• iNY

    Zdarec, nepojede někdo letos na Tour de France? Hodláme se podívat a jet 11. etapu. Byl tam někdo z Vás jako divák? Můžete se podělit o zkušenosti? Díky za jakékoliv info.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Jako divak… aha, tak to nic :)

      0 0
      • R.1  

        Ja vedel, ze jsi nezemrel, Marco! :))

        0 0
      • BH  

        chapu to spravne, ze jako zavodak by jsi poradil, tedy ze mas zkusenosti z pelotonu TDF ?U tak universalniho cloveka jako jsi Ty, bych se ani nedivil. jake je Tve kryci jemno v profi pelotonu , je to Virenque ?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Kdyby se ptal na zkusenosti jako zavodnik… to by byla jina. To bych taky nevedel :-D

          0 0
    • Jogador  

      Já teda ještě žádné zkušenosti nemám, ale možná příští rok pojedu, jen nevim,kolik bude stát startovný…:)

      0 0
    • rasto  

      ja tam byl (s kamosem) loni na LAlpe DHuez. jako divak :-) +byli jsme na dalsi 3 etapach. jeli jsme tam feldkou, kola (mtb) v ni. trochu jsme si tam i zadupali. ubytovani: neres. stan roztahnes kdekoliv. parkovani: neres. auto umistis kdekoliv, nikomu to (po dobu TdF) nevadi. frantici: prijemni, pohodovi. nemaj radi anglictinu (prekvapive :-) TdF hrozne moc zerou. kola: po dobu neuzivani (tj. i pres noc) jsme je meli ve feldce. zakryte dekou. zadny pb. mtb: snad poprve vzivote jsem litoval, ze nevlastnim ziletku. tam bych si to ku.evsky uzil!! cesty paradni (minimum vymolu), skoro bez kameny, ridici se suprovym pristupem. (tj. delam agitaci jestli ne pro ziletku tak pro treka urcite ;-) na druhou stranu, mtb jezdci tam jsou za machry. (aspon to tak vypadalo :-) strava: byli jsme za pastikare. klasika. podobne, jako mraky nemcu, holandanu, britu atd. (tam) neni se za co stydet. kafe v jejich kavarne stoji 1/2 eur. bagety jdou na dracku – asi budete mit problem je sehnat. zaver: na TdF jsem nebyl naposled. doporucuji Ti col calabier (nebo jak se to pise), nebudes litovat ;-) byli jsme tam autem. jestli chces nejake jine info, tak mi radeji napis na emaila, aby jsme to tady nezahltili :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.