• Twister

    Zdarek. Tak jsem podle rad koupil do sněhu trojbarevny BBBčka. Vcera jsem to byl celej natěšenej projet a sotva jsem sjel kopec, tak jsem to zase radši otočil. Mizely před očima.Už nevim co, tak to zkusim odjinud. -Mate někdo zkušenosti s rafkama Mach 1 210 a ubejvanim špalku? Normalně se mi zdaj normalni, ale teď… Diky!

    0 0
    • Daf  

      Nejmim ubyvaj spalky Koolstop.

      0 0
    • Vilém  

      S tim se proste neda nic delat.Pokud jezdis ve vode,snehu a podobnejch srackach,tak mizi kterykoliv spalky.Pokud rafek namrzne nebrzdi na nem NIC:(

      0 0
    • MARIN  

      Mam ty trojbarevny BBB a brzdim s nima Ceramic od Mavicu a po vic jak pul roce a 2nebo3 vyjizdek na/ve snehu je na spalkach (na te sedive barve) porad dobre videt to mrizkovani

      0 0
      • Daf  

        Na vyhlazeny keramice spalky skoro vubec neubyvaj. A za mokra se tam jeste navic netvori ta brusna pasta.

        0 0
        • MARIN  

          No jo ale na zadnim jsem s nima zajizdel novy rafek. Desne jsem se bal a na prvni vyjizdky bral jeste pro jistotu rezervni spalky ale oni rafek vahladili a jak pisu nezmyzelo jeste uplne ani to mrizkovani.

          0 0
        • Pebe  

          Mám taky ty trojbarevný BBB, ráfek Alex Adventurer a špalky drží od června, přes celou zimu.

          0 0
    • Twister  

      Normalně přes rok za všech podmínek kromě sněhu s ubejvanim problemy nemam – šmejdy za 80 tam vydržely asi 2000, ale teď už sem tam měl i kool stopy, šmejdy a BBB a je to jedno horši než druhy. Asi by nepomohlo přejet rafek jemňoučkym šmirklem?

      0 0
      •  

        Divný, divný – sám mám s trojbarevnýma BBB jen ty nejlepší zkušenosti ve spojení s ráfkama Alexrims Adventure a to i v zimě, ač jsem toho zas tak moc nenajezdil, brzdí to s nima dobře a to jsem se jako jeden z mála vrátil zpět k Véčkům od kotoučů(viz archiv).Já bych to viděl na nekvalitní ráfek.Ahoj

        0 0
    • mosquito  

      fakt divny … mam desne prosoupany a rafky Ritchey RockComp a 3barev BBB a s ubyvanim zadnej problem nemam a to si snehu i soli uzily dost .. asi mas nejakej divnej rafek

      0 0
    • jonti  

      prilis vela brzdis :) Ale k veci, ja mam 3 farebne BBB, Ritchey a Mavic rafiky, a ubyvaju uplne v pohode, a brzdia. Musis to brat aj tak, ze cim rychlejsie miznu spalky, tym dlhsie vydrzi rafik, take smejky alebo shimana ho dost skoro zbrusia

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.