• Zanardi

    Kupuju RB Monster EN a potrebuju k tomu vidlice, ale ted mam trochu financni problemy a tak bych to videl max do 9 tis. Co by jste me doporucili uměrně k rámu (zdvih 140mm)? Jezdim převážně ENDURO;-) to znamena autem se přiblížit k horám:) pak nasednou na kolo vydupat nahoru a pak …sjezd trosku FR atd…Váha moc nerozhoduje, spíše pevnost.. Nebo koupit zatím nejakou levnejsi (SR Duro, Splice) a později koupit něco lepšího??? Dík.

    0 0
    • pitelboy  

      a co STANCE od manitů ?

      0 0
      • Zanardi  

        Jo taky o ni uvažuju, ale mám pocit že je to takova spíše FR vidlice,aby se moc nehoupala, když se na ní popojedu třeba 20–30km (ale nikdy jsem ji nejel).

        0 0
        • pitelboy  

          Jestli se bude houpat opravdu netušim.

          0 0
        • Andrzej  

          budes se muset smirit s tim, ze budes jezdit „takovy spiseFR“ a timpadem potrebujes nejakou takovou vidlici, s lockoutem by to bylo asi lepsi, ale drazsi. Zalezi taky co tam mas za tlumic, treba mne by stacil do kopce (po asfaltu) zamknuty treba jenom tlumic, vidlice uz potom nema takove sklony k houpani jako kdyz pruzi i zadek

          0 0
        • fousac  

          si myslim, ze se tu nekteri snazi delat z komara velblouda… zadnyho houpani se neboj.. a uz vubec ne na takovy kratoucky trasy..

          pokud nebudes vrcholove chrtit, nepotrebujes ani lock ani zadny jiny nesmysly proti pohupovani..

          0 0
      • Zanardi  

        Tak jsem se dneska na Stance Flow dival a vypada dobre:) (jeste jak to bude jezdit) Akorat tak hmotnost je trosicku vyssi:) 2,85kg. Ale to se musi ocekavat. Jediny co me jeste napada je Black Super za 7500Kc

        0 0
        • Pá-dlista1  

          To jsou nejdriv reci // sjezd trosku FR atd…Váha moc nerozhoduje, spíše pevnost.. // a pak brbla uz pod trema kilama. A jeste aby se to nehoupalo…

          0 0
          • Zanardi  

            no to mas pravdu, kdyby vaha rozhodovala tak si 3kg vidle nekoupim;-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ja hrozne rad, ale neverim tem lehkejm vecem. 4kg to je vidlice, ale je to uz gramarina. 6kg je jistota.

              0 0
              • pitelboy  

                Tak to můžej jezdit snad jedině MONSTRA od marzocchi nebo dáváš přednost motokrosovejm vidlicím ? Nejsou málo tuhý ?

                0 0
              • Zanardi  

                Tak pro kazdeho je to relativni. Mozna ze resim detaily co jsou nepodstatne, ale na druhou stranu ta vidle neni zas tak levna vec.

                Navic 6kg vidlice – to by se do kopce moc dobre nejelo, ale pokud ji potrebujes tak neni co resit…

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Tak ted seriozne (nebo sezonne?:) jestli kupujes novy RB, tak si k nemu vem tu Vanillu R a neprohloupis. Vlastne nevim co tu jeste resis :)

                  0 0
                  • Zanardi  

                    Ta Vanilla je fakt dobra. Jestli to davaj za 10 tis. tak by to mozna slo, ale normalne stoji tak 14tis. Pokud bych do toho dal vic tak bych koupil tuhle a nebo Manitou Nixon. Takhle si predstavuju vidlu na enduro a lehkej FR a sjezd.

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Tak si takhle predstavuj vidlici na XC, Enduro pripadne All Mountain a pak ti nekdo muze pomoct ve vyberu :)

                      0 0
                      • Zanardi  

                        Ale jo, mas pravdu spise to enduro a all mountain. To FR a sjezd jen okrajove, ale proste jsem to tam zminil…

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Jestli ses chtel pochlubit jaky znas vsechno discipliny tak prosim, ale urceni 1,79kg tezke vidlice to neni ani okrajove :))

                          0 0
                          • Zanardi  

                            Ja si myslim, ze nema smysl se dohadovat o pojmech, jakysi nazor jsem si udelal a dal tato diskuze s tebou nema cenu.(samozrejme nic proti tobe:) Presto jsem rad za vase odpovedi.

                            0 0
                        • rich  

                          budem sa opakovat, ale je to pre Vase dobro: http://www.dropnzone.com/forks.html doprava 40USD chlapik Ti to posle ako „gift“ do 60USD s prepravou a mas to bez cla a dph. mam odtial 50% biku.

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            No porad nevidim tu vyhodu treba u te Vanilly (zde vhodna volba) ;)

                            0 0
                            • rich  

                              value for money – jak rikaji anglicani

                              0 0
                              • Pá-dlista1  

                                No prave. Na kolik ho vyjde ta vanilla R ? Pod 9990,–?

                                0 0
                                • rich  

                                  368USD x 23CZK/USD = ? ale to som pisal ked nemal este potvrdene, ze to bude mat za 9.990 z RB. rozdiel 1.500Kc za tu zaruku stoji :-)

                                  0 0
                                  • Pá-dlista1  

                                    No dobre vykecal ses z toho. Ja nevedel jaka je hodnota zaruky :)))

                                    0 0
                                    • rich  

                                      hodnota zaruky je vyssia :-) Oficialna MOC Vanilla R 14.390Kc. Povedzme priemerna MOC cena v USA 400USD (zdroj www.bestwebbuys.com :-))+40USD (preprava jednej vidlice)*1,25 (clo a dph)= 550 × 23CZK/USD = 12.650Kc. Cena zaruky je teda 1.740 :-D

                                      0 0
                        • Gumicuk  

                          Jakej je rozdil mezi endurem a all mountain ? To jsem zvedavej a doufam ze mi reknete presne definice techto druhu jezdeni. Ja dotedka mel za to ze je to jedno a to same, tak neco jako lehkej freeride

                          0 0
                          • pitelboy  

                            já bych řek že enduro je víc hard..

                            0 0
                          • enjoy  

                            ja za jednu vyjizdku vystridam tolik „druhu“ bikingu ze by z toho byl peknej paskvil:-).asi nema cenu resit jestli nekdo jezdi zavoidni XC,hobby XC,all mountain,endu­ro,freeride.. asi kazdy si to za jednu jizdu pekne prostrida.urcujici bude asi to,kde jeho schopnosti konci:-)

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              No kdyz mas nejaky univerzalni [paskvil] kolo tak jo. Ale kdyz treba vezmu silnicku, tak jedu vyhradne silnici a maximalne sem tam nejakej street :) Ale ne stylem jenom umistenim :)) Ale jinak je jasny, ze urcujici je ta horni hranice pouzivani. Sjezdova vidlice XC prezije, ale o XC vidlici a jezdce pri sjezdu bych se bal :) P.S.: No ja vim, ze Martinez se supermonstrem by mohl taky umrit :))

                              0 0
                  • hanz  

                    přesně tak…dostane jí k tomu za super prašule bude moc spokojenej.

                    0 0
    • Kozel  

      V RB zakaznickem centru v Praze jsem koukal na FOX VanillaR, kterou tam maji v nabidce k ramum za snad 10 tis, coz by nebyla spatna volba.

      0 0
      • Zanardi  

        Tak jsem se dozvedel, ze pokud se koupi u RB ram a rizeni tak ta Vannila je za 9990Kc.

        0 0
        • Cllaude  

          zeptám se naivně – lze to zpětně, když už jsem si u nich rám koupil a rád bych i vidli – to mě nejspíš pošlou do UU?

          C

          0 0
          • Zanardi  

            Nevim, ale myslim ze tu Vanillu daj jen kdyz kupujes ram. Zpetne asi tezko, to bych se divil.

            0 0
          • JMT  

            prodaj to pouze k tomu ramu, musej to mit napsany na jedny fakture…

            0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.