• Lukster

    Máte někdo zkušenosti s Disc náboji od A2Z či Karbona? Obojí nabízí cykloprofi…Váhově jsou dost dobré (teda pokud to je pravda) a cenově taky…

    0 0
    • Vilém  

      U A2Z nab maji nejak divne popsany hmotnosti.Ma je tak i A2Z na svejch strankach.Naby Karbona silne pripominaji naby American Classic,takze pokud pouzili stejnej material,tak by vaha byla realna.

      0 0
    • marapara  

      Otevírám znovu tenhle thread, máte někdo zkušonosti s diskovými nábami A2Z ? Líbí se mi s modrým eloxem, chtěl bych si je nechat zaplést. Vážím 75 kg.

      0 0
      • jonti  

        Mam je, drzi, asi 500km zatim. Zpracovani asi nic moc, vzhledove v pohode, ale kotouc je hodne doprostred naby, musim pouzit hodne podlozek abych tam trmen vubec dostal. Radsi bych priste vzal AC.

        0 0
    • tchurillo  

      zase uplynul nejaky cas – nikto nema k nabojom A2Z co povedat?

      dik

      0 0
      • Hnoj  

        No, osobně to chápu takhle. Za loňský rok jsem vypletl cca 50 párů na těhle nábách a zatím nikdo neměl skutečně vážný problém. Z mého hlediska jsou ty náby dobré…

        0 0
      • marapara  

        Tak na těchto nábách jsme na HTčku odjezdil už téměř 2 sezony a nemusel jsem na ně sáhnout. Kola jsem nasadil loni v březnu. Loni jsem najel cca 7000 km na HT a letos zatím 4700 km. Ještě jsem nemusel měnit ani ložiska. Považuju je tedy za dobré náby.

        0 0
        • Birg  

          já mam náboje A2Z XCR-32/XCF32 DISC, nenajel jsem ani 200km a začal se sekat ořech, no a po rozdělání jsem nevěřil vlastním očím. Vysypal jsem hromádku hliníkových pilin. Podle Cykloprofi jsem ohnul ocelovou osu, mimochodem vážím 60kg a tím pádem jsem zničil celý náboj. Když se mi kolo vrátilo zpět tak jsem zjistil na náboji další poškození. Cykloprofi mě nakonec dalo nový náboj, ale už jsem nevěřil. Nový náboj chodí perfektně bez problémů, ale kdybych si měl příště vybrat tak jdu do jiných už kvůli obviňová při reklamaci, že jsem ho nestandartně používal!! Já mám svědomí čisté jen jsem měl smůlu na špatný kus.

           
          0 0
          • marapara  

            S tímto problém naštěstí nemám, ořech funguje dobře, stačí jej jednou za rok vytáhnout, očistit a dát novou vazelínu.

            Jinak s tím přístupem, to asi nebude jediný prodejce, který se takto chová – vadu za každou cenu hodit na zákazníka, aby se z toho vykroutil, nic ho to nestálo a zaplatil to nakonec zákazník. Což je ale smutné.

            0 0
            • Karkulka  

              I já jezdím A2Z druhým rokem a zatím musím zaklepat…ale jak je u mě zřejmé, jen co todle dopíšu, něco se posere :-D

              0 0
          • Joseph de Sax  

            mám 85kg a jezdím svoje vlastní náby a jsem s nima na silnici spokojený…myslím, že budou super…

            0 0
            • Hnoj  

              To je sice hezký, jak jsi šikovný, ale tady se probírají náboje A2Z, nikoliv náboje Pepy de Saxe..

              0 0
            • destr  

              A k čemu je to dobrý?

              0 0
            • StuntJ  

              To je tu snad už po 50 ? Pěkný ale na XC nepoužitelný, bych je utrhal na prvním šutru

              0 0
      • fousek  

        Vymeneny vsechny loziska, jinak zadnej problem:-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.