• PEP/\N

    Caues. Mohli byste mi, kluci, poradit, jestli se nekde v Praze tedka objevuji nejaky fajn slevy na silnicni tretry? Nejsem z Prahy, ale chystam se tam prave za timto ucelem behem 14dnu vyrazit. Mockrat dik.

    0 0
    • Meesha  

      Adidas – Na Porici Nejaky starsi kousky ma Sterba – koukni na web http://www.sterba-kola.cz

      0 0
    • Jogador  

      http://www.bikeexpert.cz/…special.html

      Ale nevim,co maj a co nemaj,stránky moc neoběnují… Ale nějaký tam určitě ještě mít budou..

      0 0
      • Mamut  

        Nebrat. Tento obchod robi az nenormalne problemy pri reklamacii cohokolvek.

        0 0
      • sk  

        v bikeexpertu jsem byl minuly tyden a maji tam dva modely od Adidasu – girano za 1490 a frosco , ale ty jsou pouze na pedaly Time. Dohromady i s pedalama vyjdou na 4.990 coz je super cena , protoze jenom tretry staly prede dvema lety 7.990

        0 0
    • spipi  

      mrkni se do adidas Factory Outlet, Žirovnická 5 (vchod z Jesenické), Praha 10 mel by ses tam dostat treba busem 188 z metra Strasnicka..

      0 0
      • rasto  

        nebo mozna na Florenci (naproti Bile Labute).

        0 0
        • PEP/\N  

          Tak teda vsem moc diky…Jinak koukam, ze v Praze se snad prodavaji jen tretry Adidas:) A jeste jedna vec. Budou to me prvni tretry, tak bych se chtel zeptat, na co mam koukat. Material podrazky asi co nejtvrdsi, samozrejme aby mi co nejlepe padly a dal? Spis mi jde o materialy atd.Designove se mi moc libi Diadory, na www.diadora.cz jsou v sekci DIADORA->CYKLO->SILNIČNÍ (presnej link mi to nehazi). Co na ne rikate? A cenove bych se chtel dostat do 3500

          0 0
          • Mamut  

            Mas spicatu nohu alebo oblu (niekto to nazyva rimska alebo grecka noha)? Ak oblu, tak chces iba Specialized (mozno este Nike, na SportPrague vyzerali tak polooblo). Ak spicatu, tak skoro akukolvek inu (Adidas, Diadora, Northwave, Axon, Sidi,…).

            0 0
            • Meesha  

              Hodne lidi tvrdi, ze Sidi sou uzky, ale ja mam nohu placatou jak Kacer Donald a bikovy Sidi mi sedej skvele.

              Dal bych este pozor na kompatibilitu s kufrem.

              0 0
              • Mamut  

                Je este rozdiel, ci mas nohu nizku (placatu) alebo uzku. Ja ma siroku, nizku a strasne velku. Proste uplna plutva. Takze ani ten spesl nie je uplne idealny (je zbytocne vysoky), ale nic lesie nie je.

                0 0
          • homat  

            tak se podívej do bikeranche, mývají výběř diador a někdy i dobrý ceny.

            0 0
          • Pebe  

            Taky jsem viděl nějaký slevy v CykloPrag na Jiřího z Poděbrad. Převážně boty Shimano, kolem 2500.

            0 0
          • rasto  

            a bud prodysne (idealni v lete) nebo 1/2 prodysne (v lete se paris ;-) = na podzim/ zimu teplejsi.

            0 0
      • jjirka  

        Jasně, tam mám taky dobrou zkušenost DOPORUČUJU

        0 0
        • PEP/\N  

          Nohy mam siroke, s vysokym nartem a docela i velke. Ale nedozvedel jsem se, co rikate materialum a tem diadoram kolem 3000. Co vubec muzu od bot za 3tisice ocekavat po 5hod. jizdy? A podrazka co nejtvrdsi, abych necitil kufry, nebo klidne mekci pro pohodlnost? A kufry mam shimana,no :(sem mozna mel koupit looky, ale to uz je jedno. Sehnal jsem ultegry za 2000, tak jsem do nich sel..

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.