• Pytlik

    Ja vím, vyhledávání, jenže je nový rok, nové modely, jiné ceny. Tedy, „kolo okolo 15 kol“ – běžné ježdění – lesní cesty, nějaké ty kořeny, kameny, ne moc drsné sjezdy,žádné skoky, prostě běžný uživatel.Nepříliš velká vstřínost k inetovým obchodům, resp. koupě na splátky. dík a nerozčilujte se moc.

    0 0
    • Lance  

      zkus vyhledavani, sam pises, ze to vis:))))) jinak author kinetic!

      0 0
    • Daf  

      Kolo o 15-ti kilech koupis v supermarketu uz od 1500Kc :)

      0 0
    • wroum  

      muj nazor: kdybych mel na kolo jen 15 000, urcite se budu koukat po slevach starsich modelu.

      0 0
    • HabanR  

      Ted jsem kupoval Mongoose 2004 Rockadile LTD slevnene z 16500 na 13000. Vybava: naboje Deore, vidlice Judy TT, razeni a prehazka SRAM X7 …

      0 0
      • miche  

        Jo jo, LTDcko, mam na nem najeto kolem 1000 km a zatim spokojenost, elegantni kousek na bezny jezdeni. Doporucuju taky

        0 0
        • Jogador  

          Jj, má ho bratranec, sice 02, ale stále drží, a to má nějaký kilo,tušim něco přes 90, ale rám ani nenamítá:)Váha taky ujde, ale v té době ještě Judiny ještě stáli zato,ted nevim.

          0 0
          • miche  

            mam tam taky Judy TT a objektivne vzato je to pouze na rekreacni jizdu, zadny maratony v tezkym terenu, bohuzel … Proste cena vykon, dobry u toho LTDcka je ze za tech 13 tis. sou v cene naslapy (520ky) a opravdu velmi slusne zpracovani, nevyhoda je kratsi geometrie.

            0 0
    • Santus  

      Dnes jsem videl v Pasku Mongoose Meteore Comp 2004 velikost 20 slevnenyho z 20t na 15t.Je to s SPD, naboje na disky kdyby nahodou…za ty penize dobrej kup.

      0 0
    • Martyss  

      Pokud bys chtěl něco z authorů, tak bych si připlatil a zkusil bych Tractiona. Ta vidlice by mohla za něco stát a dát se aspoň trošku seřídit. Sám mám Kintica 04 a ta RST capa je fakt špatná. Ani by nevadilo, že ta funkce není extra dobrá, ale po 1700 km jízdy, co popisuješ mám v ní celkem slušnou vůli. Jinak na komponenty u svého kola nemůžu řict nic špatného. Zatím měněny jenom spotřební věci – špalky a řetězy a dalším řetězem bude nová kazeta.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.