• MF

    Vyzera ze zima zacina koncit. Prave som docistil svoj bajk.Zaujimalo by ma ci treba dajaku extra starostlivost venovat tlmicu a zadnej stavbe v tomto sajrajte co je vnoku.Ja neviem dajako rozobrat a premazat?Jedna sa o bajk na priemyslovych lozizskach (Kona Kikapu DeLuxe)

    0 0
    • Indian  

      Rozebrat,vše vyčistit benzínem, čepy promazat a závity ošetřit a zabazpečit loktajtem a dotáhnout na příslušnej moment.Prům.ložiska samozřejmě nezozebírat. To stejné i ze středem a hlavou a vlastně se vším. Hlavně pokud jsi jezdil v soli. Určitě bych to nenechával jen tak.Za rok už by to nemuselo jít povolit vůbec.

      0 0
    • kovar  

      KOna má i nějaké kluzné čepy, nebo už ne? Tak pokud jo, tak hlavně ty bych rozebral, vypucoval a namazal

      0 0
      • MF  

        Dik. Myslim ze tam jeden klzny je. Zrejme to dam do servisu nech tam nieco nepo…em. Budem kukat technikovi cez rameno aby som to nabuduce zvladol sam.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.