Silniční rám do 25 tis, poraďte...

42 nepřečtených
  • Ondra Marin

    Poradte mi prosim rám na silnicku. Mam asi takovy pozadavky: cena tak do 25 tis. i s vidlí a cim vic karbonu, tim lip. Premejslel sem asi o techto: Sintesi Sedan (21 tis bez vidle), nebo Ravo karbon (23 tis s vidli), nebo nakou exklusiv znacku (Basso, Klein, Trek, Cinelli…). Nemáte někdo něco v této cenové kategorii? Chci to hlavne na závodní použití, takže moje priority sou váha a tuhost. Díky za Vaše názory a zkušenosti. Zdravim Petr

    0 0
    • Beeda  

      mrkni na maxcursor, maji pekne lonske modely Cinelli a Ridley, jinak neni lepsi u takoveto investice rovnou komplet kolo? B.

      0 0
      • Ondra Marin  

        Kouknu, dik. Kdyz ja mam sadu celkem este slusnou a komponenty si chci vybrat podle sebe… Navic ted budu rad kdyz sezenu many na ten ram + mozna kola. Pristi rok pudu do Recorda a uz budu zase chvili spokojenej :)))

        0 0
    • BH  

      co tak Orbea? S karbonovou zadni stavbou je napr. Mitis carbono ram 15 tis(vaha ramu 1,365 kg) + vidle karbon zeus 3,5 tis a pod. Ovsem mas take moznost nechat si vyrobit geometrii na miru (je nutne k tomu zmerit urcite partie tela)za priplatek 1400 Kc a take si vybrat barvu podle svych predstav. Jsou tam i jine ramy napr. Lobular 21 tis.(1,23 kg) a td.a nebo komlet carbon ONIX(1,25 kg) za 33 tis, ale to uz je cenove jinde. Zkusenosti? Zatim cca 1 rok,jde videt ze je to ramarska firma, takze v pohode.

      0 0
      • Ondra Marin  

        Dik, co mas za rám? A kdo je sem dovazi? Na netu sem je nasel jenom v nakym tusim ebikeshop (nebo tak nak) a ten je takovej zmatenej…

        0 0
        • BH  

          Mam ted Orku tedy karbon (byla testovana v Pelotonu, tusim v srpnu), zkus se zeptat na tom webu.neni tu oficilani dovozce.

          0 0
    • jecnak  

      Sfinx, Kovarik, mozna RB – kdyz uz samotny ram, tak poradny.

      0 0
    • Max_1  

      Wilier Lavaredo za 26 litru i s vidlici.

      0 0
    • miťo  

      Ja bych preferoval domaci vyrobce. Kdyz mas tolik nasetreno, tak Kovarika. Je to kultovka.

      0 0
      • Gatier  

        Kovarika nie! Nemusi ho mat kazdy …2hy :) Podla mna sa neoplati ist do zahranicnych znaciek. Poriadne ramy zacinaju na 1000e. Co viem, Klein stal na predajni 2100e, trek 1800e atd. Ked tak v nejakej akcii. Nevidim na RB nic zleho. Stoji 300e a kludne by som ho porovnal s Orbeou ak RB nie je dokonca lepsie. Jedine co ma odradilo bola hmotnost. Ked niekto da ramu nazov podla vahy a ta je v skutocnosti o 400g vacsia…

        0 0
        • miťo  

          Eeee.........ale Kovarik je pro tebe zahranicni znacka neee? :)))))) (vtip)

          0 0
          • Gatier  

            Tam kde sa dohovorim, tam sa citim ako doma bratre… :)

            0 0
            • miťo  

              To byl vtip bratre:) Me to na Slovensko tahne porad a to jsem tam zil jen dva roky. Rozpad federace byla pekna blbost. Jeste ze jsme spolu v EU, cestujem na obcanku a doporuceny baliky se uz taky na hranicich neoteviraj :)

              0 0
      • Ondra Marin  

        Kovarika ma tady kolem Plzne hooodne lidi, takze to asi nee. Navic vaha tech zeleznejch neni nic moc, nevim jak hlinik…

        0 0
        • Gatier  

          Akych zelenych, Sfinx? Ocel je urcite tahsia, ale vaha nie je vsetko. Ked to moze jazdit Sosen. Mimochodom som mu pisal mail, tak som zvedavy, co odpise:)

          0 0
          • Ondra Marin  

            Nevim co je „tahsia“, ale jestli je to „tužší“, tak to asi nemyslis vazne ze ne?? Z jakyho matrose mas ten ram? A kolik asi tak vazi? Dik

            0 0
            • Gatier  

              Tazsia som chcel napisat, od slova tezky. A aky ram mas na mysli?

              0 0
              • Ondra Marin  

                Uz to chapu :)) No ja myslel, ze mas Kovarika, kdyz nechces aby ho mel kazdej… Cim se tedy muzes pochlubit? :)

                0 0
                • Gatier  

                  Pozri do sekcie foto…

                  0 0
                  • Ondra Marin  

                    Hmmm… Pekny kolecko :))) Tak at se ti ten Kovarik taky povede.

                    0 0
                    • Beeda  

                      Kde ma Kovarik stranky, nejak nemuzu najit…dikes. B.

                      0 0
                      • Ondra Marin  

                        Myslim ze ani zadny nema… Aspon sem o nich neslysel. Ani me to neprekvapuje, kdyz to svaruje v garazi…

                        0 0
                        • Beeda  

                          Tak to je v propagaci 10let za… skoda, kvalita asi bude. Ani odkaz na nekoho, kdo jej ma? B.

                          0 0
                          • Ondra Marin  

                            Jak „kdo jej ma“? Jestli myslis obchod, tak to tezko. Jestli myslis kdo ho vlastni, tak takovejch lidi je tu dost… Ale dost se lisi v materialech… Dela to z trubek od Columbusa. Ultra Foco je hezky, ale furt je to zelezo a ta vaha nebude nic moc… (tipuju 1500g). Kamarad ma Foco a i s zeleznou vidli (600g) vazi 2,2kg. To ultra foco bude lehci…

                            0 0
                            • Beeda  

                              Jasan, obchod asi tezko, ale treba ma nekdo webpage kde tuhle „kultovku“ popisjue treba jako Mrazka atd, nebo nekdo ma aspon foto, no ale nebudu prolezat vsechny profily ze:-) B.

                              0 0
                          • Gatier  

                            Ak chces, mam na neho mail. Ostatne musis dlho dlho hladat, ako ja. Na vselijakych bike-forach a pod… Tomu hovorim kultovka!

                            0 0
                            • Beeda  

                              Super Gatier, kdyztak dej email nahoru do rubriky Odkazy, i s postovni adresou, pokud ji mas. Urcite se to bude hodit (to myslim vazne, ne iron…:-). Dik Beeda

                              0 0
                              • Gatier  

                                Aj ked si myslim, ze si robis, spravim to pre Teba. Ale az vecer, lebo uz musim ist pracovat. Dam aj tel :-)

                                0 0
                                • Gatier  

                                  Este chvilu vydrz(te). Momentalne sa s nim skusam spojit a neuspesne. Tak neviem ci su tie kontakty aktualne. Cez vikend by som mal vediet viac.

                                  0 0
    • Pilot  

      ted sem videl na netu, ze sosna zacal dovazet mosery, tak esli nemas neco proti sosnovi…

      0 0
    • Peter82  

      Co tak Giant Compact Road?

      0 0
      • Ondra Marin  

        Ten sem nenasel… Jak vypada? To je hlinikovej? Nasel sem TCR Composite a OCR Composite, nevite nekdo jakej je mezi nima rozdil? TCR je asi ten klasickej a OCR nakej novej, ale pridou mi hodne podobny…

        0 0
    • Eila  

      kovarika

      0 0
    • tradic  

      Jestli na to máš jdi do tohohle http://www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… S tím se musí vyhrávat i kdybys nechtěl.

      0 0
      • Ondra Marin  

        Tak na todle teda nemam :(((

        0 0
      • Děcko  

        A vám by nikomu nevadilo, že to nemá „výměnnou“ patku přehazovačky? Teda abych to vysvětlil: ta patka když se urve, tak se tam může vlepit nová, ale to znamená (podle mě) poslat to do Brettonu a ten to asi pošle do US a tam vlepěj patku novou. Ale kdo ví jak to doopravdy je :) Na roadbikereview psali všichni, že nejvíc se jim na tomhle rámu nelíbil lak, byl velmi nekvalitní a lehce se odřel. A to já jen tak, abyste nemysleli, že to nemá chybičku :)

        0 0
        • Gatier  

          Nie, mne by sa nepacilo, ze to ma vymennu a ked nahodou padne vlastnou vahou na prehadzovacku, tak skonci vo vyplete. Si sa zblaznil? Pri takom biku nesmies dopustit aby sa poskriabal!

          0 0
          • Děcko  

            Nezbláznil sem se :) To bys to mohl mít v ložnici a jenom se na to koukat ;) Ale tohle mohli mít trochu líp poléčený, co kdyby se to stalo v létě :( Já vím, na takový věci jako poškrábání se snad ani nesmí pomyslet u takovýho kousku. Mě se taky moc líbí a mít na něj, tak už ho mám v ložnici :) Njn..

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.