• MARIN

    Ma nekdo zkusenosti s timhle i-shopikem?

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Mám a dobrý. Jen objednávej primo pres e-shop. Ja vzdycky posilam objednavku mailem a na ten co maj tady na velotrade to dlouho trvalo. Asi ho moc nekontrolujou.

      0 0
      • MARIN  

        Uz jsem objednal ale zatim zadna odpoved. Platit chci prevodem a cislo uctu nebo treba telefon aby se clovek domluvil nikde nic :(

        0 0
        • Pá-dlista1  

          JJ. Stejnej problem. Tak sem si to nechal poslat dobirkou a ozvali se asi po tydnu, ze prej primo pres e-shop by to bylo rychlejsi. Zkus tenhle telefon: 602 748 408 co jsem nekde vyhrabal na webu. Je to na Rizzi cyklo sport. Snad ti tam daji info a vytkni jim to i za me. Jinak dobrej web i ceny, ale trochu malo infa pro zakazniky.

          0 0
          • MARIN  

            Hmm tak se k nim moje objednavka pry vubec nedostala ale na druhy pokus probehlo vse snad OK.

            Pro zajimavost doplnuju jeste cislo na pevnou: 596813367

            0 0
        • MARIN  

          tak zadrhjel byl nejspis u me. Na druhy pokus jsem objednal a odpoved byla behem 5min. Platba prevodem a druhy den jsem mel zbozi na poste :)

          0 0
          • biker01  

            Zdarec já si objednal 31.3. přilbu, zatim mi poslali po 5 min. na mail co sem si objednal a že jestli bude naky zdrzeni tak napisou ale pak už nic takže mám tam zavolat nebo to je normalni? No potřebuju cislo uctu:))

            0 0
    • Dlhý pes  

      Objednal jsem si pedály SH PD540 na dobírku a naprosto bez problémů.

      0 0
    • sailor  

      Letos jsem tam nakupoval uz dvakrat, poprvní kliky a šaltr, podruhé pedály a řazení, objednával jsem to rovnou na stránkách E-shopu a chtěl to dobírkou. Věci přišly vždy do týdne, naprosto bez problémů, slušné ceny, naprostá spokojenost.

      0 0
      • miki  

        před měsícem sem si objednal přesmykač a nic tak maj smůlu a koupím ho jinde.

        0 0
    • Bodo  

      Dobry. Objednal jsem minuly utery razeni a brzdovy paky pres e-shop. V patek byly na poste a v sobotu na kole.

      0 0
    • Aiax  

      Uz jsem tam kupoval dvakrat, celkem asi za 9 kkc. Jsem spokojeny jak s komunikaci, tak ochotou obstarat zbozi, ktere nemaji bezne v nabidce. Stejne jsem byl zpocatku spokojen s akcebike, ale bohuzel od noveho roku uz to neplati.

      0 0
    • Vrci  

      Kupoval jsem dvakrát, pulsmetr a sedlo. Ten pulsmetr co jsem chtěl původně neměli skladem, tak mi ještě ten den zavolali a domluvili jsme se na změně, sedlo došlo asi za tři dny. Všechno bylo přes dobírku.

      0 0
    • SNAIL  

      Letos jsem tam kupoval 2× – šaltr a pláště a vždy doručeno do 4 dnů – naprostá spokojenost

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.