• HabanR

    Ahoj, chtel bych se zeptat na prakticke zkusenosti s vyse uvedenymi pocitaci s vyskomerem. Ktery by jste mi doporucili…

    Me dosavadni pocity bych shrnul do nasledujicich bodu

    VDO:

    • hodne udaju primo na displeji (zatim nevim, jak je citelny udaj o stoupani)
    • dratovy model ma pouze 1 baterii
    • logicke ovladani
    • levne nahradni dily
    • relativne nizka porizovaci cena 2800,–
    • celkove me prijde, ze obsahuje prave tolik informaci, kolik je treba. Je mene na hrani a vice na jezdeni.

    Ciclosport:

    • logicke ovladani
    • malo udaju na displeji
    • moc baterii …
    • drahe nahradni dily
    • cena je stale vcelku vysoka 4300,–
    • ne moc dobry software (asi bych si napsal neco vlastniho)
    • pamet na zaznam a prenos do pocitace

    ? Nevim jak kvalitni je mechanicke provedeni pocitace, tlacitka. Jak je poruchovy… (Na nejakem americkem foru mu nemohli prijit na jmeno, vsichny tvrdili, ze s nim meli problemy atd.)

    • celkovy pocit – spise pocitac na hrani, nez na jezdeni. Pamet na zaznam a spojeni s PC se mi velmi libi, ale nevim jestli bych ji po vyprchani pocatecni euforie pouzival :-)

    Diky za vase nazory

    0 0
    • marapara  

      VDO MC 1.0 dobrá zkušenost víc než rok a půl. Zatím žádný problém, akorát po čase, skoro roku mi začalo divně počítat, málo, byly slabé batarie. Dobrý systém uchycení – něco jako bajonet

      0 0
    • kovar  

      Za sebe mohu říci, že jsi se trefil, že po vyprchání počáteční euforie jsem pamě? CM434M přestal úplně používat.

      0 0
    • Paja  

      Neni tech 2800 za VDO nejak malo, treba na koloshopu je za 3500. Funkcemi a cenove (necele 3000) porovnatelny s 1.0 je spis CM 434 – oba jsou bez prenosu dat do PC. 434 mam, zatim bez poruchy, spokojenost – naplnuje ocekavani do nej vkladana:o)

      0 0
      • Jenda  

        neni to malo – ceny sly proklate dolu, napriklad za necely ho 3000 maj v bezdratovy verzi tu jezdim dva roky a plna spokojenost. Udaj o stoupani je fakt mrnavej ale precist se da – bohuzel ne tak smerem z kopce a maximalni klesani to nezaznamenava:-( pokud bys nakonec porizoval bezdrat je potreba dusledne po vyjizdce aby nedosedaly kontakty na budiku na kontakty na drzaku jinak se to porad snazi nacist impulzy a desne to zere baterky. Jo a doporucuju bezdrat je to fakt komfortnejsi:-)

        0 0
    • MartinXC  

      U Ciclosportu je drátová verze s 1 baterií taky. Po 1,5roce jsem s ním pořád spokojený. jediná výhrada je k nutnosti přepínání sledovaných údajů (2 na displeji přece jen je málo).

      0 0
    • Frank  

      Mrkněte se přímo na web dodavatele pro CR.. Ma tam VDO MC 1.0 za 2790 a bezdrat za 3290 … http://www.progresscycle.cz/firma.asp?…

      0 0
    • HabanR  

      Nakonec jsem si poridil VDO MC 1.0 model 2005 u Progres­scycle. Prijemne me prekvapilo, jak jsou udaje u meho pocitace citelne (dokonce i sklon a teplota) oproti tomu co jsem videl v kamennych obchodech. Srovnaval jsem displej meho pocitace s fotkami na Internetu i demem na strankach VDO a zaver je nasledujici: u noveho modelu je vyska cislic pro sklon a teplotu asi 2× vyssi nez u predchozich modelu a soucet jejich vysek je tak velky jako vyska udaje o nadmorske vysce. Doslo jeste ke zmenseni temer nepodstatnych udaju ALT, WS1 a KMH. Rozmer rychlosti, nadm.vysky a maticoveho radku je nezmenen.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.