• Kreten

    tak som si spravil peknu osmickuna kotuci. da sa to nejak napravit vo zveraku alebo sa to hned zlomi ked to tam dam? je mi jasne ze to nebude jak predtym, ale aspon daco aby to hlavne nesuchalo dokym nenaskrabem prachy

    0 0
    • Ruprecht  

      bohužel nedá (aspoň podle mých zkušeností). Ale kotouč není tak drahý… samozřejmě pokud nejezdíš nějákou raritku.

      0 0
    • hýbňoš  

      da se to vycentrovat gumovou palicí a v některých případech to jde i rukou ale jak řikáš už to nebude ono

      0 0
      • Kreten  

        moze byz aj gumove kladivo? a jak nato? teda ja by som to polozil na stol a zacal potom buchat gumovym kladivom. inak staci mi to dokedy nenaskrabem dajake prasule na novy

        0 0
        • hýbňoš  

          Normálně to necháš na kole najlépe ve stojanu točíš kolem a tam kde to škrtá zabušíš klidně i gumovym kladivem nebo přihneš rukou většinou to jde

          0 0
    • děda vševěda  

      Jestli budeš zkoušet to co se taky píše (svěrák paličky apod) tak je tvoje přezdívka na správný adrese. Až budeš kvůli křivýmu kotouči kupovat poněkolikátý za rok nový destičky rád si k nim necháš přibalit i novej kotouč. Puč si prachy kup si kotouč.

      0 0
      • Vašur  

        A na prdel budou taky dostávat písty, třmen a vůbec všechno kolem. Rovnal bych to snad jen pokud by to šlo jen trochu páčením jako lehký rozhození. Pokud je tam ohyb, tak bych to spíš dal na zeď jako dekoraci

        0 0
      • Kreten  

        no vedel som ze dakto mi povie ze si mam kupit novy kotuc. ale teraz prachy vazne nemam a poziciavat si nebudem, tak som sa chcel len spytat ci sa to da nejak narovnat aby to aspon jazdilo asi tak mesiac, potom pojdem kupit kotuc

        0 0
        • Vašur  

          Jak si pamatuju na tvoje předchozí příspěvky, tak jseš dobrej magnet na problémy… :-)Kosti máš ještě v pořádku?

          0 0
          • Kreten  

            hehe tak vidim ze uz som tu celkom znaami. no vecinou som pisal koli blbostiam, ale to som si fakt nevedel rady a do servisu som moc nechcel. no jo neviem toho az tak vela o bajkoch, jazdim este len polrok, ale ucim a koli dost veciam uz nemusim chodit do servisu. jo a kosti mam vporiadku. ten kotuc som ohol pri fakt blbom saidhope. mal som mokre gumi, dopadol som nahranu a smyklo ma to aj s celym bajkom dolu. zachytil som sa o kotuc…

            0 0
      • Pá-dlista1  

        O tom, ze je jeho prezdivka prilehava neni pochyb, ale kotouc se rovna celkem normalne a obvykle to jde. Pokud to tedy neni zrovna do praveho uhlu (coz by pri sidehopu bylo pravdepodobne:).

        0 0
    • madcat  

      já sem ohnutej kotouč (hayes 160 mm) zcela normálně chytl kombinačkama a narovnal… potom to ještě malinko škrtalo, tak sem to dorovnal rukama, šlo to ztuha, ale šlo… teď už neškrtá vůbec a ani opticky to není poznat, jenom když se vidle trochu zkroutí při náklonu, tak to malinko cinká, takže absolutně rovný to asi není, ale novej se mi kupovat nechce…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.