• kpitti

    Tak co pujdete se podívat na Lanceho v Praze? Podle ČT1 a IDnes tu má být 30. července na kritériu na pražském Václavském náměstí. Ja teda asi zrusim dovolenou… .

    0 0
    • danielson  

      Tak na okamžik kdy bude Lance v Praze jsem čekal celej život:) Chtěl bych s nim udělat pár akčních fotek, pár rozhovorů, zajít na pivko, pokecat atd…:)ale obávám se, že jestli ho uvidim na setinu vteřiny, tak mi to bude stačit. Asi si pořídím teleobjektiv a vlezu na střechu Národního muzea…:)

      0 0
      • rodriguez  

        je tu poprvé a naposled..on totiž ještě neví jaky sou tady silnice, plný výmolů a řidiču s malejma penisama co si něco dokazují…takže bude stačit,až se projede po nějakej silnici 3.třidy 8-)))

        0 0
    • Děcko  

      No tak teda, kdo měl kdysi dávno pravdu, že tady bude tenhle amík? No nic enjoy si myslel, že sem nějakej „vtipálek“, ale je vidět, že toho o kolech moc neví, možná tak to, že author vision je „dobrej“. No nic děcka, nic vám nezazlívám, nikdo mi nevěřil, ale co, když má někdo informace, který normální člověk nemá, tak co by se nepodělil, že jo? Akorát škoda, že mu nevěřej a musí to bejt až v novinách, pak tomu konečně uvěřej, takže pravdu mám vždycky jenom a jenom já!!! Zdar mějte se všichni fajnově i enjoy, nic proti nikomu nemám :-)

      0 0
      • ravo  

        Pokud si to dobře pamatuju, tak jsem to byl já, kdo ti odpověděl, že na pohádky nevěřím. Enjoy se jen přidal. A zatím tady Lance ještě není. Hlavně, že proti Enjoy nic nemáš, jen si rád rejpneš… A když máš tak dobrý informace, tak opruzuj někde v sázkový kanceláři a ne tady.

        0 0
        • McBlacky  

          potřebuju na vidli, nebyli by nějaký zaručený tutovky :-)

          0 0
          • Děcko  

            A tak to zas po mně nikdo nechtějte… na to se zeptej jinejch odborníků, je jich tady dost a docela těm kolum i rozuměj, to zas musim uznat já :-)

            0 0
            • McBlacky  

              já myslel tutovky na sázení, abych pořešil finance, jinak vidli už mám vybranou. Jako McBlacky mám jedinou volbu… :-)

              0 0
      • enjoy  

        jsem te musel hodne ranit…:-)

        0 0
    • Meesha  

      Na bikezone pisou, ze by se melo jet 100kol s delkou 80km. No, to by se mi pri ty jejich rychlosti asi pekne zatocila siska… :-)

      0 0
    • Vojtíšek  

      Nepůjdu. Nezajímá. Nevzrušuje.

      0 0
    • blue  

      tady je ten clanek z MFDnes

      http://www.kpo.cz/…_v_praze.htm

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.