn mesa za nějakých 8700,–, níž bych asi nešel ani kdybych měl chodit pěšky…

      0 0
    • cabbage  

      bych prosel kramy jestli nemaj nejaky zlevneny z minulyho roku. nebo se podival na netu: http://www.bikestore.cz/…_obrazek.asp?… http://www.bikestore.cz/…_obrazek.asp?… ty vidle jsou vlastne pevny:)) 11 zuby pastorek bych neresil, cervena nejezdi a gripshift taky radi.

      0 0
    • rock  

      Těch možností je víc – u Acstaru je za 7,5 tis. bike postavený na Aceře. Při slušném zacházení a údržbě to taky nějakou dobu vydrží pohromadě …

      0 0
      • sachil  

        Acstar je fakt dobrá volba, jsou sice těžké, ale já měl tři roky Acstar s Aliviem, ocelovým rámem a byl jsem spokojenej, tehdy to stálo něco přes jedenáct tisíc. Jenže dřív se všecko dělalo kvalitnější. Vyhovoval mi líp než teď když mám kolo do kterýho jsem vrazil třicet tisíc, pořád to musím seřizovat, pořád se na tom něco se*e. A dávám tomu na frak stejně jako tý akční hvězdě.

        0 0
    • mosquito  

      zkus se podivat po Author Solution ted sem ho videl za 8200kc a mas to i s vidlici – ikdyz jen pokud v tom nebudes jezdit v moc velkym terenu a nemas vic jak 80kg

      0 0
    • Daf  

      Mrknete na datum toho prizpevku :)

      0 0
      • Michel  

        Hm..tak jsem se mrknul…Myslim ze ten clovek uz davno nebrouzda po bike-foru…:-))) Ale je hezke videt ze ti lide poradi..haha..:-)))

        0 0
      • cabbage  

        kterej kr*ten zase vydoloval dotaz z historie?:-X

        0 0
    • Trek  

      A jakou velikost potřebuješ?Co např. Mongoose http://www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?…

      0 0
    • Michel  

      Mozna by nebylo uplne spatne kdyby ses mrknul na neco jako je GT Avalanche 3.0… Stoji neco kolem 8tk. Neni to samozrejme buhvico ale na tve jezdeni treba postaci.....

      0 0
    • Vymi  

      chlape tak nevim :-) muzu ti doporucit nejakeho Authora nebo Meridu… ale s tvym pozadavkem nechces jit radeji do obchodu a jestli tam bude cervene za 8 000,– tak ho ber :-)

      biku zdar :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.