• vlk

    Sháním nějaké kolo do 30 tis.podminkou je dubble butted rám.Mohl by být i superlight nebo ultralight.Dále na něm potřebuji kotouče.Co se týká vidlic tak marzocchi nebo rock shock pilot, judy(ne TT) nebio duke nebo suntour axon nebo manitou black ,skareb.Hlavně aby byl co nejlehčí pod 12 kg.Potřebuji to pro holku.Prosím poraďte.Vše co jsem za těchto podmínek našel mělo alespoň 12,5 kg což se mi zdá pro holku hodně.

    0 0
    • Staenly  

      Co treba Ravo racing XC? Akorat by sis tam musel dat kotouce…

      0 0
    • LukasX  

      Rochmachine Blizzard .. kotouce Hayesy, Manitou Axel Elite, Shimano deore razeni/XT prehazka. V krame stoji 34000 ale napriklad u cyklo-adam sem ziskal slevu a mam ho za 29500.

      0 0
      • LukasX  

        jo jeste vaha 12.1 kg .. osobne pochybuju, ze s kotoucema se do 30ti tisic dostanes pod 12kg .. ale dneska je skoro vsechno mozny ;o)

        0 0
      • vlk  

        Jo to se mi docela líbí.Akorát bych vyměnil vidlu, za duka.Otázka je jestli bi mi to kolo prodali bez vidlice,Duka už doma jednoho mám.Jinak co je to za rám Aluminium megalite aerospace d.b. ,to je něco jako 6061 nebo spíše k 7005.

        0 0
        • LukasX  

          Tak to nevim s urcitosti, ale tohle je nejvyssi kategorie XC elite, kde jsou skoro vsechny ramy stejny. Ta nizsi rada XC performance jsou 7005 a je to u nich napsany, takze bych to videl na tu 6061. K ty vidli .. to zalezi asi vzdycky na konkretnim prodejci.

          0 0
    • vlk  

      ještě jsem zapoměl dodat.V obchodě mi řekli že bude lepší rám z al6061 nebo tak nějak, že trochu lépe absorbuje otřesy než 7005.Co je na tom pravdy,Popřípadě nějaké to kolo do 30 s tímto rámem.

      0 0
      • Daf  

        Je to mozny ale malo kdo to pozna. Mozna tak u silnicky by to mohlo byt znatelnejsi. Na bikovi otresy musi absorbovat vidlice, plaste a sedatko. Ram musi byt tuhej a cim vic tim lip.

        0 0
    • JM  

      Na letošní Spydery ses nedíval?

      0 0
      • vlk  

        Nejak jsem na ne zapoměl.Teď jsem se na ně díval a ceny jsou dost dobré.Díval jsem se na ty sestavy-jen jsem nevyčetl s jakou vidlicí to které kolo je a jaká je jeho váha.

        0 0
    • MARIN  

      Doporucil bych taky nechat poskladat kolo od Spyder-a

      0 0
    • Charles  

      za 30k s kotoucema, slusnou vidli a do 12kg? – mno nevim, presto nejaky kompromis: Giant XTC3 ram 6061, bezproblemove kotouce Giant MPH3, vaha 12.5 XTC2 ma lepsi ram, ale nema kotouce ⇒ je lechci(11.8)

      0 0
      • fotis  

        ako si prisiel k tomu ze XTC2 ma lepsi ram ako XTC3.? ram je ten isty u oboch modeloch.(aspon tak je to na webe) dokonca vsetky modely XTC maju tu istu kostru.(samozrejme okrem tych s karbonovou zadnou stavbou)

        0 0
        • biker007  

          ne tak docela. je tam rozdil v geometrii. XTC Zero, XTC 1+2 maji jinou (jine uhly, sou delsi) geometrii nez XTC 3,4 adalsi nizsi modely. aspon tak je to v katalogu GIANT 2004.

          0 0
          • fotis  

            tak to som nekukal,, ja som len pozeral, ze sa vyuziva ta ista hlinnikova zliatina..tie uhly a rozmery som prehliadol

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.