• default

    Cauky, koukal jsem do historie, ale nic jsem nenasel. Mate nejake zkusenosti s bajkovanim na Elbe? Pripadne nejaka URL na zajimave weby o tomto ostrove. Thx a lot… :-)

    0 0
    • xstefi  

      Nebyl jsem tam na kole. Jinak je to spise na jarni trenink na silnici! Trasy pro bike tam moc nejsou, jednak je to pomene maly ostrov a jednak je vetsina pozemnku soukromych a oplocenych.

      0 0
      • default  

        Diky, toho jsem se tak trochu bal… …aby to nebylo jako na Korzice. Samej asfalt a vsechno oploceny… :-(

        0 0
      • jakub  

        mnoo tak to teda zase jako neni az tak jako ze je tam vsechno oploceny ale je pravda ze na silnicce si to asi uzjes lip, jinak ostrov je to uplne kouzelnej byl jsem tam minuly rok pred sezonou kdy este vsechno kvetlo a byla to pohadka a za supr cenu, a raj na potapeni…

        0 0
        • liki  

          Ja som tam bol tiež na dovolenke. Bohužial nie s bikom. Je tom tam super dobré na silnicu, kedže je dos? malý(na dåžku iba 30km). Na tial je tiež super. Na street ani moc nie možno na napolenskom múzeu(aj 2m dropy so super dopadom), ale od tial asi poženú. Na dirt, freeride, vobec. Možno na downhill sú tam asi 3 kopce(1500m).

          0 0
    • BB  

      kamarad tam byl s cestovkou na tyden s biky a bez problemu. Pokud nekdo ostrov zna, tak se tam da udelat program tak na 5 dni mimo asfalt. Jeho reference byla – super ! http://www.ckvelosport.tabor.cz/

      0 0
      • default  

        Thnxx… My jsme tam chteli jet sami, ale jak tak koukam, tak bez nekoho, kdo zna nejaky trasy tam asi nema smysl jezdit. Koukal jsem i vsude mozne na netu, ale zadny popis jsem nenalezl… Jeste to dela jedna cestovka a to http://www.traces.cz/index.php?… a jsou i o neco levnejsi… ;-)

        0 0
        • Matts.  

          To čo ponúka Tracez je pekne drahé. Minulý rok v septembri sme boli cez Tiptour – 20.9. do 29.9. ubytovanie v karavanoch, plná penzia (cyklisti na obed balíček) cena zájazdu 6.000,–- SKK, tento rok ideme zase. Mapu kúpiš aj na Elbe, s trasami problém vobec nebol.

          0 0
          • default  

            Hmmmm, taky zajimave… Zkouknu a uvidim, kazdopadne thx za tip! ;-)

            0 0
          • figur  

            S Tiptourem jsem tam byl v 4/03,bylo to jak říkáš – plná penze,karavany za 3500,–Kč.S cestovkou spokojenost,jen řidič byl koumák – chtěl dojet k levnějšímu tankování a motor mu chcípnul asi 50 m za dost dlouhým tunelem…Jinak je to spíš na silnici nebo kros.Bikový terény jsem tam moc neviděl.

            0 0
    • hkek  

      Byl jsem tam a je to tam super!!! Jako bikovej raj bych ti doporucil oblas kolem CALAMITY. Daj se tam vymejselet ruzny alternativy jak sde prez ten kopec dostat a nektery stojej za to..

      0 0
      • Matts.  

        súhlas, zjazdy po prašných cestách k moru to len umocnia. Pre tých čo majú radi 14 % stúpanie doporučujem Monte Perone od Marina di Campo.

        0 0
        • hkek  

          Nemuzu jinak nez spokojene pritakat… V marina de campo jsme byli ubytovani… ruzova vila, uz nevim jak se jmenovala

          0 0
    • Mr.Data  

      Dovolil bych si oživit toto téma. Padla mi Elba do hledáčku na září, byl bych vděčný za nějaké tipy na bikovy trasy nebo mapový podklady, ubytko atd. Předm díky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.