• p.biker

    Udělal jsem si radost a pořídil si zapletence Crossmax XL.Slyšel jsem, že u předního kola od novoty jsou nějaké potíže s ložiskem. Nemáte zkušenosti ?

    0 0
    • enjoy  

      spis u zadniho s orechem:-).ale to snad uz neplati,nevim.

      0 0
    • Daf  

      Trochu problem je ze do predni naby u tech na rafkove brzdy zatejka do predni naby pres otvory pro vyplet. Utesneni samotnych lozisek pak nezabrani aby se do nich dostal bordel treba pri blativem zavode. Neni to ale zas takovej hroznej problem. Naba se da snadno rozebrat a prostor mezi dratama a plastovou prachovkou se da utesnit silikonovym tmelem. Je to dobre udelat hned preventivne, nez pak pozdeji jako ja travit dost casu s cistenim toho piskajiciho loziska.

      0 0
    • Vilém  

      Trosku odbocim,poradte nekdo jak se ma seridit vule lozisek u Mavic kol.Koupil jsem v doprodeji predni Crossride ceramic a predni osa ma z vyroby vuli.Nebo se zmensi dotazenim upinaku?Jak moc se maji loziska dotahovat?

      0 0
      • Daf  

        Mam pocit ze tam je stelovaci sroub na plochy klic. Princip podobny jako u konusu. Chce to jen lehoucce dotahnout. V loziscich nesmi byt zadnej odpor. Spravne to je serizeny tak ze je kolo bez vule, ale pritom se kolo samo dokaze pohnout do rovnovazne polohy tj. tiha ventilku dokaze pohnout kolem. Je ale docela mozne mozne ze po dotazeni upinaku ta vule zmizi. Takze vuli vyzkousej na namontovanych kolech. Rozhodne je lepsi mit v nabach miniaturni vuli, nez je pak mit pretazeny.

        0 0
        • Vilém  

          Chtel jsem se jen ujistit.Chci to zlehka pritahnout az dotazene upinakem,takto serizuju i konusy a funguje to.Akorat meto trosku nasralo,kdyz pisou ze kazde kolo je serizeno z vyroby a zasah do nastaveni lozisek mam sverit servisu,kdybych sel do extremu tak jim to muzu reklamovat.Ja jsem vsak spokojen za 2800,– bych nekoupil v kamenaku ani ten keramickej rafek.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.