• davidak

    Nazdar. Zejtra jedu do Prahy a chci se podivat do nejakejch obchodu- napsali byste mi, kde nejaky pobliz centra jsou a jak se k nim jednoduse dostat? Centrum neznám uplně nejlíp, ale snad to nějak najdu. Dík. D.

    0 0
    • enjoy  

      zkus velo a k tomu mapu treba na atlas.cz.jinak nevim kdo bude mit tolik trpelivosti.

      0 0
    • Jogador  

      Nejlíp dojet na Pavlák, tam máš GEM, přes silnici byl další, ten už tam asi neni,pak sejít pěšky na -kralák, tam máš bikeexpert, s Karláku na Palačák, tam máš bikeranch, sedni na metro, přejed na naměstí republiky a tam v máji je další scyklo, přejet přes vodu na náměstí ? a tam je ebycikle, pak jdi podél vody a jseš v katmaru. Tam v holešovické tržnici je dašlí cykloprodejna,ale hlavně author a arsenal.

      0 0
      • Jogador  

        né v máji ale v kotvě:)

        0 0
      • blue  

        ten naproti GEMu (BikeCall) tam samozrejme porad je

        0 0
        • Jogador  

          Tak ho teď ale přestavovali,vim, že by zavřenej, ale třeba ho zas otevřeli…

          0 0
          • blue  

            chodim kolem nej do prace (naposledy v patek nebo v pondeli?) a nevsimnul sem si, ze by byl zavrenej a neco prestavovali… nebo to bylo tak rychly, ze sem si toho nevsimnul

            0 0
            • Jogador  

              Zavřenej byl, ale hlavně že je otevřenej teď:) ikdyž ty myslíš, že to je dobrej obchod? Mě přijde že tam toho moc nemaj…

              0 0
              • blue  

                nevim, nemel sem nikdy potrebu lezt dovntr, ale vylohou je videt spousta veci od pellsu a kola od brettonu… a ted hlavne lyze

                0 0
                • zac  

                  Je pravda, ze tam clovek sezene hodne veci praveod pellsu a kdyz tak objednaj a do tydne to tam mas. Mam od nich sedlovku a predstavec. Jinak tam zas tolik veci nemaj…

                  0 0
          • Meesha  

            Nejak to rozsirovali, ale ted uz maj otevrino.

            0 0
      • enjoy  

        no tys tomu dal:-).kdybych si obesel takhle pekne tyhle obchody tak uz do bikeshopu asi nikdy nevlezu:-).muze to byt pro neznaleho dost otresna zkusenost:-)

        0 0
        • Jogador  

          No do toho tvýho ve Finksý ho posílat nebudu, nebo se ztratí ve Vršovicích:) Navíc je dosti osamocenej:)

          0 0
          • enjoy  

            ale to neni vubec muj obchod:-),byl jem tam jenom nekolikrat.jenom mam z nich docela dobry pocit:-)

            0 0
      • Jogador  

        Nebo mrkni na www.akcebike.cz maj pobočku na Floře, tam se taky můžeš stavit,ale spíš se mrkni co maj na netu, ono tam nemaj moc vytrín

        0 0
    • Meesha  

      …a jak uz psal Jogador, nesmis vynechat Programcycle.

      Z nam. Miru stanici busem 135, vylezes a dve ulice z5. :-)

      0 0
    • davidak  

      ja byl jen jednou v nejakym obchode na strossmaieraku a tam se mi moc nelibilo. udelam si nejakou trasu a obejdu to. dik moc vam vsem.david

      0 0
      • fousac  

        na strossmaieraku je prave ebycikle… kdyz uz budes na karlaku, tak v reznicky je 69ka a z palacaku staci prebehnout most a je tam 901bikes

        0 0
      • mluno  

        Ta prodejna na štrossmayeráku je fakt výborná. Objevil jsem ji náhodou, když se mi mírně řečeno zhroutil výplet zadního kola (v době výměny nejmíň 9 zničených drátů – dominový efekt) a to mě přinutilo shánět náhradní dráty. Neměl jsem odvahu ptát se u nás ve městě, a tuto prodejnu mi vyhodil vyhledávač (ale o dva roky později, do předního kola, když jsem věděl, jak se to jmenuje atd., tak jsem si to troufnul a měli je u nás dokonce levnější – co nadělám).

        Teď se jmenuje velox-sport nebo tak nějak (což mi vloni zkomplikovalo její vyhledání na internetu, myslel jsem, že se zařadí mezi zmizelé, ale při fyzické kontrole, co se s ní stalo jsem shledal jenom přejmenování a zřejmě zrušení e-shopu). Mimochodem nedaleko se nachází pomník cyklistovi ze skupiny auto-mat (torzo kola připevněné ke sloupu, občas jsou u něj svíčky), který havaroval na té nepřehledné křižovatce.

        Na první pohled nesympatycká stejně jako všechny bike-shopy (ostatně co může být na podobné prodejně sympatické), ale vždy jsem tam sehnal vše, co jsem potřeboval. Prodavačům neni potřeba příliš vysvětlovat, znaji dobře co prodávaji. A protože mám velmi staré kolo, neni tak jednoduché na něj v dnešních obchodech díly sehnat (je to jako se vším, konstrukce moderních (nejen) kol je navržená tak, aby rovnoměrně odešla za definovanou dobu (záruka + 1 měsíc) celá a až na pár spotřebních drobností nemá prodej dílů příliš význam).

        Zrovna včera jsem tam sehnal levou kliku na svoje kolo (minulý pátek mě po xx letech opustila – holt únava materiálu), poté co jsem obešel několik prodejen, kde se na mě koukali jako na E.T., tady jsem měl úspěch.

        Já samozřejmě vidim datum diskuze 2005, ale třeba to nekomu pomůže i dnes.

        0 0
        • morgan2  

          jsi vtipnej Novaku,do tehle prodejny teda nezavitam,kdyz ri­kas

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.