Jaké MTB kolem 20.000 Kč - prosím o radu

39 nepřečtených
  • Rossy

    Prosím o radu, jaké MTB kolo koupit kolem 20.000 Kč pro 90 kg a cca 4000 km ročně. Diky moc

    0 0
    • Daf  

      Co teba GT Avalanche 1.0 Disc

      0 0
    • vlk  

      mrknul bych po loňských rockmachine a nechal si vyměnit vidlu, za něco pevnějšího.Nebo mongoose meteore pro 2004.Ještě tak možná nrs 4 loňský-někde ve výprodeji+ jiná vidla.Či si nechat složit spydera.Na tuto váhu bych volil nějaké pevnější vidle.U pružinových budete možná muset vyměnit 100% pružinu za tvrdčí.

      0 0
    • tradic  

      Hlavne ne GT nebo Konu…

      0 0
      • Daf  

        Co treba nakej duvod…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Protoze se mu libi styl ala Merida, coz uz je opravdu na hranici vkusu a nevim presne z ktere strany :)

          0 0
          • tradic  

            Inu kazdemu se libi neco jineho. Bych radsi vzal nejaky Ravo.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ted si to opet dokazal :)

              0 0
              • tradic  

                Ja jenom davam ta nejlepsi doporuceni :)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Ale podivejme a jak to, ze zavrhujes dve znacky, ktere nabizeji napriklad v kategorii XC kola v cene 30 tisic dva nejlepsi modely (nebo aspon tady dosti doporucovane a pomerem cena/vykon jedny z nejlepsich na Ceskem trhu.) ? ;)

                  Jezis to je blabol. No snad pomuze tohle: http://www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?… http://www.kona.cz/show.php?…

                  Proc by nekdo nemel kupovat tyhle? (krom toho, ze nejsou v dane cenove hladine:))

                  0 0
                  • tradic  

                    Jo tomu verim ze to jsou nejlepsi znacky v pomeru cena vykon. Me jenom se proste nelibi designove, rozumis. :)

                    Jezis to je blabol :)

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Nechapu :) Nektere prvky jako treba tripl triangl me taky moc neoslovuji, ale ze by se mi to vylozene nelibilo to snad ani nejde. Vzdyt to neni Merida :)

                      0 0
    • peeet  

      Postavil sem Spydera(Columbus), vidle Marzocchi MX Comp 85, řazení, přehaz, brzdy, páky(vše SRAM 7) kazeta SRAM ESP 850, žetěz SRAM PC 68. Ložiskový náby vod Authoru ráfky Remerx Eagle, Kliky Deore M510, pedály shimano 520, ostatní od Pellsu. Celkem mě to stálo 23000,– Mám 198cm, takže sem vzal rám 23" a Spydera sem volil kvůli geometrii.

      0 0
      • vlk  

        když už mluvíš o té geometrii.Nemáte někdo náčrtek geometrie spyder rámů.Na jejich stránkách jsem to nenašel.

        0 0
      • Rolei  

        Takže si u nich nakupoval asi jen rám, že? A ta geometrie by mě taky zajímala na mail nereagují :-(

        0 0
    • Rolei  

      U štěrby mají stále 21" moduse za 19 tisíc, myslím, že to není za ty prachy špatná volba… Jestli tedy nejsi nějak neschopen jezdit na Arturu.

      0 0
    • emkaa  

      Zajimavej je taky Amulet 11.1 http://www.amulet.cz/cz/detail.asp?… akorat nevim co tech 90kg a Axel.

      0 0
      • Vymi  

        presne tohle kolecko si pred tydnem objednal kamos… Sh LX vybava az na ten presmysk je krasa… s tou vidlou bych se nebal…

        0 0
    • everest.two  

      Co treba neco wod acstaru???

      0 0
      • rabukate  

        Do 20 bych bral el-nino od RM akorat jinou vidli… Mam ho s marcoskou, neni to tak spatne, ale ma to sve musky… Na model 2005 uz na el nino dava RM MXko marcosku, ta uz je v pohode, zda se…

        0 0
    • Martin Liška  

      Doporucil bych Amulet 11.1 . Vybava Shimano LX/XT. Pokud byste chtel poradit s koupi, nevahejte me kontaktovat. podivejte na http://amulet.liska.name

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jakoby to tu něčím zavánělo ;)

        0 0
      • Lance  

        mas obchodniho ducha, nevahej a zacni prodavat kola

        0 0
        • Martin Liška  

          omlouvam se ze jsem sem vubec neco psal

          0 0
          • Lance  

            Bezne to nedelam,ale reknu ti:„Co blbnes?“ to je sranda, procti si vic prispevku,je videt,ze jsi novy a nic si z toho nedelej, neomlouvej se a nic neres:))) Tady neni (skoro) nic mysleno zle:))) Pa-dlista Ti to potvrdi:)

            0 0
            • Martin Liška  

              aha, diky. mas pravdu jsem novy a i nove jsem zacal prodavat kola. jako studentovi se mi hodi kazda koruna a snazim se ukazat kde jen to jde

              0 0
              • Lance  

                tak je to spravne, tak to ma byt, tak se mi libis – zij........

                0 0
          • rabukate  

            ja bych se neomlouval, na tom absolutne nic neni, zrejme kdyz si dovolis neco nabizet na foru, ktere cte 1000 lidi denne, tak to stoji za to a neni to zadny krap… projdete si fora na czfree.net, tam zase vzdycky neco napise i4.cz ze to maji na prodejne a jeste daji link, pak se to lepe hleda, ze… Jenom bych ti martine poradil, aby jsi pridal doporuceni co by se na konkretnim bike dalo vylepsit jiz pri koupi (jina vidle napr)… a jestli jsi toho schopen ;)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.