• karboflex

    Jak zjistim delku dratu pro vyplet na naboji Sh 475 disc a rafku alex rims TD 17 disc?!a jaky draty bych mel na diskovy kola asi pouzit!a i druh vypletu!dik za pomoc

    0 0
    • kovar  

      presne tento tyden jsem vypletal rafek TD 17 na nabu XT disc (756?) Prava strana 260mm leva 262mm, lepsi by byly 261 a 263, ale liche se asi bezne nedelaji. tYto udaje jsem zjistil dle www.sheldonbrown.com/…/spocalc.htm sedi naprosto presne, ale mereni naby a rafku jsem provadel sam – ERD rafku mi vyslo myslim 542mm, a to tak aby konce spic byly na urovni vrchu kalisku pri pohledu shora – tzn aby zcela nelicovaly s koncem niplu ale byly trochu pod. Spice DT 2mm

      0 0
      • karboflex  

        jo moc diky!dost si mi pomohl!taky chci aby trochu presahovaly akorat na kaliskovani!a ty DT bdou asi nejlepsi!!ikdyz tady u nas vyjdou docela draho!!

        0 0
        • kovar  

          jo jeste jsem zapomnel dodat, ze krizeni 3× a spic 32 kusu

          0 0
        • Axazel  

          No to nevim kde je u Vás ale klasickej nezeslabovanej DT drát stojí 5,–

          0 0
          • kovar  

            s niplem nebo bez?

            0 0
            • enjoy  

              to je snad trochu zbytecna otazka ne?:-) jestli s niplem tak se stehuju:-)

              0 0
              • biker007  

                he, ja sem pre Vanocema koupil DT(Ritchey) 1.8–1.5–1.8 za 7kc/kus VCETNE Al niplu.

                0 0
                • enjoy  

                  no jo,jenze to neni DT(Ritchey),ale Ritchey(DT):-)

                  0 0
                  • biker007  

                    no, jo rejpale.. si skoro jak Padlista ;-) hlavni je ze to sjizdi ze stejny linky, je to ze stejnyho matrose a stoji to 41% ceny dratu co maj na hlavicce misto TR(Tom Ritchey) znacku DT..ale niple sou DT a jen DT na 101% ;-), sic nemaji logo zadny, ale krabicka s nima byla prelepana paskou DT a byl v ni „navod“ taky od DT.

                    0 0
                    • enjoy  

                      kdybys mi radsi rekl kde je mam sehnat:-),prijdou mi jak nejakej mitus.jsem si rikal ze by to v praze nemel byt problem.asi jsem nehledal vsude:-)

                      0 0
                      • biker007  

                        to vis Praha.. prazaci maj chechtaku dost, tak proc jim tam cpat draty za supr ceny ;-)) to takova Plzen, to je neco jinciho ;-) sehnat je asi bude problem, pac je uz prestaly(pro Ritchey) vyrabet. delaj je jen origos DT za tech 17kc/kus. to jmeno distributora sem uz zapomnel, ale bylo to neco od B. ja je kupoval v Plzni v Heposu(www.hepos.cz, tel 377244104) a meli je taky u Simandla(tel 377270728). zkus jim brnknout, treba ti to meno reknou. je se ted do mesta par dni nedostanu, ale pak se klidne poptam.

                        0 0
          • Mox  

            Myslim ze na dratech se nevyplati setrit takze ja davam prednost DT aspon za 10,– kus bez niplu :)

            0 0
            • enjoy  

              dost zvlastni zpusob uvazovani,ikdyz vcelku bezny:-)

              0 0
            • kovar  

              Proc??? kupuju pouze ty zakladni DT 2mm a jeste se mi nikdy nestalo, ze by rupnul. Sem tam klacek ve vypletu tak, ze se zablokuje kolo, ale drzi, postizena spice se jen trochu ohne. Takze vyhazovat 10Kc za drat a jeste k tomu bez niplu mi prijde zbytecne, drat jak drat.

              0 0
              •  

                co dodat…kovar ma pravdu..to uz je lepsi ty penize propit

                0 0
          • karboflex  

            no jsem z draheho kraje- litomeric! tady se neda v obchode poradne neco koupit aniz bys neplatil jeste 100% dan navic!

            0 0
    • MARIN  

      www.dtswiss.com

      je tam moc pekna kalkulacka na vypocet delky dratu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.