• Janči

    neviete kedy by sa mal dostat do predajni a aka bude priblizna cena ? bude sa dovazat na slovensko ?

    0 0
    • Vilém  

      V polovine listopadu jsem po zhlednuti katalogu volal do Remerxu,kde mi bylo receno,ze na ten rafek nemaji jeste ani profil,natoz aby vedeli cenu:(Takze je treba cekat.Sirokejch rafku moc na trhu neni a nebo jsou hodne drahy.Ja nakonec sehnal Alex DX32 kterej ma cca 38mm sirku a jsem spokojen.Jak vsak bude Super Jumbo tak ho taky prikoupim a zkusim.

      0 0
    • Dumbo  

      nemate niekto nejaky link kde je nieco o tom novom sirokom Jumbe ?

      0 0
    • Richie  

      Nevim ani jednu z tvach otazek, ale vim ze normalni jumbo je uplny luxus…

      0 0
      • Janči  

        zober si ze alex dx32 ma na sirku 39,1 a S.Jumbo 40 ,ale co sa mi najviac paci na vysku alex 15,7 a S.Jumbo 23,3 !! to uz vydrzi aj pekne prdy

        0 0
        • Tomcat  

          Pokud ovšem nezprasej výrobní postup. Uvidíma jaká bude cenna na krámě.

          0 0
          • Franta  

            pokud bude u remerxu porad tak odflaknuty spoj rafku tak muze mit profil 100×200mm a vydrzi nic

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ja bych mel vyhrady i k samotnemu materialu, pripadne brzdnym plocham a laku. Treba se uz zlepsili, ale u me maj uz smulu.

              0 0
              • Dumbo  

                kotucisti nemaju problem s brzdnou plochou :) cize to moze byt obstojny vyrobok…

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Zalezi proti cemu ho postavis. Kdyz ho opres o zed, tak abys na nej nevidel… :)

                  0 0
                  • Dumbo  

                    ja mam s remerxom len dobre skusenosti… to ze to je hrkalka mi nevadi…:) sice som jedneho Panthera rozsrackoval no bola to moja chyba na xc bikoch som prestriedal niekolko country a pohoda… a to jazdim jak prasa…

                    myslim ze ten super jumbo nebude totalny prepadak

                    0 0
                    • Caryfuk  

                      Me uz taky jumba na kolo nesmi. Blato.

                      0 0
                    • Richie  

                      Ja vozim a budu vozit na kole jen Jumba. Nejluxusnejsi rafky za nejluxusnejsi ceny!!! A je to muj nazor a nikdo mi ho nevyvrati, protoze jsem mel dost jinych rafku, ale az jumbo drzi stale a to neni jeste ta 40tkova verze. Znam i sjezdare kteri je uzivaji k spokojenosti!!­..!!

                      0 0
                      • Mox  

                        Ja s ním taky nemám problém, jen mě vadí že praskají (jako dělají zvuky) kalíšky.

                        0 0
                        • Richie  

                          To si ale casem sedne. Me to taky delalo a uz nedela. Nebo jsem si znova precentroval kolo? Uz nevim…

                          0 0
                        • Vilém  

                          To praskani jsem odstranil kapkou oleje na kazdej kalisek.Jednou jsem aplikoval pak uz to bylo dobry.Oproti Panteru mi prijde lepsi matros,Panter jsem totalne znicil,furt jsem ho rovnal.Ale za ty prachy.

                          0 0
                          • Mox  

                            To se me opravdu delat nechce, je pravda ze v integralce to z kopce slyset neni, tak co ale mit to na XC biku tak se zblaznim..

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Na to jsem uplne zapomnel. To me taky sralo.

                              0 0
                            • McBlacky  

                              na xc biku tě to zase tak dlouho trápit nebude, s těma váhama co ty ráfky maj, se daleko nedostaneš :-))))

                              0 0
                      • Manas  

                        Ja mel dve Jumba a tri Panthery. Prezilo jen jedno Jumbo, dost nastreleny. Ja uz Remerx nechci. Kdyz uz rafek tak kvalitni. Nicmene je ale mozny ze odesly protoze jsem se ucil jezdit a vubec si nelamal hlavu jak co dopadne … to ostatne delam i ted, ale ty Alexy vazne drzej. :-)

                        0 0
    • jihra  

      Já mám „klasické“ Remerx JUMBO a naprostá spokojenost. Akorát se mi zdá, že se trošku rychle „probržďují“, ale není se asi co divit, blátíčko to je moje. Už pomalu uvažuju o nových ráfcích, takže kdyby byly ty SUPER JUMBA na jaře v prodeji, tak je asi beru.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.